Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagyon jó ötvöst keresek!

Torolt_felhasznalo_773465
Torolt_felhasznalo_773465
Létrehozva: 2015. május 26. 21:57

Nagyon ügyes, becsületes, szépen dolgozó, szaktanácsot is adó ötvöst keresek Budapesten, aki arany karikagyűrű szűkítésben jártas, mondhatnám, profi. Mivel drága, mintás karikagyűrűről lenne szó, nagyon fontos lenne, hogy az ötvös tényleg értse a munkáját, ne csak rámondja, hogy meg lehet csinálni, amit kér az ember. Ha pl. nem lehet megvalósítani a vevő elképzelését, akkor ne halandzsázzon, mondja meg őszintén, hogy lehetetlen elkészíteni. Fontos, hogy mivel mintás karikagyűrűről lenne szó (vadonat újról ráadásul), olyan gyűrűt hozzon ki a végén, amin a minta nem sérült. Nem tudom, megoldható-e egyáltalán, ami kérek. Ezért kellene egy nagyon becsületes, korrekt ötvös, akivel lehet tárgyalni. 


Bp-en belül bárhova elmegyek az ügy érdekében, előny: A 13. kerület, és a belváros, vagy Buda 1. kerület, Várnegyed.


Köszönöm a segítő ötleteket, címet, nevet. 


 


K.

  1. Torolt_felhasznalo_330053
    Torolt_felhasznalo_330053
    2015. június 16. 12:473.

    Kimaradt egy betű: www.aurart.hu

  2. Torolt_felhasznalo_330053
    Torolt_felhasznalo_330053
    2015. június 15. 19:312.

    Nekem jók a tapasztalataim:


    Böjthe Kinga aranyműves


    1077 Bp., Wesselényi u. 24. (bejárat a Nagy Diófa utca felől)


    36 20 808 4674


    kinga@aurart.hu


    www.auart.hu


    (Fentieket a névjegyéről másoltam át, én tavaly nyáron csináltattam néhány dolgot náluk, meg voltam elégedve.


    Láttam régebben a topikodat, de nem találtam a névjegyet, ezért írtam csak most.)


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773465 (1)
    2015-05-26  21:57

Címlap

top