Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvőre keresek sminkest

kislinda
Létrehozva: 2013. január 30. 22:14

Esküvőre keresek sminkest, olyat, aki vállal kiszállást Kecskemétre.  A feltétel, hogy professzionális termékekkel dologozzon. (Mac, Kryolan,  Paris Berlin, Ben Nye, stb.) Lehet profi sminkes, lehet kozmetikus, akár egy ügyeskezű beauty blogger is (főleg, ha vannak referencia fotói).

Sajnos sok olyan kozmetikussal találkoztam eddig, aki Avonnal, Alverdével, vagy azzal sminkelt, amit éppen akciósan meg tudott venni...

Köszi előre is a válaszokat.

  1. 2013. március 22. 10:097.

    Szia kislinda!

     

    Nyári Szilvi okleveles sminkes vagyok. Megtisztelő ha engem választasz az esküvődre. A munkáimról www.sminkstudio.eu oldalon vagy fb.-on a Nyári Szilvi make upoldalon tájékozódhatsz.

     

    Köszönöm

    Nyári Szilvi

    előzmény:
    kislinda (1)
    2013-01-30  22:14
  2. 2013. március 5. 08:336.
    Kifejtenéd nekem, hogy miért ragaszkodsz a mŕrkŕhoz? :-D
    előzmény:
    kislinda (1)
    2013-01-30  22:14
  3. 2013. január 31. 10:455.
    Köszi, megkeresem. :)
    előzmény:
    dorkalorka991 (3)
    2013-01-31  10:26
  4. 2013. január 31. 10:444.

    Sajnos eddig nem találtam sminkest, a környékünkön nincs (legalábbis a Google szerint), aki meg elérhető lenne Pesten, az nem vállal kiszállást vidékre...ezért keresek mindenféle lehetőséget.

     

    Értem, hogy nem kell minden kozmetikusnak sminkesnek lennie, de amikor egy városban van 20-30 kozmetika, akkor csodálkozom, hogy egy-kettő miért ne tudna elvégzni egy-egy sminkes iskolát, és beruházni profi termékekre? Igény azért lenne...(esküvők, fotózások, szalagavatók...stb.)

    Egyébként a professzionális termékek sem mind drágák, a Kryolan például elérhető kategória...(mint ahogy a fodrászok sem festenek hajat lakossági dobozos hajfestékkel, számomra furcsa, ha egy kozmetikus nekiáll Avonnal vagy dm sajátmárkával sminkelni...)

    Főleg egy esküvői sminknél elsőrendű, hogy sokáig tartson (főleg nyáron kihívás), és ezt csak professzionális termékekkel lehet elérni.

    előzmény:
    norka01 (2)
    2013-01-31  10:14
  5. 2013. január 31. 10:263.

    Szia!

     

    Én egy fotózáson már dolgoztam vele, főleg esküvőket szokott egyébként vállalni:

    Horacsek Ági (MAC)

    Azt sajnos nem tudom, hogy Kecskemétre lemenne-e, de ha ráákeresel neten, akkor biztosan meg tudod Tőle kérdezni. Nagyon kedves nő és fantasztikusan ügyes.

    Sok sikert! :)

    előzmény:
    kislinda (1)
    2013-01-30  22:14
  6. 2013. január 31. 10:142.

    Egy kozmetikusnak nem fo profilja a sminkeles. Vizsgazunk belole, de ennyi. Keptelenseg profi felszerelesbe aldozni evi 4-5 sminkert, amiert a tisztessegesebbek nem is kernek el annyit mint egy profi sminkes! Ez a teny...

    Ha profit szeretnel sminkest keress....

    (Bocsanat, csak ebbe belegondolva biraljuk a kozmetikusokat ilyen szempontbol....)

    előzmény:
    kislinda (1)
    2013-01-30  22:14

Címlap

top