Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Korfu- Moraitika!Milye n?

Poppi
Létrehozva: 2005. július 21. 14:48
Sziasztok!jul30tól last minute uttal Korfura, Moraitikára mennék bnőimmel repcsivel, ún. joker utazással,azaz ott tudjuk meg milyen az apartman. Tudnátok tapasztalatokat mondani a városról, az életről ott? Én jópár (8) éve voltam ott, és akkor Moraitikára ugy emléksezm mint egy nem tul szép, jelentéktelen városkára keskeny parttal... Csak reménykedek hogy azóta már nem ilyen.. Szerintetek érdemes? 50 plussz illeték és ebben csak szállás van. Az időjrárs mennyire kibírható? Én nem nagyon viselem jól a meleget, kicsit tartok h birnám... köszi a segítséget! És ha lehet ne habozzatok a tapsztalatokkal, mert holnapig be kéne fizetnem ha megyek;)
  1. Torolt_felhasznalo_193160
    Torolt_felhasznalo_193160
    2005. július 21. 22:515.
    költekezés: étterem általában olyan 15 euró/főtől van a menü. . .
    előzmény:
    Poppi (2)
     
  2. Torolt_felhasznalo_193160
    Torolt_felhasznalo_193160
    2005. július 21. 22:494.
    Szia!
    én 3 éve voltam. . . hááát, nem változhatott túl sokat, de nekem tetszett, mert én sziklás strand helyett a homokosat szeretem. . . és nem tűnt keskenynek a partszakasz. . . meleg - hááát, az lehet hogy lesz, de ez általában jellemző délebbre, a nyár közepén. a víz mellett viszont mindig elviselhetőbb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 21. 22:383.
    csak azér irok h kikerüljön a főoldalra. .
    előzmény:
    Poppi (2)
     
  4. 2005. július 21. 15:052.
    és még annyi, hogy mennyit ver el az ember szeritetek egy hét alatt ha onrmálisan étkezik, vesz egypár souvenirt miegymást, szóval mint egy átlag turista, nem dorbézolva, de azért nem is éhezve:)
    előzmény:
    Poppi (1)
     

Címlap

top