Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Profi fodrász Tatabányán??

Alexebb
Létrehozva: 2009. március 5. 14:29

Sziasztok!

Tud valaki igazán jó fodrászt Tatabányán? Akiben tényleg meg lehet bízni, és tud abban is segíteni, hogy mi áll jól (szín, fazon)...

Ami még fontos, hogy ismerje a mostani modern frizurákat is, és le tudja vágni úgy a hajat!

Én egyet tudok, de az baromi drága, és biztos létezik ügyes fodrász olcsóbb kivitelben is!

Köszi mindenkinek a segítséget!

  1. 2015. január 20. 08:489.

    Dömötör Erzsébet Petra
    +36303849044
    Bella Signora Fitness Studióban bérel helyet.

  2. 2011. február 22. 23:028.

    Próbáljátok kia az MG hair Hajstúdiót (Máger Gábor).Nagyon profin hozzáértően készíti mindig a hajamt.Mióta hozzá járok tudok vele otthon is bánni, csak ajánlani tudom.Mellesleg nem drága és Pestre jár bemutatókra dolgozni.

    weboldala: www.mghair.host22.com 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2010. március 31. 15:407.

    Sziasztok!

     

    Tanácsot szeretnék kérni...kedves tatabányaiak!

     

    Ismer valaki jó ügyes kezű fodrászt, aki mellesleg wellával dolgozik?

    láttam egy szalont, a gál istván lakótelepen, Brigitta szalon, tudtok róla valamit? 

    Kozmetikusra is szükségem lenne, erre is várom az öleteket!

     

    A segítséget előre is köszönöm!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2009. június 9. 13:386.
    Szerintem próbáld ki Kurucz Erika szalonját! Szerintem nagyon jól fazont vág. Utána könnyű rendbentartani. Mondjuk én nem megyek kéthetente:-) Nem vagyok tatabányai, így kissé nehezen tudom leírni, hol van. Dózsakertet megkerüli egy út ívesen, és a lakóteleppel szemben, az út másik oldalán új építésű házak vannak. Az egyik alagsorában működik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_113266
    Torolt_felhasznalo_113266
    2009. Április 15. 14:455.

    Szia! Az én problémám hasonló, én is épp keresésben van. A Nagyváradi szalont ismered? Nekem egyszer nagyon profin megcsinálták a hajam, de sajnos nem tudták másodszorra megismételni és az már nem tetszett... De velük meg tudod beszélni, hogy milyen legyen, rászánják az időt.

    Üdv,

    Zsuzsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. március 5. 15:074.

    Köszi!

    Még nem próbáltam, és véleményt még nem is hallottam róluk, de a nevüket ismerem.

    Tehát ők tényleg jók? Már nem is annyira az ár érdekel (akit én tudok, az extra durva), hanem hogy tényleg tudjon segíteni a megfelelő haj kiválasztásában. Ne nézzen idiótának, ha viszek 10 képet frizurákról (mert az a tervem, hogy viszek néhányat), és mondja el, hogy nekem jól állna-e vagy sem. Az a baj, hogy én ehez tök béna vagyok, ezért bíznám rá magam. Tehát ha ők ilyenek, akkor lehet, hogy kipróbálom!

    előzmény:
    Boudica (3)
    2009-03-05  14:57
  7. 2009. március 5. 14:573.

    A SéróBárót már próbáltad? serobaro.extra.hu

    Egyébként a profi fodrász mindig drága. Ez kevésbé és sok időt szánnak rá, hogy megtalálják a számodra tökéletes frizurát.

    előzmény:
    Alexebb (1)
    2009-03-05  14:29
  8. 2009. március 5. 14:462.
    Csak hogy megjelenjen...Légyszi írjatok valakit!!!
    előzmény:
    Alexebb (1)
    2009-03-05  14:29

Címlap

top