Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszalépés

zizi02
Létrehozva: 2004. augusztus 16. 13:55
Igazából először nem ezt a címet akartam adni, de a másik talán túl durva lett volna. A helyzet röviden az, hogy építési telket keresünk. Ez a mai világban nem egyszerű, főleg, hogy nincs túl sok pénzünk, és most sem nyertük meg a lottót.
De: már sokadszorfordul elő, hogy nagy nehezen találunk egy -számunkra- elfogadható árú telket, ami mindkettőnknek tetszik, és mire utánajárunk a telekkönyvnek stb az "eladó" illetve a család meggondolja magát és visszamondja a bulit. és itt állok, fogalmam sincs mit tegyek. Ha nem akarja eladni akkkor minek mondta, vagy azt hiszik hogy ráigérek?
Szval segget csináltak a szájukból.
veletek is előfordul ilyesmi? vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"
mit tehetnék, hogy ne forduljon ilyen elő, esetleg van valami trükk amivel mégis ki lehetne húzni a nyulat a bokorból, mert jogi lehetőségem persze nincs
  1. 2004. augusztus 16. 14:429.
    elkeserítő, hogy nincs becsület az emberekben. . . . én azért nem adom fel! Becsületes maradok és ha rosszabbul is járok, megtartom amit ígértem. Pl. megígértem az albérlőimnek, hogy ha tönkremegy a mosógép kapnak egy másikat, most tönkrement, már 3 nap múlva ott volt egy Whirpool automata, megígértem a mikrót, vittem egy újat! Pedig megtehettem volna, hogy csak azért mondom, hogy kivegyék a lakást és nem teljesítek! Nem jött jókor egyik kiadás sem, csak a férjem keres én itthon vagyok a gyerekkel, de a szavam betartom!
    előzmény:
    Shatti (8)
     
  2. 2004. augusztus 16. 14:258.
    Neked legalább odaszóltak. Én úgy jártam egyszer, hogy egy "kolléganőm" meghirdetett lakását szerettem volna megvenni, mondták rendben, mindenben megegyeztünk, de azt kérték két hétig várjak, most jött ki a kórházból, szüksége lenne ennyi időre. Akkor én hívtam fel újra, és ekkor tudtam meg, hogy már eladták másnak.
    előzmény:
    Mse:o) (6)
     
  3. 2004. augusztus 16. 14:247.
    ilyen esetem is volt:(
    ma már semmit sem ér a szóbeli megállapodás
    előzmény:
    Mse:o) (6)
     
  4. 2004. augusztus 16. 14:216.
    Hasonlóképpen jártam pár éve, ott azzal hívtak fel aznap reggel amikorra időpontunk volt az ügyvédnél, hogy eladták másnak bocs. . . . többet adott érte! Még annyit se kérdeztek meg, hogy én megadnám -e érte a többet! Én megmondtam nekik a magamét! Sajna jogi lehetőséged nincs. . marad a bosszankodás!
    előzmény:
    zizi02 (4)
     
  5. Torolt_felhasznalo_133052
    Torolt_felhasznalo_133052
    2004. augusztus 16. 14:195.
    Persze. . . rohanok haza a melóból a gyerekkel, kicsim ne pakolj most légy szíves szét annyira. . . . stb.
    Kocsi fékez, elhajt.
    Már ha érdeklődik vki szólok neki, hogy mindenképpenj öjjön be megnézni a házat.
    előzmény:
    zizi02 (4)
     
  6. 2004. augusztus 16. 14:154.
    és persze elmegy vele egy csomó idő :(
    előzmény:
    Hedvig74 (3)
     
  7. Torolt_felhasznalo_133052
    Torolt_felhasznalo_133052
    2004. augusztus 16. 14:123.
    Ez elég gáz, minek hirdeti akkor. A hirdetés ára sem pár fillér.
    Én azt szeretem, amikor bejelentkeznek érdeklődök - házat árulok -, kitakarítok, gyereket csendre intem, autó megáll a ház előtt aztán, kiszállnak kivülről megtekintik aztán tovább mennek.
    Legalább annyival tisztelje meg az embert, hogy becsenget.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. augusztus 16. 14:062.
    olyan dühös vagyok, hogy ezt legszívesebben a szemükbe mondanám, de azt hiszem, ez nem segítetne rajtam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top