Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vélemény: 3d műszempilla!?

momos
Létrehozva: 2014. Április 17. 12:51
Sziasztok!
 
Kicsit dúsítanám és hosszítanám a pilláimat, persze csak a természetesség jegyében! :) Mi a véleményetek a 3d műszempillákról? Nem zavaró? Bírja a sminklemosást? És a legfőbb, hogy a saját pilláimat nem ejti ki?
Írjon akinek van/volt véleménye ezzel kapcsolatban!
 
Köszönöm!
  1. 2016. július 7. 19:1510.

    A ricinus olajról hallottam, hogy természetes szempilla / haj növesztő szer. 

    előzmény:
    momos (5)
    2014-04-18  13:54
  2. 2015. július 30. 19:429.

    Sziasztok!


    Műszempilla tanfolyamra keresek olyan modellt, akinek van fent szempillája és ráférne egy töltés :)


    Aug. 19-én Óbudán lenne, természetesen ajándék az új pilla ;)


     


    Várom a jelentkezést!


    Üdv: Nori

  3. 2015. július 11. 15:128.

    Sziasztok!


    Én kozmetikus végzettséggel és oklevčllel vŕllalok 3D szempillahosszabbítást!


    képeim vannak!


    árak: első felrakas:4800 ft , töltés utána pedig 3000 ft attól független hogy hány hetes a pilla és tartalmazza a díszítést is!

    előzmény:
    momos (1)
    2014-04-17  12:51
  4. 2014. Április 30. 10:147.
    Igen, a ricinusolajat ajánlották nekem is, meg is vettem, de mindig elfelejtettem használni, úgyhogy közvetve tudom csak ajánlani.
    előzmény:
    bambi5 (6)
    2014-04-18  18:20
  5. 2014. Április 18. 18:206.
    Nem próbáltam, de azt hallottam, hogy a ricinus olaj jó erre (is) :)
    előzmény:
    momos (5)
    2014-04-18  13:54
  6. 2014. Április 18. 13:545.
    Köszi az eddigi hozzászólásokat! Esetleg valami jó szempilla növesztő, dúsító szérumról nem tudtok? Van sok, de ami ténylegesen hatásos is és nem csak hangzatos, sokat ígérő, de sok ezret lehúzó termék?
  7. 2014. Április 18. 06:554.

    én hordtam olyan 9-10 hónapig, de utána leálltam vbele

     

    amikor feltették, úgy egy hétig nagyon szép volt, de utána kezdett lenőni, s mivel ezt a saját szempillád tövéhez ragasztják, elkezdett fityegni... meg egy része kihullott, s olyankor érdeklesen nézett ki az ember lánya... ilyenkor el kellett menni utánatölteni, s akkor hozzáragasztották az újakat a meglévőkhöz és pilláidhoz, s masszív ragasztószigetek alakultak ki, ami egy idő után, amikor elkezdett lenőni, úgy nézett ki, mintha csipás lenne a szempillám, s érzésre is olyan volt... ááá, nem kényelmes, s csak rövid időre szép

     

    vmi alkalomra érdemes kipróbálni, de tartósan nem 

    előzmény:
    momos (1)
    2014-04-17  12:51
  8. 2014. Április 17. 20:523.

    Szia!

     

    Nekem is volt pár hónapig 3D szempillám! 

    Annyiban volt zavaró, hogy nem tudtam megdörzsölni a szemem

     

    Az én arcomon nagyon sokat dobott, mivel nekem nagyon halványak a szempilláim, festék nélkül elég  sápatag vagyok :) Más sminket a szememre nem igazán tettem a pilla mellé, néha tust, amit fülpiszkával mostam le! A pillákat nem spiráloztam, mivel alapból szép feketék voltak!

    Az ok, amiért már nem tetetek fel, az az volt, hogy volt, amikor 1,5 hét után már erősen pótlásra szorult, de volt olyan is, amikor 4 hét után is szép volt. Viszont az ilyen kiszámíthatatlanságot nem bírom (és ahhoz azért drága is)  úgyhogy inkább a szemhéjtetoválást választottam

    előzmény:
    momos (1)
    2014-04-17  12:51
  9. 2014. Április 17. 15:082.

    Szia! Nekem 1x volt. Nem zavaró, a sminklemosás kicsit kellemetlen, mert a vatta vagy kendő szöszmöszei beleakadnak, és nem is lehet úgy rendesen dörzsölni, de kivitelezhető. A szemfestéket fültisztító pálcika segítségével tudod leszedni szempillaközelben.

    A saját pilláiddal együtt potyog ki általában, nem ettől esnek ki a szempillák, csak amik egyébként is kihullanának. Leoldás után úgy fog tűnni, hogy szinte nincs is saját pillád, de ez inkább csak azért, mert a jót könnyű megszokni. 

    Alkalomszerűen biztos nem károsítja a saját pillaállományt, hosszabb távon állítólag - mint minden mű dolog - nem tesz jót neki. De erről nincs tapasztalatom.

    Még annyit tennék hozzá, hogy nekem önmagában nem adott sokkal többet, mint a sima szempillafestés, viszont ha kispiráloztam, meg nehézkes a festék lemosása.  

    előzmény:
    momos (1)
    2014-04-17  12:51

Címlap

top