Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Stresszlevezeto modszer:)

kremes
Létrehozva: 2004. november 19. 15:15
Hosszu lesz, de megeri elolvasni.

Ultem az asztalomnal, amikor eszembe jutott egy fuggoben levo leefonhivas, amit meg el kellett inteznem. Vettem a szamot es tarcsaztam. Egy ferfihang valaszolt kedvesen: Hallo?
Udvariasan mondtam: "Itt Patrick Hanifin. Beszelhetek kerem Robin Carterrel?" Alighogy befejeztem, a kagylot lecsaptak. El sem hittem, hogy barki ilyen bunko tud lenni. Kikerestem Robin szamat a noteszembol es felhivtam a helyes szamon. Kiderult, hogy veletlenul az utolso ket szamot felcsereltem.
Miutan beszeltem a baratommal, ugy dontottem, hogy ujra hivom a fickot. Amikor felvette a telefont, beleuvoltottem "Hulye bunko!", majd lecsaptam a kagylot. Majd a telefonszam melle irtam "hulye bunko" es betettem az asztalfiokomba.

Az elkovetkezo hetekben, amikor rossz passzban voltam, csak felhivtam es lehulyebunkoztam, majd lecsaptam a telefont. Ettol mindig felvidultam.

Meg abban az evben a telefontarsasag bevezette a hivoszamkijelzest. Ez nagyon fajdalmassan erintett, mert abba kellett hagynom a "hulye-bunko" hivasat.

Aztan egy nap eszembe jutott valami. Ujra felhivtam es hallottam, ahogy mondja, hogy "hallo". Kitalaltam egy nevet es udvariasan ezt mondtam neki: "Jo napot uram. A telefontarsasag kereskedelmi osztalyarol beszelek es erdeklodni szeretnek, hogy hallott-e mar a cegunk hivoszamkijelzesi szolgaltatasairol?" O nemmel valaszolt es lecsapta a telefont.
En gyorsan visszahivtam es ennyit mondtam neki: "Azert, mert egy hulye bunko vagy!" es letettem.

Az ok, amiert megosztom veletek a tortenetet, az az, hogy megmutassam, ha valami igazan bosszant, akkor van mod tenni ellene valamit. Csak hivni kell azt a szamot!

Egy masik nap egy idos no eleg sok idomet elvette, mikozben probalt kiallni a parkolobol. Azt gondoltam, sosem fog mar eltunni onnan. Vegul beinditotta a kocsit, es csiga lassan kogordult a parkolohelyrol. Kicsit hatratolattam, hogy legyen eleg helye kikanyarodni. Nagyszeru gondoltam, vegre elmegy. Amikor hirtelen a semmibol feltunik egy fekete Camaro es beall az EN parkolohelyemre! Dudaltam es orditoztam, hogy nem teheti ezt velem, mert en voltam ott elobb. De a ficko csak kiszallt a kocsibol, tudomast sem veve rolam es besetalt a bevasarlokozpontba.
Ez a ficko egy hulye bunko, gondoltam, ahogy nagyon sok hulye bunko letezik a vilagban.
Amikoris eszrevettem egy cetlit a kocsi ablakan: "ELADO" es alatta a telefonszam.

Folyt. kov
  1. 2004. november 19. 19:0920.
    Gondolom, te is, ha 1x itt nezelodsz. :))
    előzmény:
    spicispaci (19)
     
  2. 2004. november 19. 19:0319.
    Marhan raernek egyesek.
    előzmény:
    bourbon (18)
     
  3. 2004. november 19. 17:4118.
    Én pl. még nem hallottam, ha régi is. :-DDDDD
    előzmény:
    Piperr (12)
     
  4. 2004. november 19. 17:2917.
    :O)
    előzmény:
    kremes (7)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770665
    Torolt_felhasznalo_770665
    2004. november 19. 16:5516.
    Olyan jót nevettem! :)))) Először én is komolyan vettem, de aztán kezdett leesni a tantusz, h ez vmi marhaság! :)
    előzmény:
    kremes (8)
     
  6. 2004. november 19. 16:0615.
    Köszi, így péntek délután jól esett.
    előzmény:
    kremes (8)
     
  7. 2004. november 19. 15:5614.
    ez a topik már volt egyszer.
    szal régi a téma és a poén is ismert:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. november 19. 15:5013.
    Majdnem komolyan vettem:-))
    De nagy hujeseg.
    előzmény:
    cha-cha (5)
     
  9. 2004. november 19. 15:4512.
    Szia! Szoval itt vagy.
    előzmény:
    kremes (8)
     
  10. 2004. november 19. 15:4511.
    :))) En is ismertem mar. De most is tetszett. :))
    előzmény:
    kremes (7)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. november 19. 15:4410.
    ezt a hülyeséget! de jó. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_608355
    Torolt_felhasznalo_608355
    2004. november 19. 15:449.
    :-))) mindig mondom én, hogy ha vacak napod van egyszer csak jön valaki és úgyis feldobja. . . :-))
    köszcsi
    előzmény:
    kremes (7)
     
  13. 2004. november 19. 15:438.
    Ha ismered, ha nem, jo mulatsag, gondoltam nevetunk egyet:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. november 19. 15:377.
    Felirtam a szamot es kerestem egy masik parkolohelyet.
    Nehany nap mulva otthon ulok az asztalom mellett. Miutan hivtam a kedvenc "hulye bunkomat", eszembe jutott a masik telefonszam es gondoltam jobb, ha ot is felhivom. Nehany csengetes utan felvette a telefont.
    Udvariasan mondtam "Az elado fekete Camaro ugyeben telefonalok. Meg tudna mondani, hol nezhetnem meg a kocsit?" Igy valaszolt "Termeszetesen", bediktalta a cimet. Egy sarga haz volt es a kocsi a haz elott allt. "Megtudhatom a nevet" kerdeztem.
    "Don Hansennek hivnak" vlaszolta.
    "Mikor mehetek megnezni a kocsit?" kerdeztem
    "Altalaban minden este itthon vagyok, ugorjon be valalmikor"
    "Rendben, Oooo, Don, mondhatok valamit? Maga egy HULYE BUNKO! es letettem. Ezutan Don Hansen szamat is beprogramoztam a gyorshivoba.

    Minden remekul ment. Ha valami bajom volt, volt keznel ket hulye bunko, akit hivhattam. De nehany honap mulva mar nem volt olyan vicces az egesz, mint kezdetben. Gondolkozam egy picit, majd kitalaltam valamit.

    Eloszor is felhivtam 1-es szamu hulye bunkot. Miutan felvette, beleorditottam a telefonba a szokasosat, de nem tettem le. Ekkor megkerdezte, hogy ott vagyok-e meg, es kerte, hogy ne hivjam tobbet.
    "Szo sem lehet rola" - mondtam.
    "Hogy hivjak?" kerdezte. "Don Hansen" mondtam. Megkerdezte, hol lakom es bemondtam neki a cimet, ahol a fekete Camaro parkol a haz elott.

    "Azonnal odamegyek, Don. Legjobb, ha elkezd imadkozni" mondta.
    "Oh, most nagyon megijesztett, hulye bunko" Orditottam es letettem.

    Ezek utan felhivtam 2-es szamu hulye bunkot. Szokasos hulyebunkozas utan itt sem tettem le. Azt mondta: "Ha csak rajonnek, hogy ki maga?"
    "Akkor mit tenne?" kerdeztem.
    "Szetrugnam a segget"
    "Nos lesz ra lehetosege, azonnal atmegyek hulye bunko" es letettem.

    Ezek utan felhivtam a rendroseget, bemondtam a cimet es mondtam nekik, hogy azon nyomban megoloma buzi elettarsamat, amint hazaer.
    Majd hivtam a 13-as Csatornat, hogy bandahaboru van az adott cimen.
    Ezek utan en is odamentem a cimre, hogy vegignezzem az egesz cirkuszt.
    Orommel toltott el, ahogy ket hulye bunko uti-vagja egymast egy csapat rendor elott, mikozben a rendorsegi helikopter koroz a fejuk folott.
    Ez volt eletem legnagyobb elmenye:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_384380
    Torolt_felhasznalo_384380
    2004. november 19. 15:366.
    én ezt ismerem
    a Krisztina egy perces küldte de még időszámításunk előtt!
    már akkor is tetszett! :))))))))
    előzmény:
    kremes (1)
     
  16. Torolt_felhasznalo_466973
    Torolt_felhasznalo_466973
    2004. november 19. 15:365.
    Válasz a hozzászólásodra a Stresszlevezeto modszer:) című topicban:

    jaj, csajok, nem ő az, aki "nem teszi túl magát ilyeneken" :-)))
    ez egy régi sztori, e-mailen szokott keringeni, én már többször megkaptam. . .

    de nem akarom lelőni a poént, hagyom Krémest kibontakozni
    előzmény:
    *zsana (2)
     
  17. 2004. november 19. 15:364.
    Jaj, ezt a történetet már én is olvastam, nagyon jó a vége :-)))))))))
    előzmény:
    *zsana (2)
     
  18. Torolt_felhasznalo_608355
    Torolt_felhasznalo_608355
    2004. november 19. 15:323.
    jó kis sztori, remélem nem holnap folytatod :-))
    előzmény:
    kremes (1)
     
  19. 2004. november 19. 15:312.
    De jo eg, ilyen dolgokon nem teszed tul magad??
    előzmény:
    kremes (1)
     

Címlap

top