Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nők Lapja Évszakok

margarétra
Létrehozva: 2004. augusztus 26. 11:07
Sziasztok! Mondhatni még kezdő vagyok a Nők Lapja olvasásában (lemaradásomat igyekszem pótolni:-)). Aki tudja, az légyszi infózzon, hogy milyen gyakran jelenik meg a Nők Lapja Évszakok?!!! Köszi!
  1. Torolt_felhasznalo_399489
    Torolt_felhasznalo_399489
    2008. június 27. 10:398.

    Sziasztok!

     

    Nincs meg valakinek a NŐK LAPJA ÉVSZAKOK 2008 tavaszi száma?

    Az, aminek Zséda van a címlapján! :)

    Ő a kedvenc énekesnőm, és lemaradtam a lapról... :-(

     

    Szívesen elcserélném valamire, vagy kifizetném azt a pár oldalt, ami róla szól + a címlapot. :)

     

    Légyszi jelentkezzetek!

    Köszönöm szépen előre is!!! ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Wya
    Wya
    2005. október 29. 00:067.
    A novemberiben van két elírás, a divatoldalaknál ahol színésznőket mutatnak be, Natasha Richardson van Joely Richardson helyett, valamint Jenny McCartney a Jenny McCarthy helyett. De ettől függetlenül minden hónapban megveszem, mert tartalmas és érdekesek a cikkek. Meg az ajándékok is jók.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 26. 12:326.
    Szia!
    Elvileg havilap, de úgy tudom, hogy csak 10 szám jelenik meg évente. Így fordulhatott elő, hogy nyáron "duplaszám" jelent meg. Szerintem érdekes lap, legtöbbször "megéri az árát", de előfordult már, hogy csalódtam benne. Dehát nem lehet mindig mindenkinek az ízlését eltalálni. . . Lapozz bele, ha éppen nem lezárt csomagolásban árulják (pl. a szeptemberi szám), így nem foghatsz mellé! Ha a témák érdekelnek, nem fogsz csalódni a cikkekben.
    Katy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2004. augusztus 26. 12:115.
    Havilap lett, legutóbb június végén jelent meg a július-augusztus hónapra szóló, és a múlt héttől kapható a szeptemberi szám. Én is nagyon szeretem, indulása óta megveszem mindig!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 26. 11:284.
    Szia!

    Eleinte tényleg négyszer jelent meg egy évben (minden évszakban egyszer), de a nagy sikerre való tekintettel most már havilap lett. Tényleg nagyon tartalmas újság, sok érdekes cikk van benne. Én nagyon szeretem!:-)
    előzmény:
    margarétra (1)
     
  6. 2004. augusztus 26. 11:253.
    Szia!
    Ha az a címe, hogy évszakok, akkor inkább negyedévente.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 26. 11:222.
    Következtetéseim szerint havonta, de lehet, hogy tévedek. Még nem ismerem az újságot, tudja valaki, hogy hány oldalas a magazin? Remélem, ebben nincs annyi reklám, mint a meg nem nevezett vaskos magazinokban. Mert a Nők Lapjában pont ezt szeretem: hogy nem oldalnyi reklámok vannak minden második oldalon, hanem tartalmas cikkek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top