Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lidl ruha

tünde78
Létrehozva: 2014. november 6. 21:34

Mit gondoltok a Lidlben található ruhákról?


Szoktatok időnként ott vásárolni ruhát? Ha igen, akkor milyen ruhát, inkább gyerek vagy felnőttet? Meg vagytok elégedve a minőségével?


 

  1. 2014. november 8. 18:518.

    Igen, én is úgy vettem észre, hogy nem a minőségen spórolnak, még a design is elmegy, Aldi ruha (nem sportcucc és fehérnemű) pl bénább, és még nagyobb!! :)


    Nekem akkor esik le, hogy ez tényleg harmad illetve negyed ár, amikor betévedek egy plázába, mert pl nadrágot azért ott tudok venni, meg hát ünnepieset is jobban ott. Akkor döbbenek, hogy mennyi mindent ott érdemes megvenni. 


    De ez az érzés az inkább kb. 20-30%nyi a kajákban is megvan, máshol szerintem ennyivel drágább minden, pedig minőségre ugyanaz. Na jó a Lidlis kaukázusi kefír, a Miflina után nagyon rossz  izű... msába még nagyon nem nyúltam mellé. Jó az ázsiai napokon nem nagyon szoktam vásárolni, meg sok üveges dolgot se, nem szeretem a félkész kajákat. Így azokat nem nagyon próbáltam. Mint áruház is jóban vagyok a Lidl-lel és az Aldival is. 


    Majdnem minden megvan, ami hétközben kell nekem, olcsó és jó minőségű, na és mindig ha nagyon bevásárolok is fél óra alatt végzek. 

    előzmény:
    tünde78 (7)
    2014-11-07  12:01
  2. 2014. november 7. 12:017.

    Én is meg vagyok elégedve a minőséggel is, sőt van ami egész divatos is. Gyerekruha méretezés okés, igaz bébiruha gyakrabban van, mint a nagyobb gyerekre való sajnos.


    Sajnos, én kicsi vagyok a S mérethez, ami valójában 38-40-es méret szerintem, így akkor tudok csak venni, amikor nagy ritkán van XS is, ami 34-36-os szerintem. Akkor is jobb korán menni, mert abból is csak egy-egy darab van, meg el is szoktak gyorsan fogyni a jó darabok.


    Cipőt nem vennék itt, abból inkább bőrt, meg legyen próba persze. Fehérneműbe viszont ideszoktam, igaz van, hogy gyerekméretű bugyit veszek.


    Másik bánatom, hogy a mi városunkban még sose volt non-food vásár. Szerintem nem is nagyon tervezik... ott pedig lehetne pótolni azt, amit korábban nem vettem meg.


     


     


     


     

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34
  3. 2014. november 7. 09:466.

    Nekünk is bejött eddig minden, gyerek-felnőtt is! Max. az a bajom, h. ugye nincs lehetőség ott próbálbálni. De közel lakunk, ha otthon kiderül, h. nem jó, azonnal cserélnek. Már ha van még a jó mérteben... Sztem a cipő is jó minőségű (főleg ygerekcipőink vannak onnan), csak ott az a bajom, h.a  gyerekméret végetér 34-35-nél, a felnőtt kezdődik 37-38-nál. A 35-36-os lábú felnőtt meg szerezze be, ahol akarja! Diszkrimináció!

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34
  4. 2014. november 7. 06:285.

    Túradzsekit és női felsőket vettem meg férfi alsókat, nekem beváltak. A férfi alsó messze a legjobb minőségű amit valaha vettem. A női pólók is jó minőségűek, jó a méretezés is, semmit sem kellett még cserélnem. 

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34
  5. 2014. november 6. 22:184.

    Leginkább gyerekruhákat szoktam ott venni, én elégedett vagyok a minőségével, és nagyon jó az ár/ érték arány.

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34
  6. 2014. november 6. 22:013.

    Szia!


    Régóta és sokszor, szoktam ott venni ruhát. Egyébként nem is jellemző, hogy ott vásárolnánk, de igyekszem követni a ruhás ajánlatait és időnként emiatt odamegyek. Minden ruhával nagyon jó tapasztalatom volt, hosszú távon is! Sokkal jobb minőség pl. a H&M-nél. 


    Legutóbb sok bélelt, meleg nadrágot vásároltam ott a gyerekeknek. Korábban pólók amiket vettem sokáig hordtunk nem lett benne lyukacska, felszaladt szem, kinyúlás, szín stb.


    Szerintem ott a design-on spórolnak nem a minőségen. Emiatt van, hogy ritkábban, mert tetszeni azok tetszenek, ami egyszerű, egyszínű vagy esetleg jól is néz ki. 


    Egy barátnőm textilmérnök, elmagyarázta annak a virág emblémának a jelentését, az is garancia a jó minőségre.


    Viszont cipőt azt nem ajánlanám! (arra a Decathlon a legjobb ár érték arányban szerintem)

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34
  7. 2014. november 6. 21:562.

    Én főleg sportcucokat szoktam venni (bicajos, síelős, futó ruhák) - és nagyon meg vagyok velük elégedve. Abszolút jó ár-érték arány.

    előzmény:
    tünde78 (1)
    2014-11-06  21:34

Címlap

top