Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EFEB Bérügyintéző

csészécske
Létrehozva: 2008. június 22. 17:05

Sziasztok! Az EFEB bérügyintéző szakára jelentkezte, hogy elüssem valamivel az időmet gyed alatt (csak vicc volt), mármint az időelütés).

Van valakinek ezzel a tanfolyammal kapcsolatos tapasztalata? Jók a könyvek? (Valamint drágák?) Oktatók? Milyen a vizsga, mennyire komoly az egész tanfolyam? Nem szeretnék humbugra járni.

 

Köszi előre is

(Nem tudok folyamatosan itt lenni, de benézek, amikor tudok).

Csésze

  1. 2017. február 20. 18:157.

    Szia!


    A könyveik ára megvan, de cserébe jó kis ismeretanyagot tartalmaznak és jól összerakottnak vélem őket. A tanárok kedvesek, ha valaki valamit nem ért, akkor újra elmagyarázza. Mivel nem olyan nagyok a csoportok, erre is jut idő. A tanfolyamok igen komolyak, oda kell figyelni és tanulni is, különben fennáll a sikertelen vizsga lehetősége. :)


    Üdv, Béla

  2. Torolt_felhasznalo_246625
    Torolt_felhasznalo_246625
    2008. július 31. 12:516.

    Sziasztok!

     

    Engem is minden érdekelne erről a suliról, mert szeptember- októbertől tervezem, hogy ide fogok járni.

     

    Távoktatásra szeretnék jelentkezni, mert messszebbről járnék be.

    Sztem is érdemes ezt az 50% kedvezményt kihasználni a "babázás" alatt... kár, hogy más iskolákban nincs ilyen lehetőség.

    Én még vacilálok melyik képzés lenne nekem a legmegfelelőbb, ezek tetszenek: Személyügyi gazdálkodó és fejlesztő; Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó.

     

    Valakinek tapasztalat?

     

    előzmény:
    csészécske (5)
    2008-06-23  11:21
  3. 2008. június 23. 11:215.

    Szia!

    Köszi a választ. Szuper, hogy elégedett vagy. Én távoktatásra jelentkeztem, mert kicsi a fiam, egyéves, nem akarom sok időre magára hagyni (még szopik is), és már annyit de annyit jártam suliba és tanfolyamra, hogy rájöttem, egyedül is meg tudok mindent tanulni:)

    Komolyan gondolom, mert úgy gondolom, érdemes kihasználni a GYED adta tandíjkedvezményt. Van már szakirányú diplomám, de úgy vélem és a mhelyemen is úgy tapasztaltam, hogy nem árt kicsit jobban elmélyülni ebben a területben (is). Na meg persze bővíthetem az önéletrajzomat és talán növelem az későbbi esélyeimet a munkaerőpiacon.

    Sok sikert neked is a vizsgákhoz!

    Csésze

    UI: Természetesen más képzéssel kapcsolatosan is nyugodtan szóljatok hozzá, nem kizárólagos a topik! :)

     

    előzmény:
    Bernadett0515 (2)
    2008-06-22  19:18
  4. Torolt_felhasznalo_634153
    Torolt_felhasznalo_634153
    2008. június 22. 23:324.

    Sziasztok!

     

    Engem szintén érdekelne az EFEB, konkrétan a mérlegképes könyvelői tanfolyam. Valaki jár ( vagy járt ) mostanában erre a tanfolyamra?

    (A topicnyitótól elnézést kérek, hogy nem a kérdésére válaszoltam. )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. június 22. 20:143.

    sziasztok!

     

     

    Én adótanácsadó képzésre szeretnék járni hozzájuk. Én is örülnék minden infónak az EFEBről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. június 22. 19:182.

    Szia!

    Én az EFEB-re járok banki ügyintézői szakra,  és én nagyon megvagyok vele elégedve. Igazándiból nekünk a könyveket nagyon nem kellett venni, mert elég az amit az órán adnak, de ha mondja a tanár akkor érdemes. A beiratkozásnál- vagyis az első órán- megkapod a tételsorokat is. Hogy a könyvek milyen árban vannak az szerintem változó a miénk ha mind megvettük volna 14000.- -ba lett volna, de ugye nem kellett. Az oktatók nálunk rendesek, tényleg segítenek mindenben, a vizsgáról pedig még nem tudok nyilatkozni, mert az majd ősszel lesz. Szerintem jó, nem humbuk, szóval megéri, ha komolyan gondolod érdemes elkezdeni. Azt nem tudom melyik oktatási formát választod vagy milyen van, nekünk 2 hetente van szombaton, reggel 9-15h-ig.

    Sok sikert hozzá!!!!!

    előzmény:
    csészécske (1)
    2008-06-22  17:05

Címlap

top