Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arany szabásminta jó?

Torolt_felhasznalo_102176
Torolt_felhasznalo_102176
Létrehozva: 2008. augusztus 4. 19:08

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek .Van aki alkalmazza és használja az arany szabás mintát?Megéri befektetni ,mivel nem valami olcsó.

Sokat varrok itthon a lányaimnak és a családtagoknak,de szabásmintát szerkezteni nagyon utálok ,centizgetni ,méricskélni.

Várom a hozzászólásaitokat,véleményeket,tapasztalatokat.Köszönöm előre is mindenkinek.

  1. 2016. október 2. 23:405.

    Én  megvásároltam az alap felszerelést , jó régen . Használtam és nagyon elégedett voltam vele. Új szabás mintákat nem vásároltam, mert pokol drága. A meglévőket variáltam. Az biztos , hogy nagyon papír pazarló módszer a szabás minta készítés , mert nem tudhatod hol lesz a széle .  Papir szabás minta nélkül meg nem tudni  hova kell helyezni a rajzot az anyagra.  Inkább többen fogjatok össze a beszerzéséhez.

  2. 2008. augusztus 7. 08:454.

    Szia,

     

    nekem is nagyon tetszik ez a dolog; elég sokat gondolkodtam rajta, hogy megrendeljem-e. Láttam más fórumokon, hogy van akinek nagyon bevállt, mások nem szeretik annyira, szóval minél többet olvastam róla annál bizonytalanabb lettem. Megnéztem a videót is és azt gondoltam, hogy ha ennyire egyszerü akkor nekem találták ki

    (de még mindig nem rendeltem meg )

     

    www.lutterloh-system.de

      

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102176 (3)
    2008-08-05  16:36
  3. Torolt_felhasznalo_102176
    Torolt_felhasznalo_102176
    2008. augusztus 5. 16:363.

    Szia!

     

    Én is legtöbbször a Burda szabásmintát használom,de csak a normál testalkatokra jó,aki egy kicsit eltér az átlagtól annak innkább megszerkesztem a saját méretére,mert ha a Burda szabásmintáját használnám még alakítgatnom is kéne és nem igen szabnám el rosszul más anyagát.

    Nézd meg a bemutató anyagát az arany szabásmintának kíváncsi lennék téged mennyire győz meg.

    www.szabasmintak.hu oldalon találod.

    előzmény:
    Marcsika1982 (2)
    2008-08-04  20:53
  4. 2008. augusztus 4. 20:532.
    Olvastam róla.Nem tudom hogy valóban annyira jó mint ahogy dicsérik de én maradok a Burda szabásmintáinál.Kinagyitom vagy lekicsinyitem és kész.Persze ezt neked kell eldöntened hogy időd és pénzed engedi e.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top