Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Londa hajfesték szőkéi

Grape5
Létrehozva: 2014. Április 6. 17:31

Van aki ezt a hajfestéket használja?

Különösen érdekelne a sima Londa festékek közül a 18-as a Naturalsból pedig a 12/8 vagy 12/9..

 

Hallottam róla ezt is,azt is, főleg egy lengyel oldalon láttam olyan képeket,amik meggyőztek arról,hogy megvegyem. Előtte azonban a ti véleményetek is érdekelne...

 

 - Valóban szép színeket eredményez mindenféle sárga hatás nélkül?

 - Mennyire világosítja a töveket?

 - Milyen a hajatok minősége a festék használata után?

 

Köszi előre is!

  1. 2014. Április 7. 17:524.

    Köszi szépen! :)

     

    Alapjáraton középbarna vagyok, most festve van, kicsit ombrés. Olyasmi,mint ezen a képen Hilarynek: http://cdn.blogs.sheknows.com/celebsalon.sheknows.com/2010 /10/hilary-duff-hair1.jpg

    előzmény:
    Kristine (2)
    2014-04-06  17:50
  2. 2014. Április 6. 17:513.
    Londa 17-es, bocsi.
  3. 2014. Április 6. 17:502.
    17-est használom már jó ideje, csak jót tudok mondani róla. szép egyenletes, nem sárga. persze, nem tudom, fekete hajra pl lehet-e, nekem olyan világosbarna seszínű az eredeti.
    előzmény:
    Grape5 (1)
    2014-04-06  17:31

Címlap

top