Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Wella Illumina hajfesték

Acia
Létrehozva: 2013. szeptember 23. 20:38

Tapasztalatok, vélemények érdekelnének a szőke színárnyalatokról.

Előre is köszönöm:) 

  1. 2014. október 7. 20:364.

    menyus 81, esetleg képet tudnál ide feltölteni a hajadról?:) Én is kiszeretném próbálni az illuminát a hétvégén, de pontos színt még nem találtam el, és kíváncsi vagyok a tiedre, hátha tetszik! :)

    előzmény:
    menyus81 (2)
    2013-09-24  07:37
  2. 2013. szeptember 24. 23:063.

    Szia,

    köszönöm, hogy írtál.

    Nekem most először festette a hajamat ezzel a hajfestéket a fodrász, és így elsőre szép fényes lett tőle a hajam így azzal nincs bajom, viszont a szín úgy érzem nem az igazi. 10/1-el festette, 6%-al, de nem lett igazán hamvas, kicsit még vöröses is és úgy érzem, hogy túl világos is...

    Szóval még kísérletezni kell a színekkel ezért is érdeklődöm itt...

    Én igazán valami szőkésbarna, középszőke, hamvas, de nem szürke, rezes, vöröses beütés nélküli hajszínt szeretnék, vagy valami olyasmit mint a képeken:) De nem egyszerű megtalálnom a kívánt hajszínt. Utoljára akkor volt ideális - sok évvel ezelőtt-amikor a természetes világosbarna hajamban szőke melír volt, de ezt az állapotot már visszaállítani nem lehet. Azóta csak keresgélek...:(

    előzmény:
    menyus81 (2)
    2013-09-24  07:37
  3. 2013. szeptember 24. 07:372.
    Nekem a hamvasból a 7-es színmélységűvel festette a fodrász legutóbb, nagyon szép natúr sötétszőke (köznyelvben nagyon világos barna) hajat kaptam. Ebbe szokott beletenni 8-as színű, általában vmi meleg szőkét. Szép, visszafogott színei vannak az illuminának. Viszont semmivel nem fényesebb tőle a hajam, mint a normál Wella fesékkel (Colestonnal).
    előzmény:
    Acia (1)
    2013-09-23  20:38

Címlap

top