Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Helyi fogyasztás

Torolt_felhasznalo_269586
Torolt_felhasznalo_269586
Létrehozva: 2004. január 5. 14:52
Arra lennék kíváncsi, ha valaki a súlyával meg van elégedve, de vannak zavaró zsírpárnácskái, azzal mit lehet csinálni. Fogyni nem szeretnék, csak ezeket eltüntetni. Rendszeresen mozgok, ezzel nincs baj, mégis makacsul ott vannak (comb, csipő). Van valakinek bevált módszere? Krém, kezelés, testtekercselés, esetleg valami egyéb?
  1. Torolt_felhasznalo_588589
    Torolt_felhasznalo_588589
    2005. január 9. 11:5526.
    Sziasztok!

    Én már 2 éve járok ebbe a szalonba nagyon kedvesek, az emberel és a munkájukkal, is megvagyok elégedve.
    Műkörömre és Fogyasztómasszázsra járok 1 hó nap alatt 12 klót fogytam, de van náluk Sminktetoválás és Hajhosszabbítás is.
    A Nyugatinál vannak. 06/20-228-1774 contur-nail@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2004. november 16. 22:4025.
    Sziasztok!
    A kezelésekről találtok infokat a www. mix-szepseg. hu oldalon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. november 16. 22:3524.
    Sziasztok!
    Én testkezelőként dolgozok egy szalonban. Nagyon sokféle kezelési módszer van mostanában a piacon. Mindenkinek meg kell találnia a neki megfelelőt. Attól függ ki mennyit akar fogyni és honnan, kinek milyen a kötőszövete, mennyire laza ill. mennyire feszes. Ezek alapján lehet eldönteni, kinek milyen kezelés az ideális.
    Nem utolsó szempont, hogy olyan helyre kell menni, ahol nem vágják át az embert, nem ígérnek csoda eredményeket, amit te sem akarsz nagyon elhinni, és nem "házilag" összeállított krémekkel dolgoznak, pl. : megveszik a sima testápolót és fahéj aromát kevernek bele, és eladják zsírégető krémnek. Ezért járatódnak le ezek a helyek, és velük együtt az összes többi.

    Valaki kérdezte, hogy hol talál High-care gépekkel történő kezelést, ha érdekli küldök privit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_361668
    Torolt_felhasznalo_361668
    2004. november 16. 12:4123.
    Én is fogyazstó testkezeléseken töröm a fejem, de szkeptikus vagyok a tavlati eredményeket illetően.
    Ezért szeretném azokat megkérdezni, akik már hónapokkal, évekkel ezelőtt estek át ilyen kúrán: mik a hatásai hosszútávon?
    Csala Zsuzsa állítólag szintén fogyasztó testkezelésekre járt, a baj csak az, hogy amióta ezt nyilatkozta, még kövérebb, mint volt. . . Ha yo-yo hatása van, akkor inkább bele se vágok!
    Még jobban aggaszt, hogy a külső kezelés értelemszerűen csak a külső zsírsejteket érinti. . .
    Tehát a belső szerveimben felhalmozódott zsírra nem hat. . .
    És mi van az ún. "bolhapattintó kövérséggel" rendelkezőkkel, akiknek nem kívül, a bőrük alatt, hanem az izomrostjaik közt, egyenletesen oszlanak el a zsírsejtek?
    Segítségeteket nagyon várom a témában.
    előzmény:
    sysy73 (2)
     
  5. Torolt_felhasznalo_361668
    Torolt_felhasznalo_361668
    2004. november 16. 12:4022.
    Én is fogyazstó testkezeléseken töröm a fejem, de szkeptikus vagyok a tavlati eredményeket illetően.
    Ezért szeretném azokat megkérdezni, akik már hónapokkal, évekkel ezelőtt estek át ilyen kúrán: mik a hatásai hosszútávon?
    Csala Zsuzsa állítólag szintén fogyasztó testkezelésekre járt, a baj csak az, hogy amióta ezt nyilatkozta, még kövérebb, mint volt. . . Ha yo-yo hatása van, akkor inkább bele se vágok!
    Még jobban aggaszt, hogy a külső kezelés értelemszerűen csak a külső zsírsejteket érinti. . .
    Tehát a belső szerveimben felhalmozódott zsírra nem hat. . .
    És mi van az ún. "bolhapattintó kövérséggel" rendelkezőkkel, akiknek nem kívül, a bőrük alatt, hanem az izomrostjaik közt, egyenletesen oszlanak el a zsírsejtek?
    Segítségeteket nagyon várom a témában.
    előzmény:
    angyalka2 (20)
     
  6. Torolt_felhasznalo_868167
    Torolt_felhasznalo_868167
    2004. január 6. 16:1121.
    Szia cactusgirl!
    Nagyon is érdekel a téma. Elkezdtem nyomozni az interneten, de a az előtted hozzászóló Tejszínhab által javasolt szépségszalonon kívül mást nem találtam. Sajnos az általad javasoltat sem. Szóval, ha többet tudsz róla, akkor szívesen venném a segítségedet. Akár privátban is!
    Köszönettel:
    T.
    előzmény:
    cactusgirl (18)
     
  7. 2004. január 6. 00:4720.
    Sziasztok!
    Én tudom ajánlani a High-care szalonokat, különböző módszereik vannak a fogyasztásra. Régebben jártam, tényleg nagyon jó eredményt lehet elérni, de sajna nekem visszajött, most viszont anyagi okok miatt nem tudok eljárni. Azt kérdezném tőletek, hogy különféle szépségszalonokban is van kiírás, hogy ilyen-olyan testfogy. -s, valamivel olcsóbban , mint a High-Carenél, de vajon van-e olyan megbízható, mint az utóbbi?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_276553
    Torolt_felhasznalo_276553
    2004. január 5. 16:3219.
    Helló Lányok! A legutóbbi (januári) Shape magazinban olvastam egy cikkben (asszem a pocak eltüntetéshez adott tanácsokat) hogy hogyan lehet házilag tekercselést csinálni. Leírja, hogy milyen olajokat és hogyan kell használni. Bocs már nem tudom ki kérdezte. Érdemes elolvasni és ha van rá időd kipróbálni. Sok sikert! L.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. január 5. 16:2918.
    Sziasztok!

    Csak annyit tudnék a témához hozzászólni, hogy tavaly dolgoztam egy szépségszalonban, ami év végén átalakult fogyasztószalonná. Bejárok néha a nosztalgia kedvéért és egészen meglepő dolgokat tapasztaltam. Ugyan az ára igen borsos, mert kb. 60. 000, -Ft az egy hónap, de igen látványos. Naplót kell az egészről vezetni, így követhető is az eredmény. Különböző gépi kezelésekből áll + egy alpha masszázs nevű "tojásba" kell a végén befeküdni, ami kb. olyan, mint a szauna csak sokkal klasszabb. Ezt nem lehet így leírni, de ilyenre én tíz éve jártam és csodás érzés volt.
    A szalon neve Psyhomins, de nem biztos, hogy jól írom és ebből az országban kb. 6 van.
    Ha lenne ennyi pénzem rá, biztosan kipróbálnám!
    előzmény:
    TejszínHab (17)
     
  10. 2004. január 5. 16:2117.
    Sziasztok!

    Felkeltette az érdeklődésem a téma, hirtelen elsőre a következőt találtam (árak is vannak a honlapon): http://www. gabiszepsegszalon. hu/aroma. html

    HATÁSMECHANIZMUSA A KÖVETKEZŐ: A kezelendő testrészeket erre a célra kifejlesztett aromaolajokkal bekenik, és utána speciális tonikkal (amely olyan aromákat és olajokat tartalmaz, mint eukaliptusz, borsmenta, menthol és rozmaring) átitatott fáslikkal szorosan bepólyázzák (lábtól a gyomorig), s ezek a testben belső hidegséget eredményeznek. A test belülről FÁZNI kezd, a szervezet a hőegyensúly helyreállítása érdekében erre úgy válaszol, hogy fokozza a tartalékenergiák elégetését, vagyis a felesleges zsírok elégetésébol pótolja a hőveszteséget. A kezelés lényege, hogy a felkent olajak a bőrfelszín alatt fokozzák az anyagcserét. Az egyes testtájak jellegének megfelelően más és más olaj kerül alkalmazásra (pl. cellulit, stria, zsírbontó, feszesíto), melyeket ultrahanggal visznek be.
    előzmény:
    sysy73 (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_758108
    Torolt_felhasznalo_758108
    2004. január 5. 16:0916.
    sziasztok!
    Konkrétan mit jelent ez a testtekercselés?
    Próbából elmentem egy fogyasztó masszázsra. Majd meg bolondultam annyira fájt, de még utána is 2-3 napig a bőrömhöz sem lehetett érni. Igaz azt mondják, hogy később meg lehet szokni, de valahogy a fájdalmat egyáltalán nem birom.
    Ez fájdalmas?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. január 5. 16:0415.
    Ő ezt az aromásat csinálta, s nagyon bevált neki.

    Sysy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269586 (11)
     
  13. 2004. január 5. 16:0314.
    Egy kezelés kb. másfél óra .

    előzmény:
    nyuszika40 (10)
     
  14. Torolt_felhasznalo_497858
    Torolt_felhasznalo_497858
    2004. január 5. 15:5813.
    Helló Lányok!

    Egy cikkben azt olvastam, hogy eukaliptuszt, borsmentát, mentolt és rozmaringot használnak az ilyen kezeléshez. Szerintetek otthon megoldható? Ha igen hogyan? Van valakinek tapasztalata? Bocsi a hülye kérdést, de nem vagyok igazán eleresztve mostanában pénzügyileg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_269586
    Torolt_felhasznalo_269586
    2004. január 5. 15:5112.
    Nekem Érd se rossz. . nem tudsz esetleg egy telefonszámot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_269586
    Torolt_felhasznalo_269586
    2004. január 5. 15:5011.
    Ez aromás volt ha jól értettem. Mert én eddig csak agyagosról olvastam. . .
    Ez jobb? vagy ezt próbálta ki és bevált?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. január 5. 15:4910.
    köszi az infót!!! a másfél óra az e*-i kezelés ugye??? nem a 11 ?
    előzmény:
    sysy73 (7)
     
  18. 2004. január 5. 15:489.
    A barátnőmnek tartósan megmaradt.

    Sysy
    előzmény:
    bényei (6)
     
  19. 2004. január 5. 15:478.
    Az attól is függ, hogy mennyi felesleged van, de átlagban 10 kezelés utána kb. 10 cm megy le. Vagy akár több is .

    A barátnőmön nagyon meglátszott a kezelés.

    A lényeg, hogy ha mész, akkor vigyél magaddal fél literes citromos ásványvízet is .

    S ez Érden van, de biztos van Pesten is .

    Sysy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269586 (5)
     
  20. 2004. január 5. 15:447.
    Szia !

    A barátnőm Érdre jár, 10 + 1 ajándék. Testtekercselés + gép. Kb. másfél órás az egész kezelés.
    Nagyon látványosan lefogyott.

    TAvaly 39. ooo Ft volt ez a 11 alkalom. Idén már emeltek néhány ezer forintot.
    Én amit anno hívtam, az sokkal drágább volt, mert csak a testtekercselés volt, s 41. ooo Ft-ra jött ki a 10 alkalom.
    De ahová a barátnőm jár, ott van benne gépi kezelés is . Én még nem tudom, hogy milyen, de hamarosan megyek én is . Akkor majd akit érdekel, már a saját véleményem is eltudom mondani, addig csak a barátnőm látványos fogyásáról tudok írni .

    Aki megteheti érdemes elmennie , a bőrnek is nagyon jót tesz az aromás tekercselés .

    Sysy
    előzmény:
    nyuszika40 (4)
     
  21. 2004. január 5. 15:426.
    Érdekelne, ha valaki tud rá válaszoljon, mennyi ideig
    marad meg a hatása?
    előzmény:
    sysy73 (2)
     
  22. Torolt_felhasznalo_269586
    Torolt_felhasznalo_269586
    2004. január 5. 15:425.
    Sysy, ha Bp-iek vagytok érdekelne, hova is jártok, mert ha ilyenre adom a fjem, meg a pénzem :), akkor szeretnék legalább megbízhatót. A barátnődnél hány alkalom kellett a látványos eredményhez?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. január 5. 15:374.
    ird meg légyszi az "igaz hogy nem olcsót":))))))))))
    meg hogy hol lehet ilyet találni!!!
    köszi
    előzmény:
    sysy73 (2)
     
  24. 2004. január 5. 15:333.
    Egy kolléganőm járt 10 alkalmas testtekercselésre, nagyon meglátszik rajta, tehát szerintem hatásos!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269586 (1)
     
  25. 2004. január 5. 15:192.
    Szia !

    A barátnőm testtekercselésre jár, s nagyon látványosan lefogyott a bizonyos helyekről. Igaz nem olcsó, de érdemes , mert néhány kezelés után cm-ben mérhető az eredmény .
    A barátnőm is már az egész ruhakollekcióját vagy elajándékozta, vagy amiből lehetetett bevetetett .

    Így én csak ajánlani tudom, nekem is vett egy bérletet, én majd most a napokban kezdem el .
    Majd később beszámolok az eredményről.

    Szia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269586 (1)
     

Címlap

top