Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

J.R. - Mennyei Prófécia

Mosolyrend
Létrehozva: 2004. szeptember 29. 07:58
Sziasztok!

Keresem megvételre ezt a könyvet.
Köszönöm!

Szép napot!

Mosoly
  1. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 4. 20:2813.
    Szia!
    Ez a könyv senkire nincs rossz hatással, sőt! Sokkal jobban megérted belőle az életed miértjeit, történéseit, és a "véletlenek" szerepét.
    Nem azért tiltották be (ha tényleg így van, bár mondom, én ezt hallottam), mert rossz hatással van, hanem mert olyan tanításokat tartalmaz, ami esetleg zavarhat "valakiket". Példéul az angyalok dícséretét is a katolikus egyház tiltotta be anno, sőt állítólag a bibliában több utalás is van a lélekvándorlára (Jézustól), de gondolj bele, hogy a keresztény nyugaton tagadja az egyház az újraszületés lehetőségét. A több élet gondolatát száműzték, mivel veszélyezteti az egyház azon állítását, hogy az ember egyetlen életében tanusított viselkedése alapján, örökkévaló jutalomban, vagy büntetésben részesül. És erről azt olvastam, hogy mi nyugati keresztények is hitrendszerünk szilárd alkotóelemének tekinthetnénk a lélekvándorlás tanát, ha VI. sz-i zsinat -egyetlen szavazattöbbséggel- nem úgy döntött volna, hogy ennek a gondolatnak még a magját is kiírtja. Így a biblia nagy változtatásokon ment keresztül.
    előzmény:
    Mosolyrend (11)
     
  2. 2004. október 4. 19:4612.
    írtam privit.
    előzmény:
    chamuda (10)
     
  3. 2004. október 4. 19:4511.
    szia!remélem rám már nem lesz rossz hatással.
    neked akkor tetszett?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587982 (9)
     
  4. 2004. október 4. 13:5010.
    Furcsa "veletlen". en is a napokban kerestem, bar en a 10. felismerest. es most itt a valasz :) koszi.

    vegigneztem en is a konyvkereso. hu-t, azt irta, csak antikvariumban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 3. 16:189.
    Szia! Én úy tudom, úgy hallottam, hogy ezt a könyvet valami miatt már nem nyomják, betilották, mert olyan tanítások vannak benne! Nem értem miért, de több helyről is ezt hallottam!!!
    Nekem is megvan, és megvolt a gyakorlati útmutatója is-amíg sajna kölcsön nem adtam pár másik könyvvel 1 akkori kollegámnak. . . . sajnos azóta bottal üthetem a nyomát (mindkettőnek. . ).
    előzmény:
    mizsó (6)
     
  6. 2004. október 1. 19:268.
    Sziasztok :)

    Itt a kezemben a könyv :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. szeptember 29. 09:527.
    Sziasztok!

    Kösztönöm a jó 5leteket de sajnos már sorrajártam őket :(
    A könyvre lenne szükségem amit cipelhetnék magammal :)
    Valahogy az olvasás izét igazán a hagyományos móson tudom ízlelni.

    Antikváriumos ismerősötök nincs?

    Köszönet!

    Mosoly
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. szeptember 29. 09:256.
    Szia!

    Úgy tudom, hogy egy ideig szünetel a kiadása, a Magyar Könyvklub körüli bizonytalanság miatt (megszűnik, nem szűnik meg, átveszik, folytatják stb. )

    Én kb. 2 hete voltam az Anker közben, a MKK boltjában, ott csak a 10. felismerést lehetett kapni, és azt mondták, hogy nem is tudni, mikor adják ki megint, és mivel nagy rá a kereslet, ezért alig lehet már a boltokban kapni.

    Én több antikváriumban láttam már, bár ez ugye bármikor változhat. Ha máshol nem találod, érdemes azt is megpróbálni. . .

    MiZsó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_190999
    Torolt_felhasznalo_190999
    2004. szeptember 29. 09:225.
    Szia,

    Már olvastad a könyvet? Csak azért kérdezem, mert ha még nem, de addig is szeretnél vele ismerkedni amíg sikerül beszerezni, akkor olvashatod online is.

    http://free. x3. hu/longint/amp. htm
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     
  10. 2004. szeptember 29. 08:544.
    Szia Mosoly!

    A Magyar Könyvklub ada ki, úgyhogy szerintem érdemes a kiadónál próbálkozni!

    :-*
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     
  11. 2004. szeptember 29. 08:393.
    nagyon jó ez a könyv!!! Szerintem a nők lapja apróban adjál fel hirdetést hogy keresed.
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     
  12. 2004. szeptember 29. 08:292.
    Szia Mosoly!

    Szerintem a www. konyvkereso. hu-n még megrendelheted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top