Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Van átlagos nőknek fürdőru

Hazudós
Létrehozva: 2014. augusztus 13. 21:35
Fürdőruha vásárlás gyűlöletes dolog. Nőknek nem készítenek ilyen holmit csak Barbie babáknak, vagy nagymamáknak... (Bocsánat a nagymamáktól)


Ma történt:



Tanácstalanul imbolygok boltról boltra szuicid hajlamokat építgető szorongással... Először csak azt gondoltam, nincs szerencsém, később kezdtem elbizonytalanodni hogy talán nem is vagyok nő... Vagy valamim nem ott van, ahol az normális lenne... Az utolsó előtti boltban aztán elszakadt a cérnám, amikor a huszas évei elején járó ropilány széles mosollyal közelített felém, hogy segíthet-e... Mondám nékije: Leányom! Elmúltam negyven, nem vagyok sovány, de a kövérekhez sem tartozom, striás a hasam, vannak hurkáim a derekamon, ellenben apró mellekkel bírok, de szeretném Claudia Schiffernek álcázni magam a tenger hűs habjaiban... 



Kitört a röhögés, de fürdőrucit sajnos nem leltem...



Végül találtam egy tankinit amiben úgy érzem kimehetek majd a strandra, de nem vagyok elégedett...



Pedig a strandolás remek dolog lenne, ha nem gyűlöltetné meg a nőkkel a szexipar...



Ti mit gondoltok erről, hogyan oldjátok meg?
  1. 2014. augusztus 14. 22:1513.
    Kedves Mindenki! :-)
    Köszönöm a sok hasznos tippet. Mint írtam, sikerült választanom egy aranyos fürdőrucit. Apró mintákkal, nyakbakötős felsővel, hurkákat elsimító alsőval... Szerintem cuki. Beláttam, nem lehetek C.S., mer' a párom Munyija vok...
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  2. 2014. augusztus 14. 16:3412.
    Viszont ahogy írják, nem ilyenkor célszerű menni... előfordulhat hogy adott fazonból csak alsórész marad :D Egy-két éve vettem őket és semmi bajuk, tengervizet is kibírták.
    előzmény:
    Eperke2222 (10)
    2014-08-14  12:10
  3. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. augusztus 14. 15:2811.
    A furdoruhat nem nyar vegen kell keresni.
    Valasztek tavasszal van. Nyar vegen az eladhatatlan  maradek lofral porosan a polcokon.

    ????????????????ha nem gyűlöltetné meg a nőkkel a szexipar...?????????

    Ugyanmar ! Mi koze ehhez a szexiparnak???????
    Magyarorszag 
    az obesitas- vilaglistan az elokelo 8. hely korul tronol 150 valahany orszag kozott ...
    Nehogymar ne talalj daginak valo furdoruhat coca-orszagban...
    Hazudos vagy
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  4. 2014. augusztus 14. 12:1010.
    Pont ezt akartam írni: Tesco. Sokféle, le van árazva, össze lehet válogatni a méreteket alsóban, felsőben.
    előzmény:
    kougra (3)
    2014-08-13  23:14
  5. 2014. augusztus 14. 10:459.
    Hűha! Az a kék pöttyös bikini nagyon tetszik! 
    előzmény:
    belváros (7)
    2014-08-14  08:56
  6. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. augusztus 14. 09:278.
    A kínai és plázás üzleteket messziről kerüld el, az ő méreteik nem nekünk készültek, ráadásul embert nem láttam még, se soványt, se kövéret, se kismellűt, se nagyot, akinek jól állt volna a kínais fürdőruha. Én tavaly találtam egy majdnem tökéletes darabot egy sportboltban! Mivel évente max. kétszer vagyok strandon, most évekre kipipáltam a fürdőruhasokkot, mert én is gyűlölöm a próbafülkés "élményeket"... Szóval a Hervisben vettem magas derekú, alakformálós bugyijú bikinit, a felsőrésze pedig merevítős, kicsit párnázott, és nagyon szép dekoltázst mutat. A márkáját már nem tudom, mert mindig kivágom a cimkét, már nem tudom neked megnézni. De tuti, hogy a sportboltokban nagyobb eséllyel kapsz jó minőségű, tartós, nem nyúlós cuccot. Utána vettem egy hozzá illő strandkendőt valami bazárban, és így a combom se kell közszemlére tenni, a vízben meg úgyse látszik. :) Az aktuális divat hidegen hagy, csípőfazont akkor se vennék fel,ha sztájlisztok potyognának az égből átkokat szórva rám. Az egyrészesek viszont tényleg nagymamásak, és tapasztalatom szerint még a valódi nagymamák se szeretnek nagyisan öltözni. Nem is értem, kinek gyártják azokat. A tankininek is megvan az a veszélye, hogy pont ott nagyít optikailag, amit takarni szeretnél. MÁr az átlagos ruhákon is észrevettem, hogy nem kell a teltebb nőknek zsákot vagy denevérszárnyat húzni, lehet a ruha feszes is, csak ott feszüljön, ahol kell, és pl. egy homokóra alkat ugyanolyan marad, csak kicsit több kilóval arányosan. Nem kell mindent takargatni, néha pont azzal hívjuk fel rá a figyelmet...
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  7. 2014. augusztus 14. 08:567.
    az Aniának vannak olyan fürdőruhái
    http://www.anita.com/hu-hu/

    Bár vannak nagyon csinos,mindenféle belső alakfrmálóval ellátott egyberészesek is.
    60 évesen én szt vennék fel:))
    előzmény:
    Dnanga (6)
    2014-08-14  08:08
  8. 2014. augusztus 14. 08:086.
    Detto. Utálom az egész fürdőruhát, de olyan bikinit, aminek magasabb a derékrésze képtelenség volt venni. Ráadásul a melltartóból kisebb kell mint a bugyirészéből. A Kik-ben találtam aztán olyant, amit össze lehet válogatni. Ráadásul nem horror áron.
    A megjegyzések meg sosem érdekeltek. Közelebb vagyok a hatvanhoz, mint az ötvenöthöz, a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy ki mit mondd. A lényeg, hogy én jól érezzem magam.
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  9. 2014. augusztus 13. 23:525.
    Nem kellene törődni a sexiparral.
    Vedd meg ami tetszik és érezd jól magad benne.Bármiylen fazont is választasz.
    A lényeg, hogy ne a fal mellett somfordálj az új hacukádban és  hogy nem szégyeld magad.
    Húzd ki magad, irány a strand.Hast be, mellet ki.
    Élvezd a szabad levegőt, a napsütést, a vizet.

    Ha valaki megjegyzést tenne rád   (mert ilyen nyafis topik is van ) intézd el egy mondattal úgy, hogy ne legyen neki kedve tovább maradnia a  közeledben.
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  10. 2014. augusztus 13. 23:514.
    Még júniusban nézegettem a tankiniket a neten, találtam is egy nekem tetszőt egy angol oldalon. A  rá következő héten bementem az aldiba 2  kaukázisi kefirért   , és kijöttem egy tankinivel ami szakasztott olyan volt ami kinéztem, csak más szinben.
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  11. 2014. augusztus 13. 23:143.
    Nagy Tescoban vettem már párszor, mondjuk én is ropilány vagyok... elég sok méret van, az a jó hogy külön lehet venni felsőt és alsót, ha más méret kell belőle. Decathlon is ilyen, de ott nem sokat nézelődtem, nem tudom milyen méreteik vannak. Márkaboltokba nem járok mert azok nekem túl drágák, kínaiban csak szivaccsal bélelt van, netről meg még nem rendeltem mert ott is csak együttesek vannak, nekem meg 1 számmal nagyobb alsó kell mint felső.
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35
  12. 2014. augusztus 13. 21:462.
    Hát ahogy te: veszünk valamit, amiben úgy érezzük, kimehetünk a strandra... meg veszünk hozzá egy jó nagy adag leszaromtablettát.
    előzmény:
    Hazudós (1)
    2014-08-13  21:35

Címlap

top