Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Efeb tanfolyam term.gyógy-ango

Torolt_felhasznalo_432240
Torolt_felhasznalo_432240
Létrehozva: 2008. Április 5. 21:38
Sziasztok, egy kedves ismerősöm kért meg, hogy nyissak egy topicot és várjuk a hozzászólásokat, köszönöm. 

Kérlek írjatok véleményt az efeb által szervezett tanfolyamokról ha résztvettetek bármelyiken, csak a topic-címbe nem fért bele a teljes cím:

 

efeb tanfolyamok- természetgyógyászat vagy angol képzés 

 

Különösen érdekelne a természetgyógyász vagy az angol (haladó) képzésük. Egyébként GYED-en GYES-en lévőknek 50% a képzési kedvezmény. 
  1. 2017. február 20. 18:116.

    Szia!


    Én ajánlom a képzéseikre van jelentkezést, szerintem "hatásosak", ha fogalmazhatunk így. :) Legalábbis olyan tekintetben mindenképpen, hogy a raktáros és raktárvezető tanfolyam után is sikerült elhelyezkednem. Ami párszor döcögős volt, az az ügyintézés, pl. a papírok intézése, a teremfoglalás meg ilyesmi, de azért bőven kibírható volt.


    Üdv, Béla

  2. 2008. Április 6. 06:425.

    sziasztok!

    én elvégeztem az EFEB által indított közoktatási asszisztens tanfolyamot távoktatásban és teljesen korrektek voltak!

    vinnem kellett a GYesről a papírt,erre egy bankszámla kivonat is tökéletesen megfelelt,és nem volt semmi gond;)

    és eleve a tanfolyam ismertetőknél oda volt írva hogy a számítástechnika órák a frangepán úton lesznek megtartva!!!

    az mondjuk tényleg necces hogy egy hónapban volt 3szombaton is tanfolyam, de engem főleg az utiköltség miatt viselt meg mivel Győrből jártam fel

    de mindent összevetve, nem volt különösebb probléma, mert mindent meg lehet velük beszélni,és készségesek!

    szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Csilllu (4)
    2008-04-05  22:32
  3. 2008. Április 5. 22:324.

    Én jelentkeztem egy Efeb által indított távoktatásos tanfolyamra, de nagy csalódás volt, mert hiába jelöltem be a jelentkezésemkor, hogy Gyeden vagyok, a teljes tandíjat akarták megfizettetni velem, aztán kiderült, hogy a neten meghírdetett három hetenkénti oktatásnak fele sem igaz, mert lett volna olyan hónap, hogy egymást követő három szombaton is bent kellett volna ülni 8-10 órát(kire bíznám a gyereket annyiszor?) aztán hiába jelöltem meg, hogy a Villányi útra tudnék bejárni, a számítástechnikai órák a 13. kerületben lettek volna megtartva, így mindezeket megtudva, sarkon fordultam és eljöttem.

     

    Fejetlenség volt a beiratkozáskor! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. Április 5. 22:273.
    egyebkent a termeszetgyogyaszattal mit csinalna az ismerösöd?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_432240 (1)
    2008-04-05  21:38
  5. 2008. Április 5. 22:022.

    VAAAGY?

     

    Ez aztan az alternativa... ;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_432240 (1)
    2008-04-05  21:38

Címlap

top