Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barna hajszín!

ruby_star
Létrehozva: 2015. január 7. 19:09

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy ebben a topikban segíthetnénk egymást tanácsokkal, hogy ki milyen festéket ajánl, melyik tartós, melyik roncsolja kevésbé a hajat stb.


Elsősorban lenne is egy kérdésem. Márpedig a középbarna hajamat idáig világosbarnára festettem BES nevű hajfestékkel, ezt fodrászkellékesnél vettem. De át szeretnék térni valamilyen szép meleg barna színre. Melyik festéket, illetve árnyalatot ajánlanátok? Mellékelek néhány fényképet azok közül, amilyenre gondoltam!


Előre is köszi a segítséget, illetve remélem, hogy más is kap majd itt a fórumon választ a kérdéseire!


Szép napot Mindenkinek!

Címlap

top