Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Close fodrászat

kiribati
Létrehozva: 2011. június 6. 14:20

Sziasztok!

 

Járt már valaki a Close fodrász szalonba, Budán? Van valakinek tapasztalata Hortobágyi Kászon munkáiról? Árak, stílus?

Rövid hajam van és a fodrászomat keresem, de sajnos még nem találtam meg.

  1. 2016. június 20. 13:357.

    Sziasztok, tudom, hogy a fórum témája a close fodrászat, de az érdekelne, hogy bárki járt -e már az a-listben (kornélnál). Köszönöm a válaszokat előre is!

  2. 2012. március 15. 20:576.
    Sziasztok! Én nem jártam még a Close fodrászatban, de nemsokára elmegyek, és beszámolok. Kászonról csak a legjobbakat tudom mondani, még évekkel ezelőtt jártam hozzá (még fodrász tanuló volt), és kiváló, precíz, személyre szabott hajakat csinált nekem. Róla emberileg is csak azt tudom mondani, hogy rendes, nagyon jól együtt tudtunk működni.
    előzmény:
    kiribati (1)
    2011-06-06  14:20
  3. Torolt_felhasznalo_566863
    Torolt_felhasznalo_566863
    2011. június 18. 21:055.

    Miért lenne negatív? Mert nem ismerik még? Vagy mert nem jártak nála, mert drága? 

    Ne bomolj! 

    előzmény:
    kiribati (2)
    2011-06-08  15:24
  4. 2011. június 18. 20:574.
    naaaaa!!!! nee már! senki nem járt még ott?????? :( legfőbb kérdésem h festetni ( problémás eset) érdemes e ott? de azt is jó volna tudni h milyen a hangulat, kedvesek e a dolgozók? már nemsokára megyek aztán nem tudom mire számítsak...mostanába pedig kifejezettem csalódtam a fodrászatokban, fodrászokban szóval jó lett volna egy kis megerősítés, h érdemes e reményeket fűznőm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. június 13. 07:443.

    Üdv!

     

    Én is mostanság készülök menni a szalonba, már van is időpontom...bár azt nem tudom kihez megyek, mert azt mondtam nekem mind1 ki vág,cs legyen elképzelése, h rendbe hozza az elcseszett hajam. Szóval nagy reményeket fűzök.  Kár h senki nem járt erre, aki arra is  :D mert jó lenne tudni h érdemes e egyáltalán oda mennem. Már nagyon unom a fodrászosdit..de nagyon el van a hajam rontva..színben is fazonban is.:(

    Bár a múltkor egy úgynevezett sztárfodrász cseszte el. Szóval ezért is a bizalmatlanság. Egyébként felteszem a kérdést , h érdemes e itt festetni, v menjek olyan helyre ahol van külön festő technikus? Szőkített hajam szeretném visszasötétíteni..úgy h minél kímélőbb legyen. már 2x volt festve de cs rosszab lett a szín mint volt:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. június 8. 15:242.

    Köszönöm értékes válaszatitokat, nyilván még ember nem volt, a fórumozók között, aki beleült volna abba a székbe, ahol Hortobágyi Kászon volt a hajvágó.

    Ez elég negatív kritika rá nézve, de mindenesetre ez is egyfajta megnyilvánulás a fórumozók részéről.

    előzmény:
    kiribati (1)
    2011-06-06  14:20

Címlap

top