Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Z_E_P_T_E_R-vélemény?

Torolt_felhasznalo_989697
Torolt_felhasznalo_989697
Létrehozva: 2009. május 6. 13:41

Sziasztok!

 

Ha valakinek van valamilyen munkaköri kapcsolata a céggel, érdekelne, közeli rokonom fog valószínüleg itt elhelyezkedni, és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

 

Köszönöm

  1. 2009. május 6. 21:5555.

    Semmi gond. Előfordul!

     

    Hát tudod muszáj hogy legyen türelmem, nem szeretném ha összekevernének vele.

    előzmény:
    ed67 (50)
    2009-05-06  21:47
  2. 2009. május 6. 21:5254.

    Na jó, ez az utolsó hsz-em számodra, mert látom nem bírod abbahagyni!

     

    HA elolvastad volna az eddigi hsz-eimet, akkor tudhatnád, hogy nem tartom jónak a módszereiket, viszont a terméket igen. Ezt már jóval korábban leírtam. De gondolom nem vetted a fáradtságot hogy elolvasd, csak fröcsögni tudsz dühödben. Nekem édesmindegy, milyen stílusban irogatsz nekem, nem leszek sem tőled, sem a véleményedről kevesebb. 

     

    A szabad véleményalkotás joga megillet mindenkit. Ha észrevetted volna, egyetlen szavammal sem szerettem volna elérni hogy megváltoztasd a véleményed. De míg te az elejétől kezdve támadsz, fröcskölsz és mocskolódsz. Én ebben nem kívánok részt venni. 

     

    Részemről a vitát lezártnak tekintem, ez már nem az én stílusom.

     

    előzmény:
    kékeszöld (46)
    2009-05-06  21:43
  3. 2009. május 6. 21:5053.

    Azért nem lehet boltban kapni, mert akkor a kutya se venné meg ilyen áron.  Muszáj hozzá a négyszemközti parasztvakítás, mert akkor nem tudja őket elkaszálni a GVH. Lakásban, zárt ajtók mögött olyan hazugságokat tudnak mondani, ami a csövön kifér. :-(((( 

     

    Egyébként lehet kapni töredék áron már ilyen lámpát. Uigyanis lejárt a szabadalmi védettsége, és most már bárki gyárthatja, szabad a licenc.

     

    Harmad-negyedáron lehet kapni active light, meg más néven is. :-)

     

    ezért prüszköl annyira a cepter. :-DDDDD

    előzmény:
    kiskicsicsiga (43)
    2009-05-06  21:40
  4. 2009. május 6. 21:5052.

    Azért nem lehet boltban kapni, mert akkor a kutya se venné meg ilyen áron.  Muszáj hozzá a négyszemközti parasztvakítás, mert akkor nem tudja őket elkaszálni a GVH. Lakásban, zárt ajtók mögött olyan hazugságokat tudnak mondani, ami a csövön kifér. :-(((( 

     

    Egyébként lehet kapni töredék áron már ilyen lámpát. Uigyanis lejárt a szabadalmi védettsége, és most már bárki gyárthatja, szabad a licenc.

     

    Harmad-negyedáron lehet kapni active light, meg más néven is. :-)

     

    ezért prüszköl annyira a cepter. :-DDDDD

    előzmény:
    kiskicsicsiga (43)
    2009-05-06  21:40
  5. 2009. május 6. 21:4951.
    de látom továbbra is hű a stílusához- neked hogy van ehhez türelmed????
    előzmény:
    ed67 (50)
    2009-05-06  21:47
  6. 2009. május 6. 21:4750.
    HÁt látod....pedig épp neki szántam, nem téged akartalak letámadni - és elrontottam...
    előzmény:
    Vitosa (44)
    2009-05-06  21:41
  7. 2009. május 6. 21:4649.

    B+, te nem tudsz olvasni...

     

    Ott volt belinkelve a régebbi NLC topik, és annak volt a nyitó hozzászólása az, amit te nekem tulajdonítasz...

     

    Még a saját sz.rodba is nekem kell beverni az orrodat??????

    előzmény:
    Vitosa (41)
    2009-05-06  21:34
  8. 2009. május 6. 21:4648.

    B+, te nem tudsz olvasni...

     

    Ott volt belinkelve a régebbi NLC topik, és annak volt a nyitó hozzászólása az, amit te nekem tulajdonítasz...

     

    Még a saját sz.rodba is nekem kell beverni az orrodat??????

    előzmény:
    Vitosa (41)
    2009-05-06  21:34
  9. 2009. május 6. 21:4447.

    Fix ára van, és lehet orvostechnikai készülékeket árusító boltban is kapni, és ugyanannyiba kerül, mint egy ügynöknél. Nem lehet alku kérdése az ára!

     

    Ha más-más áron vették, az egyrészt lehet az árfolyam változása miatt, másrészt azért, mert különböző akciókban vették.

     

    előzmény:
    kiskicsicsiga (43)
    2009-05-06  21:40
  10. 2009. május 6. 21:4346.

    Szánalmas vagy...

    A fórumokon a dőlt betű az idézés jelölése, csaxólok....

     

    Remélem, kommentálod a blogger leírását is a "kedves" átvágós cepteresekről....

     

    előzmény:
    Vitosa (41)
    2009-05-06  21:34
  11. 2009. május 6. 21:4145.

    ott van alatta, hogy honnan idézte

    és ebben a topicban csak a te hszedben van dölt betü,felesleges lenne mindegyik elé idéző jelet tenni,mint ahogy te se tettél

    előzmény:
    kékeszöld (36)
    2009-05-06  19:57
  12. 2009. május 6. 21:4144.
    Mielőtt engem letámadsz, kérlek olvasd el a másik fél hsz-eit is. Én ezidáig egyetlen rossz szót sem mondtam rá, szemben vele, aki folyamatosan kirtizált engem.
    előzmény:
    ed67 (42)
    2009-05-06  21:38
  13. 2009. május 6. 21:4043.

    én már csak azt nem értem, hogy ha annyira etikus meg fasza az egész, akkor miért nem lehet simán boltba árulni?miért nincs egy fix ára?mert 3ismerősömnek van, és mind3más áron vette.

     

    a honlapon sincs ár

    miért alku során alakul ki az ár?

    előzmény:
    Zsumi45 (35)
    2009-05-06  19:18
  14. 2009. május 6. 21:3842.
    Milyen stílus ez? Ha nem egyezik a véleményed miért igy kell ezt előadni? 
    előzmény:
    Vitosa (41)
    2009-05-06  21:34
  15. 2009. május 6. 21:3441.

    Ehhez már nem kell komment.

     

     

     

    Ismered ezt a jelet? : "....." Tudod, ezt tanítják még az alsó tagozatban, abból a célból, hogy ha valamit idézünk valahonnan, akkor az elé és mögé tegyük. A dölt betűnek semmi köze az idézéshez, csupán egy kiemelés-fajta. Ja és persze feltüntetjük azt honnan idézünk, mert különben inkorrekt és etikátlan.

     

     

     

    De ahogy látom az olvasással is problémáid vannak, nem csak a helyesírás szabályait nem sajátítottad el, ezért lebetűtöm neked: n e m    v a g y o k    ü g y n ö k.  Na, így már sikerült elolvasni?

     

     

     

    További kellemes időtöltést!

     

    előzmény:
    kékeszöld (39)
    2009-05-06  21:28
  16. 2009. május 6. 21:3240.

    Kedves topiknyitó! Olvasd el ezt a friss blogbejegyzést, aztán menj ki okádni a fürdőszobába...

    Mert ilyen szánalmas módszerekkel operál a Zepter.

     

    http://lesifotos.blog.nyugat.hu/2009/05/06/fenynyerem eny-a-zeptertol/

     

     

    És ne jöjjetek, Zepter-hívők, hogy egyes emberek csinálják ezt. NEM, NEM és NEM.!!!!!!!!

     

    Nem lehet véletlen, hogy az ország legtávolibb csücskében is ugyanaz a módszer. Átvágás, parasztvakítás, csalás, hazugság egyrakáson.

     

     

    Csaló cég a Zepter, és undorító az üzletpolitikája.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989697 (1)
    2009-05-06  13:41
  17. 2009. május 6. 21:2839.

    B.kker, te hány osztályt végeztél? négyet? két elsőt meg két másodikat?????

     

    Nem jött le azonnal (DŐLT BETŰK!!!!), hogy azt idéztem egy másik topikból, egy másik fórumtárstól???

     

    ezek után nem csodálkozom, hogy ügynök vagy. :-DDDDDDD

    előzmény:
    Vitosa (37)
    2009-05-06  20:18
  18. 2009. május 6. 20:2738.

    Köszönöm!

     

    Korrekt tájékoztatás!

    előzmény:
    Zsumi45 (35)
    2009-05-06  19:18
  19. 2009. május 6. 20:1837.

    A 25. hsz-edben írtad. Csak a te szavaiat idéztem. Arról nem tehetek, hogy nem emlékszel arra, amit te magad írtál.

     

     

    Nem kell megváltoztatnod a véleményed. Ahogy nekem sem kell az enyémet. Számomra elég ha én tudom hogy igazam van.

     

    Mielőtt én bármiről véleményt formálok, azelőtt tájékozódom, és nem félinformációkra támaszkodom. Főleg nem ismeretlen emberek, nick-ek által megformált véleményre! 

     

    Figyelmedbe ajánlom a 35. hsz-t! Csak utána kéne olvasni egy kicsit... 

     

    előzmény:
    kékeszöld (36)
    2009-05-06  19:57
  20. 2009. május 6. 19:5736.

    a dőlt betűset melyik hozzászólásomból idézted????

    Vagy ha nem a hivatkozott kommentemből van, akkor miért nem jelölted, hogy kitől????

     

    Etikátlan.

     

    Amúgy meg fenntartom a véleményemet.

     

    Jobban hiszek Fortinbrasnak, mint a műkörmös jucikáknak meg kazánkovács józsibácsiknak, akiket két hétvégi gyorstalpaló agymosáson kiképeztek kvalifikált Zepter-ügynöknek.

    előzmény:
    Vitosa (34)
    2009-05-06  17:58
  21. 2009. május 6. 19:1835.

    A polarizált fény élettani hatásait már 40 évvel ezelött ismerték és oktatták a fizikusok.Bárhol utána lehet nézni!

     

    Fenyő Márta találmánya volt -emlékezetem szerint a 80-as évek elején - az Evolite lámpa,amire kis hazánkban nem talált gyártót.Kis széria készült belőle,CSAK EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNYEK használták,GYÓGYÍTÁSRA!

     

    Ezt a licencet vásárolta meg a ZEPTER, s világsikerre vitte!Ez lett a Bioptron lámpa!

     

    A hatását korrektül leírtad! Így igaz! Nagyon sok folyamatot serkent, ami a szervezet gyógyulását segíti elő.

     

    A szervezet maga gyógyul,ebben csak segíteni lehet!

     

    A Zepter termékek ára világpiaci ár,nem ez a drága,hanem a magyar jövedelmek kicsik!

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Vitosa (32)
    2009-05-06  16:07
  22. 2009. május 6. 17:5834.

    "Szívesen fogadom mindkét oldal véleményét,"

     

    Érdekes módon értelmezed a mindkét oldal véleményét....... De látom csak kötözködni akarsz, ahhoz viszont nem leszek partnered. 

     

    Nem térítek, ha olvastad volna a hsz-eimet, tudnád hogy nem dolgozom a cégnél.

     

    Én viszont szívesebben hiszek a saját tapasztlataimban. Sajnos a gyerekeim nem tudják, hogy parasztvakítás az egész, és hogy csak a placebo működik, és meg mernek gyógyulni. Ejnye, hogy merik ezt megcsinálni?

     

    Javaslom tájékozódnál arról, miről is szól ez az egész történet! Talán oka van annak, hogy orvostechnikai eszköz az EU-ban, és talán azok az orvosok sem teljesen hülyék, akik nap mint nap kórházakban használják.

     

     

     

     

    előzmény:
    kékeszöld (33)
    2009-05-06  17:48
  23. 2009. május 6. 17:4833.

    Te is bezupáltál???

     

    Látszik a hozzászólásodon...

     

    Ha megengeded, inkább hiszek olyannak, aki részt vett a tesztelésben. Fortinbras topiktársnőnk....

     

    Az általad (is) leírtak 80-90%-a HUMBUG!!!! Ha hiszel benne, esetleg placebo elven működik.

     

    Bőr- felszínhám tünetekre - bizonyos esetekben - igenis jó. De a belső részekre hatástalan. Illetve nem hatásosabb, mint egy 100 W-os izzó.   Ugyanis a fénysugarak nem tudnak behatolni mélyre a bőr alá. Max. 1,5 mm-re. A hőhatás átmehet, de ahhoz meg minek sokszázezres lámpa???

     

    Szóval inkább ne téríts itt, mert a Zepter marketing 95%-a PARASZTVAKÍTÁS.

    előzmény:
    Vitosa (32)
    2009-05-06  16:07
  24. 2009. május 6. 16:0732.

    Bocsi, el kellett mennem, de mindenképpen reagálni akartam a hsz-edre!

     

    "meg kell állítani az ilyen lelkiismeret nélküli kufárokat. " Ez a lényege az egésznek. Amit leírtál, abban vannak igazságok, de a jórésze hazugság, igazad van!

     

    "- a mentőben a megállt szívet újraindítja, "

    - a féléves agyhalottat újraélesztette, aki ma már szintén Zepteres eladó,

    Ez mindkettő hülyeség. Nem igaz!

     

    "- az Alzheimer és a Parkinsont kórt is gyógyítja (szegény Reagen elnök ha tudta volna, de Michael J. Fox még nem késett el, szóljunk neki)"

    Mindkét betegség esetén a TÜNETEKET csökkenti, és lassítja a betegség kialakulása. A Parkinsonosnál pl. csökkenti a remegést (erről van saját tapasztalatom is).

     

    "- újszülöttek lázgörcsét lehúzza"

    Lázra használható, valóban csökkenti, de egy lázgörcsnél csak akkor és addig alkalmaznám, amíg orvoshoz jut a gyerek (jobb mint semmit sem tenni elven).

     

    "- a vérnyomást beállítja - ha magas csökkenti, ha alacsony megemeli"

    Ez igaz. Nem az a lényeg hogy csökkenti vagy emeli, hanem hogy a normál értékhez közelíti.

     

    "- az agyvérzés utáni bénultságot megszünteti"

    Előfordulhat, az agyvérzés súlyosságától függ, de nagyon hosszú és kitartó kezelés kell hozzá.

     

    "- a levest megízesíti, a vízet megnyugtatja (ívó és fürdőt is) "

    Ez így hülyeség. A víz információ közetítő közeg, ezért ha pl. belsőleg gyulladás van a szervezetben, akkor egy kék színnel lámpázott víz csökkenti a gyulladást. Torokgyulladásra már én is használtam.

     

    "Néhány példa a hölgy üzletfeleiből:

    - fiatal anyuka (32 éves), fiatalember (19 éves) baleset utáni kómájukat gyógyítatja egy-egy 400 ezer forintos lámpával (mondván az agyat is újraéleszti)

    - Down-kóros fiút (80 éves nyugdíjas anyukájával él) szintén rábeszélte a lámpa megvásárlására.

    Akkor szakadt el a cérna, amikor a 56 éves Parkinson-kóros édesanyámat is megpróbálta becserkészni. Én rögtön ellenkeztem, erre (a hátam mögött természetesen) megvádolt ez a becsületes kisvállalkozó, hogy azért nem veszem meg a lámpát, mert örökségvadász vagyok."

    Na ez már a lelkiismeretlenség mintapéldája! Ezért van ilyen rossz híre egy egyébként renkívül jó terméknek.

     

     

    A lámpa nem csodalámpa (kiakadok, mikor valaki annak akarja titulálni), de sok betegséget megelőz vagy segíti, gyorsítja annak gyógyulását: 

    - a szervezet öngyógyító törekvéseit erősíti, erősíti az immunrendszert, fertőzéseket, gombásodást, allergiát lehet vele kezelni, 

    - hatására megsokszorozódik a szervezetben a falósejtek száma (ezáltal csökkenti pl. a gyulladásokat),

    - a vérkeringés gyorsul, ezáltal segíti az erek falán a lerakódások feloldását,

    - vérnyomást normalizálja (orvosi ellenőrzés mellett bizonyos esetekben a gyógyszer elhagyható),

    - cukorbetegség kezelésében bizonyos esetekben a gyógyszer szedése elhagyható (csak orvosi ellenőrzés mellett), a betegség szövődményei megelőzhetők,

    - fájdalmat csillapít,

    - gyulladást csökkent,

    - sebek gyógyulását gyorsítja és a hegek lényegesebben szebbek lesznek, bizonyos esetekben teljesen eltűnnek, égési sérülések gyorsabb és szebb gyógyulása,

    - lábszárfekélyek kezelhetők vele eredményesen,

    - anyagcsere-folyamatokat és az emésztést javítja, felgyorsítja a méregtelenítést

    - bőrproblémákra (allergia, ekcéma, pikkelysömör, szemölcs, narancsbőr, pattanások, ráncok), hajhullásra, hajprobémákra.

    Lényegében ezek azok a területek, amiket bizonyítottan eredményesen kezelhetünk a fényterápia segítségével. Sok esetben használható az orvosi kezelés mellett, annak kiegészítéseként (ahogy ezt sok helyen kórházakban is megteszik).


    Ami a lényeg, hogy ezt nem a lámpa "csinálja" közvetlenül, hanem a lámpa fényének hatására a szervezetben elinduló öngyógyító folyamatok (a szervezet egészségre törekszik) eredménye amit tapasztalunk. A lámpa fénye olyan mint a napfény (UV nélkül), és azt mindnyájan tapasztaltuk már, hogy a napfénynek milyen gyógyító ereje van. 

    előzmény:
    kékeszöld (25)
    2009-05-06  14:47

Címlap

top