Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Spirituális témák

viktoria22
Létrehozva: 2006. február 13. 17:21

Sziasztok!

Írjon az, aki járatos ebben a témában vagy érdekli.

Kiváncsi vagyok, hogy más hogyan építette be az életébe, mennyire befolyásolja hétköznapjait...stb.

Auralátás, indigógyerekek, lelkek..stb.

Fura élmények is nagyon érdekelnek...

Szép napot mindenkinek

Viki

  1. 2016. november 29. 22:572.

    Engem érdekel ez a téma, de járatosnak nem mondhatom magam benne.
    Max azt mondhatom, hogy 3 dolog miatt kezdtem keresni spirituális irányba:


    1) 5 éves korom tájékán volt egy pillanat, ami elkapott az utcán, amikor rádöbbentem, hogy én vagyok ez az egész, én teremtettem meg a világot, amiben élek, és az egyetlen valódi én vagyok, minden más csak az én kitalációm. Nem volt kellemes érzés, inkább határtalanul magányos...


    2) valamikor úgy 12-13 éves koromban volt egy 2-3 hetes időszak az életemben, amikor úgy éreztem, minden úgy történik ahogy én akarom... vagy mindent előre tudok, hogy mi fog történni. Ez viszont felettébb kellemes élmény volt, azóta is szeretném újra átélni, de nem megy...


    3) volt pár szakadék az életemben nemrég, a dolgok nagyon nem úgy alakultak, ahogy akartam, és akárhogy erőlködtem, sehogyan sem sikerült javítani, inkább rontottam a körülményeken


    Ezek sarkalltak arra, hogy utánanézzek mi is az a "spirituális fejlődés" vagy felébredés, vagy van még jó pár megfogalmazása, de valahol úgy látom, minden vallás, spirituális irányzat, guru, stb. ugyanarról a "valamiről" beszél. Rengeteg könyvet, videót átolvastam, megnéztem, és eljutottam a Védákig.


    A Védák képezik az alapját a legtöbb spirituális irányzatnak, vallásnak. Ősi írások arról, hogyan kell az élet nevű játékot játszani. Meglepetésemre találtam egy iskolát itt Magyarországon, ami számomra is érthetően elmagyarázza, mi ez az egész, és hogyan működik.


    Most itt tartok...
    Tanulok, gyakorlok, és haladok az utamon, de mostmár egy sokkal jobb rálátással, ami megkönnyíti a dolgokat.


    Ha felfedezek valami említésre méltót, még írok.


    Üdv.

Címlap

top