Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szoknya alkonya?

TomJoe
Létrehozva: 2004. június 22. 09:20
Itt a nyár és lekerül a szép lányokrol a sok felesleges ruhadarab. Én mint férfi igen izgatotan vártam a tavaszt és a nyarat, hogy a csajok felvegyék a miniszoknyájukat és sortjukat! De sajnos csalodotan néztem itt a nyár és alig látni szoknyában hölgyeket. Minden második hosszú /farmer/nadrágot visel. Tudom hogy mindenkinek szive joga azt viselni amit akar. De azért elvárható a hölgyektöl hogy ne ök viseljék a nadrágot, és hogy csinos nöiesek legyenek! Én véleményem az hogy szerintem ne takarják a bájaikat hölgyeim! Aki szereti a farmert, annak ajánlani tudom a farmer shortot. Szerintem a férfiak többsége szereti a lányok többet át hölgyek bájaibol/pl.:combok,derék,vállak,nyak,stb../.

Nekem elég rossz a véleményem a divatról,mert csak rossz példát ad a egyéneknek akik nem tudnak kibontakozni önmagukért!

Legyen mindenki saját,egyéni divatja! Nem kell uniformális tömegdivat!

Ezért hölgyeim vigyázzanak arra régi értékre a nöieségre, és a szoknya becsületére !
  1. 2007. Április 6. 12:58222.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. szeptember 9. 15:29220.
    Nyár a szellözés idöszaka. . aminek már lassn vége! Mindnki hsználja ki és szellöztesse börét! Ha 20fok akkor meleg van már, ez még nem kánikula. De még tökéletes a short viselésére!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. július 7. 09:17219.
    Én /majdnem /minden nöt megnézek! Inkább a nöket nézem mint a férfiakat. . . .

    Én amugy nem nézni szeretem a nöket. . . hanem falni!!! :-)))
    előzmény:
    darnette (212)
     
  4. Torolt_felhasznalo_262565
    Torolt_felhasznalo_262565
    2004. július 6. 17:20218.
    Akkor meg kell követnem szegényt, mert nem fordítottam nemes személye iránt több érdeklődést. Szerinted megbocsát majd? :)
    Azért kíváncsi lennék, hogy amikor (egy évben 1x) egy csajszit az ágyába cipel, akkor első dolga a bugyin lévő címke elolvasása, vagy ezt utójátékként alkalmazza? :))
    előzmény:
    darnette (217)
     
  5. 2004. július 6. 17:11217.
    az asztal körül kergetős hasonlaton :-) nagyon találó
    és kihagytad a hittérító szerepet (több topikon is leírta már az alapelveit)
    előzmény:
    Tannja (216)
     
  6. Torolt_felhasznalo_262565
    Torolt_felhasznalo_262565
    2004. július 6. 17:00216.
    Miért mosolyogsz? Hogy kihagytam a tisztelt úr makkos cipőjét? Jajjjj, tényleg kihagytam! :)
    előzmény:
    darnette (214)
     
  7. Torolt_felhasznalo_262565
    Torolt_felhasznalo_262565
    2004. július 6. 16:58215.
    Van! Az egyik szomszédasszonyom pl naponta nyafog, hogy ilyen, meg olyan gusztustalan pasik hogy bámulták meg őt és hogy az mennyire undorító, meg hogy mennyire kényelmetlenül érezte magát, etc, etc. . .
    A nő maga nem egy jelenség, öltözködési ízlése -1, szóval nem néz ki sehogy. A múltkori panaszáradatánál (". . jaj és képzeld, a plázában egy pasi pofátlanul megbámulta a melleimet, majdnem leugattam, de. . . ") nem sok hiányzott, hogy illetlenül rákérdezzek: de ugye a bugyidat utána úgy kellett kicsavarni, mármintha valójában megtörtént. Szerintem ezeknek a nőknek kevés a sikerélményük és ilyen valós, vagy elképzelt szitukkal akarják saját nőiességüket bizonygatni.
    előzmény:
    Boszeee (207)
     
  8. 2004. július 6. 16:56214.
    :-))))
    előzmény:
    Tannja (213)
     
  9. Torolt_felhasznalo_262565
    Torolt_felhasznalo_262565
    2004. július 6. 16:50213.
    Hagyd már szegényt!
    A drága szülei biztosan az asztal körül kergették kiskorában, ha nem az "X" cég nadrágját és az "Y" cég pólóját húzta fel a kisfiuk! Szerintem csak CK alsógatyót hord, azt is csak azért mert másra nem telik neki! :)
    "Imádom" az ilyen pasikat!
    előzmény:
    darnette (212)
     
  10. 2004. július 6. 16:27212.
    "Nekem ne szabja meg senki, föleg azok a pénzes zsákok /akik divattervezönek adják ki magukat/ hogy idén vagy jövör mit viseljek"
    akkor légyszives te se szadb meg a nőknek, hogy szoknyában járjanak/főleg miniben, hogy legyen min legeltessd a szemed
    előzmény:
    TomJoe (183)
     
  11. 2004. július 5. 14:37211.
    Én szeretek csinosan öltözködni ebben benne van hogy megmutatom az alakomat is , na nem kurvásan ötlözködök hanem szexisen. Nekem semmi bajom nincs azzal hogy megnéznek a pasik, hisz ezt felvállalom ezzel az öltözködéssel. Azt viszont nehezen tűröm amikor elmennek mellettem és belemarkol a seggembe. Szerintem ez nemcsak a szexis ruhának köszönhető, hiszen már bő szabadidőben is jártam úgy hogy fogdosták a seggem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. július 5. 13:25210.
    Persze, az nyilván senkinek sem imponáló, amikor az öreg munkások az építkezésről odacuppognak, meg mindenféle megjegyzéseket tesznek, de hát ez is benn van a pakliban :) Sajnos :(
    előzmény:
    Boszeee (209)
     
  13. 2004. július 5. 12:44209.
    en is igy gondolom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182159 (208)
     
  14. 2004. július 5. 12:03208.
    Ez nekem is furcsa volt! Ha úgy megyek ki az utcára, hogy úgy érzem csinos vagyok, sőt még teszek is róla a kivágott ruhákkal, akkor nyilván vállalom azt, hogy a pasik megnéznek, köztük olyanok is, akiknek nem örülök. Ha engem zavarna, nem vennék fel ilyet és kész.
    előzmény:
    Boszeee (207)
     
  15. 2004. július 5. 10:31207.
    most nezegettem a topicot, az elso hozzaszolasok eleg furcsak. . . a mai noknek azzal van bajuk, hogy megnezik oket az utcan? na ilyet se mondott nekem meg senki. . . persze az alpari stilus elegge lehangolo, de konyorgom, mi nok biztosan kifutnank a vilagbol, ha hirtelen egyik naprol a masikra megszunnenek a kivancsi, vagyodo ferfitekintetek, es az elismero bokok.

    komolyan, van olyan, akinek szarul esik, ha vegigmerik a metron? vagy ez csak alszenteskedes?

    (felreertes ne essek, nem vagyok plazacica, vagy kislotyo, nem jarok en sem p***agatyaban, vagy extrarovid miniben. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. július 5. 09:24206.
    A fehér nadrág jó! :-))) Meg csinosabb is ! De szerintem a short is lehet fehér szinben, tegnap láttam több csajon is!

    A short nem csak nyaralásra való, sokan viselik az utcán is!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (205)
     
  17. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. július 2. 20:03205.
    És mit szólsz egy szép, testresimuló hófehér nadrághoz nyáron?:) mégse farmer:)

    A szoknyával elvagyok, de nem tudom elképzelni, hogy mint nő egy sortban járkáljak a vároban. Nyaraláskor ok, de. . . . akkor már ezerszer a szoknya:)
    előzmény:
    TomJoe (199)
     
  18. 2004. július 1. 22:46204.
    Remelem, azert a sportruhazat cegek fizetnek neked valamit a reklamert:)))))))))))))))))))))))))Szted szamit, hogy milyen markaju a ruha????? En ha szeretek valakit, vagy tetszik nekem, lesz@rom, hogy arannyal bevont ruhaban van, vagy sima cumoban. . . . :( ettol senki enm fog rad ugrani, hogy allandoan leirod a ruhamarkaidat:D
    előzmény:
    TomJoe (202)
     
  19. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. július 1. 12:30203.
    De nem vagy nő! Én mint nő azt mondom badarságokat beszélsz! Viszont most egy nyári nadrágkosztümben vagyok, úgyhogy nem vagyunk egy kategória. . .
    előzmény:
    TomJoe (202)
     
  20. 2004. július 1. 10:02202.
    Én mint heteró férfi vagyok. Ha nö lennék én biztos többségében szoknyában járnék, vagy shortban nyáron!!! A farmert kerülném.
    Ezt csak példának írtam.
    Szerintem mindenkinek más a kényelem érzete.

    Én egy vadkan vagyok, aki élvezi a nyarat egy kék RUCANOR csikos shortban és egy ABORIGINAL poloban most.
    előzmény:
    kingacica (201)
     
  21. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. június 30. 19:42201.
    Lehet hogy nekik kényelmesebb! Nade nekem nem! Sokkal jobban érzem magam farmerben vagy nadrágkosztümben mint bármilyen hosszúságú szoknyákban! Ja és a nadrág nem csak farmer ám. Hidd el nekem engem így is lépten nyomon leszólítgatnak a pasik, pedig nem öltözöm kihívóan; mi lenne szoknyában. . .
    előzmény:
    TomJoe (200)
     
  22. 2004. június 30. 09:50200.
    Az nem picsamutogatás, vannak különbözö hosszúságú szoknyák minden nö számára! Van választék! Ha nem szereted a miniszoknyát, nem kötelezö viselni akor azért létezik a hosszú szoknya is vagy a félhosszú! Kényelmesebb mint a farmer!!!! Én ezt a csaj ismeröseimtöl és a két ex barátnömtöl tudom!!!

    előzmény:
    kingacica (196)
     
  23. 2004. június 30. 09:37199.
    A farmergatya a számomra az téli, tavaszi és öszi viselet, én csak akkor viselek ha a hömérö le esik +16°c alá. A férfiak nem fázosak annyira mint a nök! Most a hétföi esöben is egy szál polóban és shortban voltam, peddig eset az esö!

    Én oldalzsebes gatyát szoktam viselni meg hagyományos szabású farmert, általában. Föként fekete, vagy kék szinüt. dee azért a koptatottat is felvesszem.

    Május óta már shortrot vagy bermudát viselek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (198)
     
  24. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. június 29. 20:39198.
    TomJoe, Neked mit jelent a farmernadrág? A dereka köldök felé érő, sötét színű, répaszabású bokahuszas, a seggén 2 hatalmas zsebekkel rendelkező nadrágot? Mert ez tényleg gáz.

    De van nyárra pl. halványkék, kicsit fehéresre koptatva, kifejezetten vékony anyagból is, csípőfazon, alul kicsit trapézos forma is:)) Ez és egy szép felső szerintem lehet akár sokkal dögösebb, mint egy miniszoknya:) Ja, mondjuk egy szexi szandival:)

    Én részemről utálom a szoknyát, ha csak egyedül megyek valamerre, mert állandóan beszólnak, és kényelmetlenül érzem magam. Ellenben ha a barátommal megyek, vagy egy barátnőmmel, lelkiismeretfurdalás nélkül felveszem
    előzmény:
    TomJoe (192)
     

Címlap

top