Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Álláskeresés

Norina2004
Létrehozva: 2004. október 13. 21:31
Sziasztok!

A közelmúltban önhibámon kívül elveszítettem az állásom, jelenleg gőzerővel keresem az új lehetőségeket. Mit javasoltok, melyik a legcélravezetőbb keresési mód, kinek mik a tapasztalatai?

Várom üzeneteiteket, bár leginkább azt kívánom, bárcsak minél kevesebben lennénk ilyen helyzetben...

Üdv: Norina
  1. 2004. október 15. 15:0710.
    Sziasztok!
    Én is önhibámon kívül fogom elveszteni az állásomat jövő márciusban - a hibám az, hogy megszültem 2. gyermekemet- így ha lejár a szerződésem kipenderítenek? Már nyár óta keresgetek a piacon, de két gyerekkel, vidéken akkora hátránnyal indulok, hogy nem is részletezem. Végzettségem szakközép, jelenleg nyelvet tanulok és sok a szakmai tapasztalatom, több féle területen is dolgoztam, lehet, hogy ez a baj?
    Ha van jó ötlet, írjátok meg. Köszi.
    előzmény:
    Norina2004 (1)
     
  2. 2004. október 14. 23:219.
    Igazad van, de indító topic-ként nem tudtam hirtelen frappánsabb kezdést, nem akartalak lerohanni Benneteket. :)) Ha most végigolvasod a hozzászólásokat, már kicsit részleteztem a munkálkodásomat, még annyit tennék hozzá, hogy egy élelmiszeripari nagykereskedelmi cégnél dolgoztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732880 (4)
     
  3. 2004. október 14. 23:188.
    Ez maximálisan így van, saját tapasztalataim is alátámasztják. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_608598 (3)
     
  4. 2004. október 14. 23:177.
    És még egy kérdésre nem válaszoltam: Budapesten szeretnék elhelyezkedni.
    előzmény:
    kleo (2)
     
  5. 2004. október 14. 23:156.
    Adminisztratív területen dolgoztam, voltam személyi asszisztens, közben elláttam kereskedelmi asszisztensi feladatokat is, a legutóbbi néhány évben a pénzügyi vezetőnek asszisztáltam, +számlaellenőrzés, számlázás, stb. És a jövőben is megmaradnék az adminisztráció területén, mert szerettem csinálni.
    előzmény:
    kleo (2)
     
  6. Torolt_felhasznalo_283249
    Torolt_felhasznalo_283249
    2004. október 14. 07:265.
    Sziasztok. Bocs a zavarasert, engem a baratnöm kert meg hogy segitsek neki Baby-sittert talalni. Amugy Svajcban lakunk, es a baratnöm olyan szemelyt szeretne a gyerekek melle, aki magyarul beszel, ezert keresünk itt.
    Ha erdekel valakit irjon.
    Koszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_732880
    Torolt_felhasznalo_732880
    2004. október 13. 23:344.
    Nem vagy valami informativ. Én éppen munkatársat keresek. De igy soha nem találod meg a lehetöséget. Tegnap inditottam topikot erröl, és hál istennek volt is jelentkezö.
    előzmény:
    Norina2004 (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_608598
    Torolt_felhasznalo_608598
    2004. október 13. 22:253.
    mindegy mit, és mennyit tudsz, mihez van tehetséged, szakértelmed. Még mindig a legtöbb a kapcsolatokon és a szerencsén múlik. . .
    előzmény:
    Norina2004 (1)
     
  9. 2004. október 13. 21:542.
    Norina, milyen teruleten dolgoztal/szeretnel elhelyezkedni? Budapest vagy videk?
    előzmény:
    Norina2004 (1)
     

Címlap

top