Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meleg hajcsavaró

Hanabi
Létrehozva: 2014. június 22. 08:40

Használ ilyet valaki? Melyiket érdemes venni? Egyáltalán érdemes?


Mennyire teszi tönkre a hajat?


Mennyire tartós?


Van olyan amiben inkább kisebb méretű csavarók vannak?


 


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


 

  1. 2014. június 25. 14:496.

    Szia! Nekem Babyliss van, kb. 1 éve vettem a MM-ban. Azóta használom, de nem rendszeresen, csak ha hirtelen szép frizurát szeretnék. Nekem félhosszú, sima hajam van. Kb. fél óra alatt melegszenek fel a csavarók (3 féle méret van) becsavarom, megvárom, amíg lehűlnek, és kész. Nem szoktam kifésülni, csak hajlakkal rögzítem, és az ujjaimmal kicsit kihúzom a csavarás helyét. Szép, hullámos hajat lehet vele gyorsan csinálni, viszont ahol hosszabb a hajam, már kb. 1 nap alatt kidobja a hullámot. Szóval összességében, én szeretem.


     

    előzmény:
    Hanabi (1)
    2014-06-22  08:40
  2. 2014. június 23. 20:445.

    En hasznalok ilyent evtizedek ota. Na jo, nem rendszeresen, de ha hirtelen szep frizura kell, megfizethetelen. Remington. 20 db. 3 meretu csavaroval van. Elomelegited, becsavarod a hajadat, 10 perc mulva kiszeded es  par perc mulva frizurat fesulsz.  En ugy csinalom, hogy mikor ovatosan kibontom, nem fesulom ki, hanem hajlakkal bespriccelem, s csak azutan keszitem a frizurat. Meg nem vettem eszre, hogy a hajam megsinylette volna.  Nagyon szeretem. 

    előzmény:
    Hanabi (1)
    2014-06-22  08:40
  3. 2014. június 22. 16:214.

    Már nem tudom megnézni régen volt.A hajtól függ nekem hullámos a hajam és három napig volt  tűrhető frizurám.

    előzmény:
    Hanabi (3)
    2014-06-22  12:14
  4. 2014. június 22. 12:143.

    Szia, köszönöm, hogy írtál.


    Megkérdezhetem, hogy milyen márkájú a tied?


    Kb mennyire volt tartós az így készített göndörség?

    előzmény:
    milla55 (2)
    2014-06-22  11:33
  5. 2014. június 22. 11:332.

    Régebben használtam.Nekem jó volt, a száraz hajból kb fél óra alatt lehetett rendes frizurát csinálni.


    Most azért nem használom mert egyenesebb frizurát hordok.


    Az enyémben kissebb csavarók voltak. Forró vízben kellett felmelegíteni.


    A hajnak nagyon kíméletes szerintem.

    előzmény:
    Hanabi (1)
    2014-06-22  08:40

Címlap

top