Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ruhaadomány

zsuzska...
Létrehozva: 2004. október 18. 10:36
Sziasztok,
van egy jó pár ruha, amit már nem használunk. Nem tudjátok kinek lehetne és milyen módon eljuttatni? Nincs szívem kidobni. Az is jó lenne ha nem kéne sokat logisztikázni és találnék vmit a belvárosban.

köszi

zs
  1. 2015. január 20. 18:1118.

    Látom a bemlapodon, hogy dohányzol, hát valószínű, hogy nem ilyen tanácsot vártál, de már egy doboz cigi árán is tudsz spórolni annyit, hogy egy kis apró meglepetést vegyél belőle.


    És amiből veszed azt TE spóroltad meg. Nekem pl sokkal jobban esne úgy adni valamit a családomnak, hogy én dolgoztam meg érte/mondtam le valami számomra fontosról, hogy nekik örömet okozzak, mint, hogy kunyeráltam egy fórumon vadidegenektől.

    előzmény:
    csordaspeter17 (14)
    2015-01-20  08:05
  2. 2015. január 20. 15:1917.

    És nem úgy értettem a három szobát hanem három hejiség egy konyha meg két szoba fürdő szoba sincs a házunkba

    előzmény:
    Amarynda (15)
    2015-01-20  10:27
  3. 2015. január 20. 14:2016.

    elhiszem hogy átverte az a fiú csómo személyt és én csak a családomon akartam segiteni én nem vagyok az átverés hive igen tegnap regisztráltam pont azért hogy segitséget kérjek mert nkem nem tellik arra hogy ijeneket vegyek nekik vagy adjak és köszönöm a jó kivánságot nevelő anyukámnak és bocsánatot kérek ha valamivel meg bántottalak csak fáj az hogy elitélik az embert más ember alapján hogy segitséget kért és hasznot huzótt belöle elég mocskos egy dolog ezzel levelemet zárom 

    előzmény:
    Amarynda (15)
    2015-01-20  10:27
  4. 2015. január 20. 10:2715.

    Itt volt egy fiu aki az allitolag haldoklo anyjaval elt egyetlen szobaban (alberletben ) valahol ahonnet az utcara raktak oket.


    egy csomoan adtak ruhat, butor, penzt (en nem otthon elek en is kuldtem neki), egy itteni forumozo szerzett alberletet es az elso honapot a sajat penzebol fizette  . aztan szepen a fiu atvert mindenkit, eladta azt amit masok adtak neki, meg elkezdett kovetelozni hogy neki ez meg az kell.


    na ezek utan en majd akkor hiszem ha latom hogy valaki milyen szegenyen el.


    Ja es meg valami. 4 en egy 3 szobas hazban lakni ez egyaltalan nem azt mutatja hogy milyen szuken laktok,a haz sem alberlet, es ezek szerint a netre is jut penzed. ha jogosultak vagytok akkor kerj az onkormanyzattol , ha ruhara van szuksegetek ott van egy csomo hely szeretetszolgalat civil szervezet ahol kaphattok.


    ma regisztraltal (vagy tegnap) eleg furcsa hogy fiu letedre pontosan ismerted a nok lapja forumot ahol ilyen kerest fel lehet tenni.


    szoval en tortenetesen nem hiszek neked es a hozzad hasonloknak. anyukadnak jobbulast kivanok nekem 20 eve volt rakom szerencsesen felepultem belole amit neki is kivanok.

    előzmény:
    csordaspeter17 (14)
    2015-01-20  08:05
  5. 2015. január 20. 08:0514.

    Szia nem vagyok csaló sosem kérnék senkitől pénzt én csak azt szeretném ha itthon a családomnak kis örömet tudnák okozni mert igen is szegényesen élünk sokmindenre nem telik mint másoknak de felölem gondoljon mindenki azt amit akar csak az esik rosszul hogy elitéltek úgy hogy nem látjátok hogy hogyan élünk sajnálom hogy ijen emberek vannak manapság 

    előzmény:
    Amarynda (13)
    2015-01-20  06:20
  6. 2015. január 20. 06:2013.

    Vigyazz az ilyen dolgokkal. itt mar jonehanyunkat atvertek az ilyen meghato tortenetekkel. adtunk, ruhat penzt stb anyagi tamogatast, volt aki heteken honapokon at segitette a "raszorulot".


    csalo volt, es nem o az egyetlen. ez a "csordaspeter" most regisztralt. a neveloszulo penzt kap azert az allamtol hogy nevelje a gyereket, ne ulj fel neki kamu az egesz arra megy ki h ogy valakit megfejjen penzzel vagy massal.


    egyebkent az nlcen nem szabad keregetni.

    előzmény:
    Utóélet (12)
    2015-01-19  22:19
  7. 2015. január 19. 22:1912.

    Irsz meg magatokrol? Mi csalna azt a mosolyt igazan az arcokra? Privit is varok! :)

    előzmény:
    csordaspeter17 (11)
    2015-01-19  22:13
  8. 2015. január 19. 22:1311.

    Sziasztok 18 éves vagyok nevelő anyukámmal és két hugommal élek sajnos nem rég halt meg apukám és elég szegényesen élünk sajnos szeretnék a családomnak egy kis mosolyt csalni ezért irok hogy bárki tud bármiben segitsenek elöre köszönök mindent!!

  9. 2009. október 1. 14:0810.
      GYŐRben HOL lehet leadni ruhaadományokat? Van valahol gyűjtőkonténer???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. október 23. 17:159.
    Sziasztok! Ha valaki tud segíteni abban, hogy Veszprém környékén hol tudok rászorultaknak ruhákat leadni, kérem segítsen. Sajnos meghalt a nagymamám és rengeteg szép, új ruhája van, nem akarjuk kidobni, hátha tudunk valakinek segíteni. köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. október 18. 11:268.
    Huu, teljesen ledöbbentem. de rendesek vagytok!! még ma felcuccolok és megyek! a pannónia u. van a legközelebb hozzám, úgyhogy oda viszem. még egyszer köszi!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_669565
    Torolt_felhasznalo_669565
    2004. október 18. 11:197.
    A Karitászhoz? A www. caritas. hu honlapon fent vannak az elérhetőségek, meg azt hiszem, az irodák címei is (katolikus jótékonysági szervezet). (Anyukám hozzájuk viszi a használt ruháinkat)
    előzmény:
    zsuzska... (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_606257
    Torolt_felhasznalo_606257
    2004. október 18. 11:116.
    Máltaiak, Óbuda, Miklós tér szombaton is lehet vinni. Budaörsön a Media Markt mellett van egy konténere a Vöröskeresztnek azt hiszem. Ott is bele lehet dobálni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. október 18. 11:035.
    Azt hiszem, hogy a kerületekben is van Vöröskereszt, de ha a belvárosban laksz, akkor jó az Arany J. u.
    Az én tapasztalatom is az, hogy nagyon örülnek mindennek, amit vittünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. október 18. 11:024.
    A Máltai Szeretetszolgálatnak a VII. ker. Damjanich utcában /a TB. épülete mellett/ van egy helye. Ott is leadhatod. Ez az utca közepe felé van, ha a liget felé mész, akkor a jobb oldalon.
    Én még a XIII. kerültet Pannónia utca 10. szám alatt is le szoktam adni, ott is mindig nagy az öröm. Szintén segélyszervezet.
    Na, ha ennyiből nem tudsz választani, akkor megeszem a kalapom:))))
    Puszi és örülök, hogy Te is így gondolkodsz:)
    előzmény:
    zsuzska... (1)
     
  16. 2004. október 18. 10:583.
    Szia!
    Vöröskereszt, Budapest, V. kerület Arany János utca. Az utca elején van a metróhoz közel a bal oldalon. Nagyon fognak Neked örülni, tapasztalat:))
    előzmény:
    zsuzska... (1)
     
  17. 2004. október 18. 10:492.
    Máltai szeretetszolgálat szívesen fogadja, de elviheted az Ökomenikus Szeretetszolgálatnak is, ők is kiosztják rendszeresen, és úgy tudom, hogy a tél elején szoktak ilyen osztásokat szervezni. A neten biztosan találsz elérhetőséget.

    Én kb. 1 hete a környékünkön lakó hajléktalanoknak vittem le, és nagyon örültek neki (ezek nem a válogatósak voltak)!
    előzmény:
    zsuzska... (1)
     

Címlap

top