Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mobiltelefon - milyet?

Jossie
Létrehozva: 2004. augusztus 12. 16:59
Sziasztok!
Nagyon tetszik az új SamsungX450-es telefon, de kicsit tartok attól, hogy szétnyithatós.
Mik a tapasztalataitok a szétnyithatós telefonokkal kapcsolatban? Nem idegesítő, hogy nyitogatni kell? Nem romlik el a kihajtója?
Köszi előre is a hozzászólásokat!
  1. Zee
    Zee
    2004. augusztus 15. 20:086.
    Én is olyat akarok venni. Olyan apró
    előzmény:
    Jossie (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_478672
    Torolt_felhasznalo_478672
    2004. augusztus 14. 14:075.
    egy teszt erről a készülékről:

    http://www. mobilkor. hu/mobilkor_tesztek/index. php?teszt=20

    /szóközök nélkül/

    szerintem a Samsung E700 sokkal jobb, ha a kagylós telcsikről van szó, ma már a beépített vagy csatlakoztatható kamera nem számít luxusnak egy telefonnál.
    előzmény:
    Jossie (1)
     
  3. 2004. augusztus 12. 18:464.
    Ha smst kapsz és nem veszed észre , akkor villog egy kis fény rajta, jelzésül. Ennek tudatában illene ugyanezt tennie a nem fogadott hiváskor is. Szerintem ez nagyon bosszantó hiányosság. Amúgy nagyon szép kis telcsi a SamsungX450.
    előzmény:
    Jossie (1)
     
  4. 2004. augusztus 12. 18:233.
    Szia! Nekem kb fél éve van egy Samsung E700 telefonom, és nagyon szeretem. Azelött mindig Nokiám volt és azt is készültem venni, mikor ezt ajándékba kaptam. Már egyszer-kétszer esett hatalmasat, mégis kutya baja. Mostmár nem cserélném el semmi pénzért. Ha szétnyithatósra vágysz, akkor hajrá!
    előzmény:
    Jossie (1)
     
  5. 2004. augusztus 12. 17:532.
    Szia,

    A hugomnak is kinyithatós Samsungja van (asszem T100) és nagyon szereti, pedig neki is Nokiája volt előtte.
    Nem romlott még el neki és megszokható és tényleg szépek.
    előzmény:
    Jossie (1)
     

Címlap

top