Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Autobetet-nyere menykonyv

titta*
Létrehozva: 2004. augusztus 20. 22:07
Sziasztok!

Erdekelne, hogy ti mit gondoltok az autobetet-nyeremenykonyvrol?
Esetleg nyert-e mar kozuletek valaki. Vagy van-e olyan ismerosotok aki mar nyert?
Esetleg kamu az egesz?
  1. 2004. augusztus 21. 23:1015.
    Köszi!
    Jövő héten megyek is:)
    előzmény:
    age (14)
     
  2. age
    age
    2004. augusztus 21. 23:0014.
    Igen valahogy így, de ezt 1 vagy 1, 5 éve kellett megcsinálni, lehet hogy később mész lesz valami vonzata. . . . de lehet nem lesz.
    előzmény:
    Mystic (13)
     
  3. 2004. augusztus 21. 22:5313.
    Köszi a téma-felvetést:))

    Nekem is van egy talán 6-7 éves betétkönyvem, nyertem egy pályázaton annak idején, de nem foglalkoztam vele. . .

    Kérdésem azért lenne: simán bemegyek a kis 5000 Ft-os betétkönyvemmel bármelyik OTP-be, és "nevesítem"?
    Vagy hogy működik?

    Köszi előre is!
    Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 21. 16:2112.
    Eszrevettetek, hogy aki nyert, az egyik sem mostanban tortent? Legtobbekhez, a 80-as evek elejen szegodott a szerencse. Ezzel nem allitom, hogy mostanaban nem nyer senki, csak kivancsi voltam, hogy azert nyeregetnek-e a betetkonyv tulajdonosok.
    Vegulis meglettem gyozve :)
    előzmény:
    kismirza (11)
     
  5. 2004. augusztus 21. 11:0111.
    Anyukámék, annak idején, egy ilyen nyereményautó (akkor még Wartburg:))) árából vették a házunkat. Akkor, ott, nagyon jókor jött!
    előzmény:
    titta* (1)
     
  6. age
    age
    2004. augusztus 21. 00:0110.
    van olyan betétkönyv, ami már 2 autót is nyert , de nem mentek érte. . . . hihetetlen.
    norani, gyorsan nézzétek meg, hogy mi is van ezzel az ajándékba kapott könyvecskével!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. age
    age
    2004. augusztus 20. 23:599.
    Meg lehet ott nézni, hogy nyertem e??
    na megyek is megnézem.

    A témaindítónak üzenem hogy nem kamu, és tudok nem is egyet aki nyert is rajta. Pl. az apukám cégénél az egyik osztály minden dolgozója, már nem emlékszek, hogy ez 4 vagy 5 ember volt, de tényleg mindenki nyert.
    Ez még a 80-as években történt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_437111 (6)
     
  8. 2004. augusztus 20. 23:408.
    Sziasztok!

    Koszonom, hogy valaszoltatok :)
    Ametyst, valoban szerencsesnek tunik a csladod :)
    Norani, amit szaszek mondott az mind igaz, csak annyit tudnek meg hozza fuzni, hogy egy par honapja kezembe kerult egy ilyen lista az el nem vitt nyeremenyekrol. Hat mit ne mondjak sztem tobb szazan voltak. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. augusztus 20. 23:057.
    Szia Szaszek!

    Nagyon köszönöm a válaszod, az ünnepek után el is intézem a betétkönyv-ügyet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_437111 (6)
     
  10. Torolt_felhasznalo_437111
    Torolt_felhasznalo_437111
    2004. augusztus 20. 22:556.
    Szia!
    Az autónyereménybetétkönyved a mai napig játékban van. Csak be kell menned egy OTP-be, mert a régieket már lecserélték és névreszólóan adják már ki.
    De az OTP honlapján megnézheted, hogy nyertél-e valaha. A nyeremény nem évül el, csak ha esetleg évekkel ezelőtt nyertél valamit, akkor a nyeremény akkori értékét kapod kp-ben.
    Más nem jut eszembe róla. . .
    előzmény:
    norani (5)
     
  11. 2004. augusztus 20. 22:505.
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem hozzátok: 5 évvel ezelőtt nászajándékba kaptunk egy autónyeremény-betétkönyvet, s mostmár nagyon sajnálom, de nem is foglalkoztunk vele, soha nem jártunk utána, hogy nyertünk-e. Tudom, hogy ha nyertünk is volna az már elévült, de a kérdésem az, hogyha ezt a betétkönyvet nem váltottuk vissza akkor az még mind a mai napig játékban van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. augusztus 20. 22:304.
    szia! a Nagymamám is nyert régebben (nagyon régen) többször is! mostanában semmi. . . !
    előzmény:
    titta* (1)
     
  13. 2004. augusztus 20. 22:213.
    A barátom tágabb családi köre már 2x is nyert autót, igaz, még régebben. De kisebb tárgyakat is nyertek már. Szerencsés család? :)
    előzmény:
    titta* (1)
     
  14. 2004. augusztus 20. 22:192.
    Igen, a páromék jó pár éve nyertek már
    előzmény:
    titta* (1)
     

Címlap

top