Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hobbi bolt- Győr

Torolt_felhasznalo_295837
Torolt_felhasznalo_295837
Létrehozva: 2004. november 16. 15:16
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol található Győrben hobbi bolt? Előre is köszi!
  1. Torolt_felhasznalo_797196
    Torolt_felhasznalo_797196
    2004. november 16. 16:376.
    Sziasztok!
    Nyílt egy a Képesboltban is, az Arany János utcában, Arrabona mellett, tudjátok, ahol sok képeslapot is lehet kapni! A pincében alakítottak ki egy új részt.
    Szerintem az SK a legjobb, a Kék-Duna emeletén, de nagyon drága. Sok kelléket (adventi koszorú alap, szárazvirág, ragasztópisztoly, stb) a Flowers-ben is lehet kapni (Mészáros Lőrinc utca), ráadásul nagyker áron, és sokáig nyitva van - érdemes elnézni arra!
    Most hirtelen ennyi, remélem tudtam segíteni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. november 16. 16:175.
    . . . és egy a Bajcsyn (a Márka étterem után). . . .

    sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_295837 (1)
     
  3. 2004. november 16. 15:554.
    Sziasztok!

    Figyelmetekbe ajánlanám az Arrabona Áruházzal szembeni hobby boltot (fel kell menni az emeletre), ahol kedvező áron juthattok hozzá mindenféle segédanyaghoz és péntekenként 15 h-tól -ha időtök engedi - el is készíthetitek magatoknak amit szeretnétek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. november 16. 15:463.
    Szia!

    A Kis-Duna áruház emeletén is van egy elég nagy bolt. A Szent Imre úton az iskolával szemben is van egy kicsi, de viszonlag olcsó bolt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. november 16. 15:422.
    Egy Kontúr papírboltban a Király u. sarkán a Rába kettős híd felőli oldalán nagyon sok hobbis cucc van és a Tihanyi Á. úton is van egy a Zrinyi u. nál, a rendőrség felőli oldalon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_295837 (1)
     

Címlap

top