Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ajándékötlet

bigben
Létrehozva: 2004. október 26. 09:27
Sziasztok! Tudom, hogy páran le fognak hurrogni (mer thogy merek ilyen lényegtelen dolgot kérdezni), de azt is tudom, hogy sokan segíteni fogtok.

Kollegám (26 éves srác) elhagyja 2 év után a Hivatalt és külföldre megy dolgozni. Búcsúztatni szeretnénk és jó ötletet várok Tőletek, hogy mondjuk 5000 Ft-ért mit vegyünk neki? (toll már eszembe jutott, de szerintem annyira nem örülne neki).

Köszi!!!
  1. 2015. szeptember 15. 14:3610.

    A 6-os hozzászólóé a legnormálisabb és a legjobb!

  2. 2015. szeptember 15. 09:569.

    Sziasztok!


    Kedves kolléganőnket munkatársaimmal egy csodaszép virágcsokorral búcsúztattuk el. Az tette különlegessé az ajándékot, hogy a virágok szirmaira különböző motívumokat és szövegeket nyomtattunk rá, amik a közösen eltöltött éveket jelképezték. Csodaszép volt és nagy örömet is okozott.


    Tőlük rendeltük a csokrot: www.beszeloviragok.hu

  3. 2004. október 26. 10:318.
    Jó ez az oldal, szerintem egész jól össze van csoportosítva, hogy kinek mikor mit érdemes ajándékozni. Ha az embernek végképp nincs semmi ötlete, kiindulópontnak hasznos.
    előzmény:
    yve777 (4)
     
  4. 2004. október 26. 10:187.
    Szia! Az én főnököm most volt 50 éves és kapott egy sk. készítésű "oklevelet" is tőlünk. Szóval az A/3 papírt összegyűrtem, összetocskoltam teafilterrel, úgyhogy amikor megszáradt kész volt az antik papír. Na erre írtam rá töltőtollal régies írással a jókívánságot, az aljára meg mottót. (Ez a szöveget neked nem ajánlom, de mi azt írtuk rá, hogy "a lenyugvó napnak is van még ereje. . . " Jót röhögött!) Na szóval a papírt körbeégettem, ahogy kell és az egész főnökség aláírta. Szerintem ez igazán nem kerlül pénzbe és látja, hogy foglalkoztok vele! (Egyébként én a honvédsgénél dolgozom és amikor egy másik kollégám NATO szolgálatba ment 3 évre, ő lepedőre készített "leszerelő" zászlót kapott, amilyet a sorkatonák szoktak csinálni). Szerintem meglephetitek még egy jó vacsorával - ebéddel is, mi pl. a Trófea étterembe szoktunk járni. (már ha Pesten dolgozol)
    előzmény:
    bigben (3)
     
  5. Torolt_felhasznalo_318201
    Torolt_felhasznalo_318201
    2004. október 26. 10:166.
    Sziasztok!

    Szerintem 5000 Ft-ért már nem lehet túlzottan sok "értelmes" ajándékot venni. (sajnos) Viszont neki nem is ez lesz a fontos. Szerintem, ha vesztek egy egyedi formatervezésű tortát és közösen elfogyasztjátok és közben felidézitek az együtt töltött idő szép emlékeit, az felejthetetlen lesz. Közben csinálhattok fényképeket és később elküldhetitek a srácnak postán. A fénykép örök emlék. Szerintem ez egyszerű, nem eröltetett.

    Szép napot: futrinka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_969639
    Torolt_felhasznalo_969639
    2004. október 26. 09:555.
    Lehet kivágott cég logóval, a kedvenc kajálda szalvéta darabjaval, kézzel írt 'belső poén' mondatokkal és személyi igazolvány méretű képecskékkel rólatok. :o)
    előzmény:
    bigben (3)
     
  7. 2004. október 26. 09:534.
    Van egy oldal ajandekozz. hu, talán találsz rajta használható ötletet!
    előzmény:
    bigben (1)
     
  8. 2004. október 26. 09:513.
    ez aranyos. . . mi nem kirándultunk együtt sosem. nem olyan a társaság
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_969639 (2)
     
  9. Torolt_felhasznalo_969639
    Torolt_felhasznalo_969639
    2004. október 26. 09:482.
    Hasonló szituációban egy óriás Magyarország térképet kaptam, amire rá voltak ragasztva fényképek régi közös kirándulásokról, bulikról. A kártyán annyi volt: 'Hogy visszatalálj közénk. ' Máig megvan az a térkép.
    előzmény:
    bigben (1)
     

Címlap

top