Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ragasztott melltartó

iszt
Létrehozva: 2014. július 26. 07:53
Sziasztok !

Próbálta már valaki közületek a ragasztott melltartót ( öntapadós melltartó)t? Főleg kis mellűekre lennék kíváncsi. Pánt nélküli ruhához kellene , mert a pánt nélküli sima pus up melltartókban olyan mintha csúcsos cicid lenne. Esetleg márkát is tudnátok írni? Arra lennék kivácsi érnek e ezek egyáltalán valamit.
De ha van valakinek olyan pánt nélküli push up melltartó ötlete kis cicikre amely normális alakú melleket formáz örömmel fogadom...

szép napot


iszt
  1. 2014. július 27. 18:515.
    Persze, hogy a helyén maradt. Volt amelyik több mint 24 óráig simán. De mint írtam soha nem az olcsó fajtákból választok.
    előzmény:
    zsazsi1 (4)
    2014-07-27  18:41
  2. 2014. július 27. 18:414.
    Szia!
    És a helyén maradt? Én olyat néztem, ami öntapadós, állítólag (!) többször is felhasználható, de 5 ezerért nem reszkíroztam, maradtam a pánt nélkülinél.

    előzmény:
    KN18 (2)
    2014-07-26  08:40
  3. 2014. július 26. 11:523.
    Én egyszer próbáltam, de valószínűleg soha többet. Nagyon viszkettem tőle, és olyan rossz érzés volt, hogy valami rá van cuppanva a bőrömre. Mondjuk nagyon meleg volt, nyilván ez is hozzájárult a kényelmetlen érzéshez, de gondolom ezeket mindenki melegben, kivágott ruhákhoz hordja.
    Tartani semmit nem tart természetesen, leginkább csak a takarás a funkciója, ennek mondjuk eleget tesz. Formázni sem igen lehet vele, amelyik vastagabb, nyilván nagyobbnak mutatja a cicit de olyan alakú lesz, amilyen természetes állapotában a melled, mivel fel van ragasztva és felveszi a test formáját. Amit én próbáltam, nem esett le, nem mozdult el, szóval jól működött, de nekem nagyon kényelmetlen, inkább maradok a pánt nélkülinél.
    előzmény:
    iszt (1)
    2014-07-26  07:53
  4. 2014. július 26. 08:402.
    Én szoktam ilyeneket venni, igaz nekem nagy melleim vannak. De szerintem ennél a típusnál ez nem is lényeges.
    A fontos az, hogy jó minőséget vegyél, a kínait felejtsd el!! Pontosan a méretednek megfelelőt és nézd meg mikor gyártották, mert a ragasztó az idővel elöregszik bennük.
    Nagy forgalmú üzletekben nézd meg, ahol biztosan friss az árukészlet.

    előzmény:
    iszt (1)
    2014-07-26  07:53

Címlap

top