Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen sarud van?

mrstamara
Létrehozva: 2014. június 25. 12:47

Hali! Vennék egy sarut, de tanács kéne hogy milyet - illetve milyet ne. A lábujj között műanyag a jobb vagy bőr, illetve mindegy.


Hátul a saroknál pántos a kényelmesebb vagy a pánt nélküli. Neked milyen van, kényelmes? Adjatok tanácsot légyszi.

  1. 2014. június 25. 19:516.

    Pedig férfiakon is látni, sorttal, egy ujjatlan pólóval csinos.

    előzmény:
    szárnyasló (5)
    2014-06-25  19:25
  2. 2014. június 25. 19:255.

    Nekem nincs sarum és nem is lesz. (ffi vagyok, ha nő lennék, lenne)


    Szerintem az újfajta szellőző műbőrök elég jók, de a bőr sem rosszabb. Azt tudom, a római szandál divat, ezért érdemes olyat venni, ami a sarkat tartja, elöl nyitottabb de mindenképpen szellős és bokára nyúlik ami biztonságosan tartja a lábat. Ez minden amit a saruról ma tudok.

    előzmény:
    mrstamara (1)
    2014-06-25  12:47
  3. 2014. június 25. 16:464.

    Én a lábujjközöst sem szandálban, sem papucsban nem tudom elviselni, halálosan idegesít hogy valami van az ujjam között. Szóval nálam az eleve kizárva. Nekem a nehézséget a magas lábboltozatom is a vastag bokám jelenti, de azért sikerült találnom így is, épp most. 


     


    Hátul a sarokrésznél zipzáros mindegyik, ezek tetszenek és szeretem is őket. 


    Van teljesen lapos és van aminek van egy pici sarka. 


    Műanyagot nem vennék a nyári melegben, azt max. a strandra tudom elképzelni. 


     

    előzmény:
    mrstamara (1)
    2014-06-25  12:47
  4. 2014. június 25. 14:243.

    Így van, mindegyik variációban van kényelmes, és praktikus, ugyanakkor szép is.


    Nem mindegy, milyen a lábad, mennyire keskeny, milyen magas a boltíved, stb.


    Hiába tetszik nekem egy fazon, ha széles lábra készült, eleve behatárolja, hogy keskeny a lábfejem.


    Magyarul, attól függ, milyen a lábad, és az ízlésed hozzá:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (2)
    2014-06-25  13:54
  5. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2014. június 25. 13:542.

    Nekem van mindenféle. Lábujjközös, nem lábujjközös. Sarokpántos, teljes sarokkal rendelkező. Sokpántos, kevés pántos. Bőr, szintetikus. Mind kényelmes. Fazon és anyag kérdése.

    előzmény:
    mrstamara (1)
    2014-06-25  12:47

Címlap

top