Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NLC HIBAUZENET SOS

latsia
Létrehozva: 2004. augusztus 27. 12:52
Sziasztok! Napok ota nem tudunk joparan belepni az nlc-re, kulfoldrol, vagy ha igen, akkor is csak par percre. A technikai ugyelet nem valaszol /korrekt nem?/, ha megis, akkor azt irjak elharitottak a hibat, mar ok.
Csakhogy ez nem igy van!
Mas magyar oldalakra siman be tudunk menni, csak az NLC-re nem.
Ha valakinek van otlete, kerem irjon!!! Koszi nektek!

A hibauzenet a kovetkezo:

Lost connection to MySQL server during query

ERROR: 28 SELECT t.cim, t.cikkid, t.szak, cs.nev FROM forum_topics t, csatorna cs WHERE t.id=26838 and t.csatornaid=cs.id
  1. 2004. augusztus 28. 09:0710.
    Szia! En ma kaptam meg 2 emailt egyszerre, az egyiket tegnapelott, a masikat tegnap irtak. Az all benne, hogy az internetszolgaltatojukkal volt gond, akik azt kozoltek, hogy kijavitottak a hibat, viszont az nlc nem tudja ellenorizni kulfoldrol, hogy valoban ok-e, igy kerik a visszajelzest. Hat ma mar tokeletesen mukodik, ugyhogy visszajelzek, hogy ok.
    Ja meg azt is irtak, hogy sokszor nem jo email cimet adunk meg es azert nem valaszolnak vissza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (9)
     
  2. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2004. augusztus 27. 20:149.
    Igen, délutánra mindig jobb lesz. Valószínűleg a szerver nem bírja a megterhelést. Volt már ilyen, soha nem szóltak, hogy gond lesz, vagy hogy javítják vagy valami. . . Reméljük nem tart sokáig.
    előzmény:
    latsia (8)
     
  3. 2004. augusztus 27. 19:278.
    Szia, nem akarom elkiabalni, de most mar tokeletes!:O)
    előzmény:
    daisystar (7)
     
  4. 2004. augusztus 27. 14:377.
    Szia!
    nekem is szornyu a NLC. Probalkozz a sokszori frissitessel, nekem ugy neha mukodik. De tenyleg csinalhatnanak mar valamit!!!
    előzmény:
    latsia (6)
     
  5. 2004. augusztus 27. 13:476.
    Na most meg beengedett.
    Koszi a valaszokat, probalkozunk.
    De hogy 3 napja nincs technikai ugyelet, azert az durva. Szerintem.
    Ugy teszunk ahogy mondod, de csak az nlc-vel van gond, semmi mas magyarorszagi oldallal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478672 (5)
     
  6. Torolt_felhasznalo_478672
    Torolt_felhasznalo_478672
    2004. augusztus 27. 13:305.
    persze, tudom, de az IE-ben a flash alapú cucok nem megjelenítését úgy egyszerűbb kizárni ha az active x beépülő modulokat letitlják. ugyanis ha leszedik a flash lejátszót akkor később újra kell telepíteni. egyszerűbb ha az IE-ben állítják be.
    előzmény:
    icdyth (4)
     
  7. 2004. augusztus 27. 13:104.
    az active-x meg a flash két különböző dolog. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478672 (3)
     
  8. Torolt_felhasznalo_478672
    Torolt_felhasznalo_478672
    2004. augusztus 27. 13:083.
    a hibabejelentéskor adjátok meg a pontos paramétereket, milyen operációs rendszer, milyen böngésző, van-e java a gépre telepítve és milyen körülmények között jelenik meg a hibaüzenet. biztosan dolgoznak a hibán, de a számítástechnikában rengeteg olyan dolog van, amit nem lehet rögtön megoldani és csak hosszas tesztelés után születhet meg a megoldás.

    ha a technikai ügyelet nem válaszol, akkor lehet éppen nincs ott a személyzet vagy éppen teendőik miatt nem tudnak válaszolni. van ilyen, bízunk benne, h fognak válaszolni is. addig meg lehet próbálkozni esetleg azzal, h a képek megjelenítését letiltjátok vagy az active x-et letiltjátok, h ne jelenjenek meg a flash reklámok, hátha megoldódik a probléma. . .
    előzmény:
    latsia (1)
     
  9. 2004. augusztus 27. 12:592.
    Nekem se mukodik mindig. Nagyon lassu.
    előzmény:
    latsia (1)
     

Címlap

top