Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyakönyvi kivonat

aveas
Létrehozva: 2004. október 31. 12:41
Ha valaki nem találja a születési anyakönyvi kivonatát, és valószínűleg nem is fogja, mert fogalma sincs merre lehet, hol szerezheti be, mennyiért és mennyi idő múlva kapja kézhez?

Minden felvilágosítást előre köszönök.
  1. 2004. október 31. 15:039.
    Még egyszer köszönöm a segítséget, remélem, a 13. ker. -ben is ilyen gyorsan megy az ügyintézés, de kedden első dolgom a telefonálás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_946350
    Torolt_felhasznalo_946350
    2004. október 31. 14:418.
    Ha esetleg Kispesten születtél, szerencsés vagy, mert bár elég sokat kell várni az Anyakönyvi Hivatalnál, de ott helyben adnak okmánybélyeget is és ha végre sorra kerülsz, akkor 5 perc alatt megvan. Nem tudom, máshol hogy van, érdemes telefonon érdeklődnöd! :-))
    előzmény:
    aveas (1)
     
  3. 2004. október 31. 14:297.
    Szia!
    Én pont most intéztem el, mert elhagytam a gyerekeimét.
    Az Anyakönyvi Hivatalba kell menni, 2000 Ft-os illetékbélyeg kell, meg személy igazolvány, és 10 perc alatt kész van!
    Sok sikert!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 13:296.
    Ahhoz kell. Mindenképp.

    A pap mesélte, hogy volt, hogy valaki 2 hét különbséggel 2 esküvőt tartott 2 különböző csajjal még így is, hogy kellenek az iratok.

    Képzeld, mi lenne, ha nem kellenének:)
    előzmény:
    aveas (5)
     
  5. 2004. október 31. 13:235.
    Szerencsére az enyém megvan. :))
    Házasságkötéshez mindenhol szükséges a születési anyakönyvi kivonat?
    előzmény:
    Napest (3)
     
  6. 2004. október 31. 13:124.
    Ahhoz az onkormanyzathoz kell bemenned, ahol szulettel, nekem tavaly kellett, mert koltozesnel elkavarodott, ugy emlekszem, hogy nem kellett erte semmit fizetni. . . es azonnal kiallitottak egy ujat.
    előzmény:
    aveas (1)
     
  7. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 13:113.
    Szia!
    ha a kilencedik kerületben születtél, akkor mázlista vagy:)
    Én néhány éve bementem az okmányirodába, vagy hogy hívják, mert ellopták a személyimet.
    Megkérdezték, mikor születtem, hogy hívnak és odaadták az anyakönyvit:)Nem tudtam, örüljek vagy sírjak.
    Örüljek, hogy 2 perc alatt megvolt, pedig nem volt igazolásom, hog yki vagyok, vagy sírjak, mert ezek szerint csak úgy odaadják annak, aki kéri. . . .
    előzmény:
    aveas (1)
     
  8. 2004. október 31. 12:552.
    Azt nem tudom, h mennyiért, de az anyakönyvi hivatalban kell kérni ált. az önkormányzatoknál vannak, v. ott megmondják hol találod. Mihez kell?
    előzmény:
    aveas (1)
     

Címlap

top