Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lézeres szőrtelenítés

civi80
Létrehozva: 2007. január 29. 13:07

Sziasztok!

Volt már valakinek tapasztalata a lézerfényes szőrtelenítéssel? Azon belül is én most az Aesthetica Szépségklinikán gondolkodom.

Ha van valakinek bármilyen tapasztalata, melyet megosztana, hogy ajánlja, nem ajánlja, hatékony, nem hatékony, stb., azt szívesen venném!

  1. 2015. március 14. 17:5510.

    Sziasztok!


     


     


     


    Most találtam ezt a cikket, elég részletesen össze van hasonlítva a lézer és az ipl. Mit gondoltok erről? 


     


     


     


    http://techkalauz.hu/elektro/cikkek/lezeres-dioda-es-vil lanofenyes-ipl-szortelenites-melyik-a-hatekonyabb-es-vajon- v egleges-e-180

  2. 2015. március 14. 17:559.

    Sziasztok!Most találtam ezt a cikket, elég részletesen össze van hasonlítva a lézer és az ipl. Mit gondoltok erről? 


    http://techkalauz.hu/elektro/cikkek/lezeres-dioda-es-vil lanofenyes-ipl-szortelenites-melyik-a-hatekonyabb-es-vajon- v egleges-e-180

  3. 2015. március 14. 17:548.

    Sziasztok!


     


     


     


    Most találtam ezt a cikket, elég részletesen össze van hasonlítva a lézer és az ipl. Mit gondoltok erről? 


     


     


     


    http://techkalauz.hu/elektro/cikkek/lezeres-dioda-es-vil lanofenyes-ipl-szortelenites-melyik-a-hatekonyabb-es-vajon- v egleges-e-180

  4. 2007. június 8. 02:487.
    Sziasztok!

    Gondoltam felélesztem ezt a topicot, sztm elég hasznos infokhoiz lehet jutni ha eszme csere van!
    Szóval én nem régiben találtam a egy honalpon egy otthoni lézeres készüléket ami egy idö után véglegesiti a szörszálakat sztem olcsóbb ha ugy veszzük mint mindig eljárni a kozmihoz csomo pénz elmegy!Nem tom pontoan mien lehet mert még nem használtam ugy hivják Epila Laser készülék amit nem lehet boltokban kapni!Szeretnék informálodni kicsit hogy ki mit gondol erröl és ki használt ilyet vagy ehhez hasonlot??Tapasztalatokat várok!Amugy ez a készülék kb 50 ezer Ft.Nem szeretnék beleugrani oan gyorsan hisz pénzkidobás lenne..Iph-s tecnika meg tul drága!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_979890
    Torolt_felhasznalo_979890
    2007. január 29. 13:516.

    Sajna ennyibe kerül! Bár az is igaz, hogy az Aestheticánál - amennyire én észrevettem - próbálják testreszabni az árakat, úgy értem, a konzultáción beszélitek meg a fizetési paramétereket is.

    Legalább 4 - 6 kezelés kell a végleges eredményhez, illetve egy-egy kezeés között el kell telnie 6 hétnek, én pl úgy fizettem, hgy havi felbontásban, és így össze tudtam spórolni havi 30-40 ezer forintot erre.

    előzmény:
    civi80 (4)
    2007-01-29  13:45
  6. Torolt_felhasznalo_979890
    Torolt_felhasznalo_979890
    2007. január 29. 13:475.

    Szia!

    A címük: Szabadság tér 7. (a Sas utcánál), Bank Center Platina Torony 33. emelet - keressétek meg a honlapjukat, ott is lehet jelentkezni és akkor ők hívnak fel!

    előzmény:
    ritapgsm (3)
    2007-01-29  13:34
  7. 2007. január 29. 13:454.

    Köszi a választ!

    És a másik helyen is ilyen borsos volt az ára? Vagy azok a tizenpárezres árak, amikről hall az ember, azok alkalmanként értendőek?

    A fazonszőrteleítés ugyanis 120 rugóba kerül az Aestheticánál, és hát nem tudom... nekem kissé soknak tűnik. Bár nem tagadom, hogy még nem néztem körbe olyan nagyon...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979890 (2)
    2007-01-29  13:22
  8. 2007. január 29. 13:343.
    Szia ! megírnád nekem, hogy hol csinálják és mennyiért, mert a húgomat biztosan érdekelné. Neki az állán van egypár kósza szőrszál és azt akarja eltüntetni, de a kozmetikusnál alkalmazott tűszúrásos módszer nem használ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979890 (2)
    2007-01-29  13:22
  9. Torolt_felhasznalo_979890
    Torolt_felhasznalo_979890
    2007. január 29. 13:222.

    Szia!

    Én tiszta szívből tudom ajánlani neked őket! Az orvosok és az asszisztensek nagyon kedvesek, odafigyelnek rád, a kezelés pedig - nálam - teljesen bevált.

    Az igazsághoz tartozik, hogy voltam már korábban máshol is, ahol szintén lézeres szőrtelenítést csináltak, de az teljesen eredménytelen volt, míg az Aestheticánál a második kezelés után szinte teljesen megsznt a problémám.

    Szóval szerintem egy próbát megér. Annyit mindenképpen, hogy elmész egy konzutációra!

    Sok sikert, M.

    előzmény:
    civi80 (1)
    2007-01-29  13:07

Címlap

top