Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lábujjak :)

Naytiri
Létrehozva: 2010. május 12. 10:58

Sziasztok!

 

Meglepődve tapasztaltam, hogy még nincs ezzel a kérdéssel foglalkozó topik :)

 

Szóval....Jön a nyár, jön a szandál szezon....Én pedig ismét nem tudom, mit tegyek.  Pontosabban, hogy mit vegyek a lábamra.

 

Görög típusú lábfejjel rendelkezem.

 

A lábamon a második lábujj hosszabb, mint az első (nagylábujj).

 

Elrejtsem? Kitegyem? 

 

Kétféle véleménnyel találkoztam eddig. Volt aki bizarrnak és csúnyának találja ezt a fajta lábtípust, és volt olyan pasim, aki kifejezetten szexinek tartotta.

 

Akik pedig ilyen lábujjakkal rendelkeznek, szintén két táborra oszthatók:

Van aki elrejti, meg akarja műttetni, van aki imádja és büszke rá.

 

Pasik! Csajok! 

 

Szerintetek? 

 

Valamint egy kis közvéleménykutatást is tartanék:

 

Kinek ilyen közületek a lába és mi a véleménye róla? 

 

Szereti? Utálja?

  1. 2015. június 19. 15:1255.

    Szia én fiú vagyok és nekem nagyon bejönnek a görög lábak :) Ne szégyeld


    előzmény:
    zshanetta (54)
    2013-01-12  21:33
  2. 2013. január 12. 21:3354.
    Nekem is ilyen hosszabb a második, de nekem fáj is, mivel a muttató lábujj nem tudja megtartani a lábam és a "felgyűrödik". A nagylábujjam végéig. Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?
  3. 2012. július 5. 14:3353.

    szia. (: 

    nekem is ilyen a lábam. bevallom, én szégyellem. de ahogy végigolvastam az előttem szólókat, innentől nem fog érdekelni, hogy ki mit gondol. 

    nem mertem sem papucsot, sem szandált hordani, azonban a közeljövőben venni fogok most nyárra egy szandált. (: 

    aki viszont szégyelli, azoknak ajánlani tudom télre, tavaszra és őszre a fekete zoknit, azzal sokat lehet csalni. esetleg kerüljék el a világos, feltünő zoknikat. 


    utánaolvastam neten az ilyen fajta lábnak. azt tapasztaltam, hogy aki ilyennel rendelkezik, erős karakter. nőknél a házasságban ő fog irányítani, ugyanis "királynői" személyiséggel rendelkezik. de egyben művészi lélek is lehet. azaz, szépen tud ajzolni, kreatív gondolkodású. nagyon sok jó ötlete van, de nem meri, nem szokott sokat megvalósítani belőle.

    ha esetleg valaki egy férfinál lát ilyen lábujjat, azt ne engedje el ha szereti, mert mellette igazán boldog lehet, el tudja tartani, nem fognak semmiben hiányt szenvedni az életükben. (:  

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  4. 2011. március 12. 09:4052.

    Meg kellett nézni, hogy tudd?  

    előzmény:
    Indiánlány (6)
    2010-05-12  11:12
  5. 2011. március 12. 09:3751.
    Nahát, nem is tudtam, hogy van valami egyiptomi ősöm is. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475345 (10)
    2010-05-12  11:17
  6. 2011. március 12. 09:2150.
    Nekem nagyon durván hosszabb a második lábujjam, mint az első :D Sokáig zavart, de ma már beletörődtem és én is csak nevetek, ha valaki viccelődik vele :) Legalább van bennem valami különleges :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. március 11. 22:5149.

    Hello!

     

    Nekem is ilyen a lábujjam, de nem foglalkoztat túlzottan :D.

    Szerintem alig van, aki észreveszi.

     

    Hunde

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  8. 2011. március 9. 15:4748.

    Sziasztok!

     

    Én irigyellek titeket, akár görög típusú lábfejetek van akár nem 

    Örüljetek annak ami van, mert én pl utálom a lábfejem még akkoris, ha a lábamat imádom mer szép, hosszú stb.. De jobb lábfejemen a nagy és a "mutató" lábujjamon ilyen bőrkeményedéses dudor van már évek óta amit sehogy nem tudok eltüntetni... és ezt elhihetitek énis nyáron utálom a legjobban, és suliba is csak cportcipőt vagy balerinacipőt veszek fel nyáron is ... :(

    Van esetleg valami jó ötletetek, tippetek, hogy hogyan tudnám eltüntetni azokat a csúnyaságokat ?

     

    Már kérdeztem egy műtős orvost meg egy bőrsebészt is erről, és azt mnodták, ne hordjak olyan cipőket ami nyomja a lábam és hogy dörzsölgessem habkővel meg kenjem... dehát, ezt csinálom és nem múlik el!!! 

     

    Köszi előre is a válaszokat !!!

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_224661
    Torolt_felhasznalo_224661
    2010. november 18. 08:5147.
    Szerintem nagyon szexy lábad/lábfejed/ van.Ne takargasd!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  10. 2010. május 13. 09:2046.

    Ha nem hívod fel a figyelmemet rá, nekem egyáltalán nem tűnik fel. Ha a képen szereplő lábak a Tieid, akkor azok szápek, gusztusosak. Én nem rejteném el a helyedben.

    Az én lábfejem kicsi formás, viszont széles. A kisujjam körme egy kicsit deformált a sok hegyesorrú cipőtől, de eddig még nem volt vele problémám, hogy nem rejtem el.

    Akinek nem tetszik, majd nem néz rá.

    előzmény:
    Naytiri (44)
    2010-05-13  09:11
  11. 2010. május 13. 09:1345.

    de jó, annyi "görögünk" van?

     

    Ilyen összenőtt "összébnőtt lábujjakat én is láttam már, szerintem egyáltalán nem ciki!

    előzmény:
    levelebeka (40)
    2010-05-12  13:51
  12. 2010. május 13. 09:1144.

    Még valami:

     

    Tegnap egész belemélyedtem egy lábfetisiszta fórum olvasgatásába.

    Rengeteg képet töltöttek fel női lábfejekről és elemezték is őket.

     

    Amit leszűrtem:

     

    -a véleményezők közt sokan imádják a görög típusú lábfejet.

    -sok férfinek nem tetszik a lábon a körömlakk és a hosszú köröm

    - egyöntetűen favorizálják a kecses, inas lábakat, ellentétben a töpszli, "krumpli" lábujjakkal

    - egy láb mindig legyen puha, tiszta, ápolt, a szársz bőr, repedezett sarok, koszos körmök übergázak.

     

     

    Szóval a lényeg, hogy ízlések és pofonok, ami valakinél nem jön be, azért egy másik ember  odáig van :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. május 13. 09:0643.

    Akkor nagyon egyforma lábunk lehet, nekem is hosszúak az ujjaim és az egyiken ferde a köröm (jobb lábam).

     

    Ahogy a hozzászólásokat nézem, nem is olyan gáz, mint hittem!

     

    Hála nektek érte

    előzmény:
    ancsa89 (42)
    2010-05-12  19:48
  14. 2010. május 12. 19:4842.

    Szia!

    Szerintem semmi gond sincs azzal, ha az egyik hosszabb (nekem is az, és még a körmöm is ferde rajta, és hosszú lábujjaim vannak.). Egy időben én is takargattam őket, de nem érdekel már. Senki sem szólta meg, legalábbis nem a szemembe mondta. :)

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  15. Torolt_felhasznalo_921128
    Torolt_felhasznalo_921128
    2010. május 12. 18:5041.

    Hát én örülnék ha ilyen szép lábfejem lenne!

    Nekem a 3.lábujjam kisebb mint a mellette levő 2,sőt lejjebb is van,mint a többi.

     

    Eddig minden pasim viccelődött vele,hogy milyen "aranyos"hogy ilyen pici:)

     

    De én inkább eldugom,mert szégyellem,ráadásul én még lúdtalpas is vagyok,azt is utálom ...nem tudom mit lehetne tenni,minden cipőmet befelé kijárom........

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  16. 2010. május 12. 13:5140.

    Na, én is megnéztem.Görög.

    Nekem meg össze van nőve kicsit a második és a harmadik ujj.

     

    A kék körömlakk tényleg gáz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. május 12. 13:2639.
    :))) Nekem személy szerint nem tetszik, de sztem ez Téged egyáltalán ne érdekeljen! Ennél nagyobb szépséghibád sose legyen. :D A legtöbb ember abszolút nem nézi a lábujjakat, én valamiért egyik kedvenc testrészemként tartom számon a lábfejemet, valószínűleg emiatt sasolom a többi ember lábát is. Lehet, hogy tudatalatt lábfetisiszta vagyok. :D Például nekem a lábujjakon a francia manikűr se tetszik, olyan hatása van, mintha hosszúak lennének a körmök a lábujjakon, az pedig elég gusztustalan. :D De a legrosszabb mégis a repedt sarok és a hosszúra hagyott köröm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. május 12. 13:2338.

    nem is tudtam h már ilyenek is vannak. de fura

    nekem egyiptomi van akkor.mert fokozatosan csökken.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-05-12  11:18
  19. 2010. május 12. 13:2037.

    én szerintem észre se venném hogy nem olyan a lábad mint mindenkinek. sőt, nem is tudtam h van ilyen.. sztem nyugodtan vegyél olyan cipőt fel amilyen tetszik.

     

    tuti senki nem nézi az utcán h kinek melyik lábujja a hosszabb.

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  20. 2010. május 12. 13:1536.

    Na most már én sem bírtam ki, h ne húzzam le a zoknimat  

    Első ránézére egyiptominak tűnt, de picit jobban megfigyelve olyan mint a tiéd. :)

    Talán azért nem tűnt fel mert max 1-2 mm-rel nagyobb a 2. mint az első  Az elmúlt 26 évben fel sem tűnt 

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  21. 2010. május 12. 13:0235.

    szerintem, ha ápolt egy lábfej, akkor szinte mindegy, hogy milyen lábujjak figyelnek rajta... Én jobban szeretem és szerencsére nekem is olyan, ha  második lábujj rövidebb, de annyira nem ez a lényeg. Ha nincs dobverő formája, szépek a körmök és tudod "viselni", akkor nem hiszem, hogy ezzel gond lenne.

     

    Nekem a nagylábujjaim határozottan hosszabbak az összes többinél, ráadásul az egyik vagy fél centivel nagyobb, mint a másik, a többi meg ilyen kis nokedli. De lecarom, akinek nem tetszik, nem nézi és kész

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  22. 2010. május 12. 12:5534.

    Hello! Szerintem mindegy, melyik rövidebb, hosszabb...Ápolt legyen és arányos.

     

    Pl az enyém valmi extra tipus: én csak "cumilábnak" hívom. Szerintem csúnya, és ezért nem is hordok szandált. Papucsot nagy melegben, kizárólag hétvégén/nyaraláskor! Pedig minden álmom egy szép magassarkú szandi:-)

     

    De akármilyen ápolt a lábam, egyszerűen borzalmas formája van..Nagy cumi lábujjal...

     

     És elég erős a "gén" tesómé, és a gyerekeinkké is ilyen lett:-)))

     

    Talán a lányomnak nem lesz komplexusa miatta:-)))

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58
  23. 2010. május 12. 12:3833.

    Szerintem minden magabiztosság kérdése. Ha erre fókuszál valaki,akkor szinte plusz bele lehet dumálni,hogy ez csúnya. Ha azonban felvállalod,akkor akár lehet szép is. Tedd csak ki,és lakkozd igényesen.

    Megmondom őszintén,nekem  a lábfejem a legszebb testrészem kb. ,szóval ezzel nincs problémám. Amivel hasonló szituban voltam,az az orrom. Picit hosszabb mint másnak és kislányként takargattam,sosem kötöttem fel a hajamat,kölönböző frufrukkal próbáltam kompenzálni a méretét. Aztán egyre többen mondogatták,hogy próbáljam műr felkötni. Azóta már bárhogyan szívesen viselem,sőt van,hogy az egész hajamat hátrasimítom.

    Szóval mindenki szerintem vállalja azt amivel az élet megáldotta. SENKI NEM TÖKÉLETES!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. május 12. 12:1532.

     

     

    Tedd ki, semmi baj vele!

    Egyik tévéműsorban - nem most, hanem vagy 20 éve - egy csajnak hat-hat lábujja ill. kézujja volt. Ő is kitette. Muris volt, azt mondta, ennyi ujjal biztosabban áll a földön ill. jobban tud megfogni valamit!

     

    előzmény:
    Naytiri (1)
    2010-05-12  10:58

Címlap

top