Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szilveszter

ildida
Létrehozva: 2004. november 22. 09:55
Sziasztok!

Ki mit csinál idén Szilveszterkor? Eldöntöttétek már? Esetleg van valakinek valami jó ötlete ezzel kapcsolatban (utazás, javaslat valami jó helyre stb...) A párommal vagy egy kisebb baráti társasággal mennénk.

Előre is köszi minden jó ötletért.
  1. Torolt_felhasznalo_439801
    Torolt_felhasznalo_439801
    2004. december 30. 16:1810.
    Hello!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. december 30. 16:139.
    én dolgoztam ott. . . innen tudom. . .
    előzmény:
    -csippi- (8)
     
  3. 2004. december 30. 15:558.
    :(( én nem ismerem a helyeket, csak az mti-ből vettem át. a lányaim a roxi buliról hallottak rosszakat így inkább otthon maradnak.
    előzmény:
    KisNap (7)
     
  4. 2004. december 30. 15:527.
    hát ez jó:-))
    az events hall-os bulik, pl ami szilveszterkor lesz, fullra van drogosokkal. . . . nekem az elég durva. . . .
    előzmény:
    -csippi- (6)
     
  5. 2004. december 30. 14:596.
    Az egyik ingyenes budapesti programmagazin összeállította a "legbulisabb" fővárosi szórakozóhelyek listáját, ahová még az utolsó percben is beugorhatunk.
    A fiatalok nagy része szilveszter éjszaka egyik helyről a másikra vándorol, feltéve, hogy nem okoz gondot megfizetni több helyütt is a belépőket.
    A legtrendibbnek a Bed ítéltetett: a III. kerületi szórakozóhely törzsközönsége öltözködik állítólag a legtrendibb módon. A leglazábbnak a Hajógyári-szigeti Events Hallt tartják, amelyik tipikus techno szilvesztert ígér, parádés nemzetközi lemezlovas felhozatallal és "extra live act"-ekkel, amelyek mibenlétét a nagyérdemű képzeletére bízzák.
    Manapság egyébként nem az énekesek és színészek hakniznak elsősorban, hanem a disc jockey-k, lévén hogy a "sztárok" többsége amúgy is csak playbackről tud énekelni, amelynek technikai feltételei nem mindenütt állnak fenn.
    A leglatinosabb óévbúcsúztató programot állítólag a Mexicanos-ban rendezik, míg a legelegánsabbnak a Bankármulatót tartják, ahol 12 ezernél kezdődik a belépő és ahol "bankármulatós funky zenék" szórakoztatják az úri közönséget.
    A legfiatalosabb helyeken szinte kizárólag "poénos" - de mindenképpen angol - művésznevű lemezlovasok lépnek fel válogatásukkal. A Nyugati téri Bank Dance Hall-t főleg a merészebb, a decibeleket még nagyon bíró fiatal közönségnek ajánlják.
    A leghosszabb buli címet a Hajógyári-szigeti Dokk Club érdemelheti ki, amelyik kiváló reggelivel várja a megfáradt gyomrú vendégeket. Itt nem zár be hajnalban a szilveszteri bazár - épp ellenkezőleg, ekkor jön a chef által felszolgált "breakfast happening".
    A legforróbb jelzőt egy III. kerületi bulizó hely kapta, mert állítólag itt mulatnak majd a legszexisebb lányok és a legmacsóbb fiúk, mindent lehet a kéznek és persze a szemnek is. A jó hangulatról és az "erotikus túlfűtöttségről profi művésznők és művészek gondoskodnak. "
    (Panoráma)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_825030
    Torolt_felhasznalo_825030
    2004. december 17. 18:555.
    Szia ildida!

    Engem is érdekelnének a részletek. Tavaly volt előszőr a lábamon síléc. Jó lenne a szilvesztert összekapcsolni egy kis csúszkálással is!!!! :-)))
    előzmény:
    isoagi (2)
     
  7. Torolt_felhasznalo_740985
    Torolt_felhasznalo_740985
    2004. december 15. 22:404.
    Szia ildida!
    Mi szervezünk egy bulit, kb 100 fős lesz, 4 fős élő zenekarral, felszolgálókkal, kajával (csirkecomb, malacsült, sültkolbász, fr. sali, sültkrumpli, pezsgős káposzta) a helyszín Békéscsaba. Ha érdekel, írj privit a szilveszter04@yahoo. com-ra!

    Üdv!
    előzmény:
    ildida (1)
     
  8. 2004. november 22. 12:553.
    Tudsz bővebb infót is?
    előzmény:
    isoagi (2)
     
  9. 2004. november 22. 10:212.
    A magas Tátra!!! Poprad! Marha jó hely!!!
    előzmény:
    ildida (1)
     

Címlap

top