Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyílászárók-seg ítség

Torolt_felhasznalo_956273
Torolt_felhasznalo_956273
Létrehozva: 2005. Április 14. 13:45
Sziasztok!

Érdeklődnék kinek milyen tapasztalata van a Panorama profilú ablakokkal kapcsolatban. Remélem, valaki jártas ebben. A segítség sűrgős lenne, hiszen döntenem kell, mit rendelek meg.
  1. 2014. október 20. 15:485.

    Ha beltéri ajtót szeretnétek vásárolni keressetek meg minket.


    Rengeteg típusú és színű ajtót forgalmazunk a klasszikus formától a minimál design-ig. Budapesten található a bemutatótermünkben 20 féle ajtót lehet megtekinteni, kipróbálni. Természetesen az ajtókat be is építjük, illetve le is szállítjuk.


    A másik weboldalunk címe ahol ajtót lehet vásárolni: http://interajto.hu/


     

  2. 2005. Április 14. 15:324.
    Én úgy tudom, hgy a Panoráma Kft gyártja a Panorama márkanevü műanyag nyílászárókat :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_374157 (3)
     
  3. Torolt_felhasznalo_374157
    Torolt_felhasznalo_374157
    2005. Április 14. 14:503.
    A Panoráma nem rossz, de fontos, hogy ki gyártja!!!!!
    Magyarországon kevesen gyártják jól, odafigyelve a minőségre.
    Kérdezd meg a forgalmazótól a gyártó nevét.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956273 (1)
     
  4. 2005. Április 14. 14:502.
    Ha arról a Panorama-ról van szó akiknek a bemutató terme a Lövölde téren van akkor (de lehet, hogy csak volt, mert régen jártam arra!) akkor a tapasztalatom jó. Előző házunkban olyanra cseréltük ki a régieket, több mint 10 évvel ezelőtt és a mostani tulaja sem panaszkodik rá. Viszont elég drágák, de akkoriban nem volt ilyen sok ablakos cég mint ma, ma már vannak olcsóbbak is és ugyanolyan jók.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956273 (1)
     

Címlap

top