Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

S.O.S mobil előfizetés!

Torolt_felhasznalo_251171
Torolt_felhasznalo_251171
Létrehozva: 2004. augusztus 23. 08:33
Sziasztok!

Tavaly novemberben csináltam egy hülyeséget, az exbarátom meggyőzött, hogy az én nevemre vegyük meg az előfizetéses telefonját 2 év hűségnyilatkozattal. (hogy miért csináltam, az egy másik történet...)
egy hónapra rá szakítottunk, azóta nem nagyon beszéltünk, míg tegnap egy ügyvédi irodától jött a felszólítás, hogy fizessek negyedmilliót, vagy beperelnek. mint, kiderült, nem fizetett be egy számlát, letiltották, a felszólítással nem törődött, és most itt a fizetési meghagyás. volt már valaki hasonló helyzetben? mit lehet most tenni? próbáljak részletfizetést kérni, egyáltalán kihez forduljak, a Westelhez, vagy az ügyvédhez?
a másik kérdésem, hogy hogy tudnék megszabadulni az előfizetésemtől? le tudom mondani az előfizetést még, vagy meg kell várnom most már a két évet? légyszi, ha járatos valaki ilyen dolgokban, segítsetek!

köszi előre is!
csajszi
  1. 2004. augusztus 23. 23:2913.
    Hedvig74 irta jól. Sajnos ez van de részletfizetést biztos hogy adnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_251171
    Torolt_felhasznalo_251171
    2004. augusztus 23. 12:2112.
    nem akarok pereskedni :-(((

    meg hát Neked szerencséd volt, de nekem lehet, h nem lesz. inkább befizetem :-(
    előzmény:
    anyucika11 (9)
     
  3. Torolt_felhasznalo_251171
    Torolt_felhasznalo_251171
    2004. augusztus 23. 10:2011.
    sziasztok! sajnos a jelszót nem tudom, az is nála van a szerződéssel együtt. szerdán megyünk be a végrehajtóhoz, részletfizetést kérni. azt mondja, befizeti a részleteket. és ha nem???hogy bízzak meg benne? tudunk róla írni valamit papírt??
    a készüléket kértem tőle, (mert esetleg el tudnám majd adni. . . jó kis telefon), de nem hajlandó visszaadni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_133052
    Torolt_felhasznalo_133052
    2004. augusztus 23. 09:2610.
    Sajnos ez a Te sarad marad, a tmobil ilyen esetekben nem fog nyomozni, hogy ki használta a készüléket. A Te neveden van sajnos, így jártál.
    A SIM kártya ilyen estben már letiltásra kerül, a nem fizetés miatt így letiltani nem lehet.
    Kérj részletfizetést, és fizesd be. Szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 23. 09:139.
    Szia!Hát ez velem is megtörtént már de 1szer küldtek felszolitást egy behajtó csoport én nem reagáltam rá és azota se történt semmi. Mondjuk ez kb. 7éve történt és már elévült. Azota persze se a pannonnál se a westelnél nem tudok elöfizetést vásárolni :((( De tanultam belölle :)) Semmiféleképp ne te fizesd be. . Inkább perelj még ha sokáig is tart majd. Megérdemli az exed. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
     
  6. Torolt_felhasznalo_219980
    Torolt_felhasznalo_219980
    2004. augusztus 23. 09:058.
    Köszi :-) De nem csak a talpán :-)
    De hová tűnt csajszi80 ?
    előzmény:
    macispizsi (5)
     
  7. Torolt_felhasznalo_220178
    Torolt_felhasznalo_220178
    2004. augusztus 23. 08:567.
    Szia! Az előfizetést fel tudod mondani, de ahhoz előtte rendezni kell a számlát és ki kell fizetni a hűségnyilatkozattal kedvezményesen vásárolt telefonkészülék teljes árának a 2 évhez hiányzó időszakra számolt árát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
     
  8. 2004. augusztus 23. 08:546.
    A T-Mobile határozottan ügyfélbarát, legalábbis velünk az volt a múlt héten, mikor zűr volt.
    előzmény:
    macispizsi (5)
     
  9. 2004. augusztus 23. 08:535.
    Itt a férfi a talpán! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_219980 (4)
     
  10. Torolt_felhasznalo_219980
    Torolt_felhasznalo_219980
    2004. augusztus 23. 08:524.
    Elsőzör is a SIM kártyát azonnal tiltasd le, ezt telefonon is megteheted az ügyfélszolgálatnál, a hatjegyű kód ismeretében. Ezután kérsz egy másik SIM kártyát, és használod tovább TE az előfizetést. Szerintem kapsz részletfizetést. A továbbiakban én polgári peres eljárást javasolnék. A T-mobile biztosan együtt működik veled. Például bizonyíthatod hogy olyan helyről történtek a hívások, ahol Te nem tertózkodtál. A T-mobilnál megvan minden hívásindítás helye(melyik toronyra csatlakozott), Te pedig mondjuk tanúkkal bízonítod hogy nem jártál a közelében sem. Megérdemli az a disznó, még ha időbe is telik. Máskor ezért legyél óvatos.
    Ja, és kamatokkal kérjed a pénzt. Várom a fejleményeket ,
    István
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
     
  11. 2004. augusztus 23. 08:473.
    És mindenekelőtt hívd fel az ügyvédi irodát, amelyik a felszólítást küldte. A tanulságot pedig te is tudod :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
     
  12. 2004. augusztus 23. 08:442.
    Fordulj először a telefonosokhoz. Hogy bebizonyítsd, nem te használtad a telefonod, nemtom, mennyi esélyed van. Ahhoz ügyvéd kéne. De ha a te neveden van a telefon, miért nem hozzád ment a számla? A felszólítás pedig miért hozzád? (Bár sejtem. . . ) Esetleg nézegesd meg a neten az ügyintézést - persze ha van jelszavad a belépéshez. Ott sokmindent meg tudsz nézni, például számlarészletezést is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251171 (1)
     

Címlap

top