Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sheckers cipő!!!

baja7
Létrehozva: 2004. augusztus 11. 08:27
S.O.S!!!

Igen, sürgős lenne, hogy ha segítenétek.. Szóval június elején vettem egy zöld színű Sheckers spoertcipőt (lapostalpú) & szinte "beleestem", eddig életem talán legszebb cipője.. DE kivittem ANGLIÁBA, ahol irtó sokat gyalogoltam (szerintem ezért) & belül kikopott az orra. Így visszavittem & most várom, hogy KERMI mit lép. Én pénzvisszafizetést kértem, hátha vehetek egy másik ilyen cipőt, amely talán tartósabb!! Amúgy kb. 3 hetet hordtam. Tegnap viszont nem bírtam & +néztem másik ugyan ilyen márkaboltokat, DE sehol sincs már 37-es méret:(( Igen elszomorított!! Kérem segítségetek, abban, hogy hol találok ilyen üzletet Westend + Mammut áruházokon kívül?? Köszönöm Beja;)
  1. Torolt_felhasznalo_715174
    Torolt_felhasznalo_715174
    2007. szeptember 27. 17:3232.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 12:5331.
    Szerintem is!
    A sarkánál azért szokott kiszakadni, mert nem kötik be a cipőt!
    De tényleg idegesítő, h nem minőségiek a cipők!
    előzmény:
    baja7 (30)
     
  3. 2004. augusztus 11. 10:4130.
    Én viszont utálom, ha szakadt cipőt kell felvennem. . MÁr legkisebb hibára allergiás leszek!!
    Szerintem egy cipőnek legalább 3 évet -elvileg- ki kell bírnia. .
    előzmény:
    baja7 (29)
     
  4. 2004. augusztus 11. 10:3929.
    Egyébként sok olyan cipő van, amelyiknél pár hónap hordás után kikopik az anyag sarok résznél belülről. . Szerintem ez sem normális!!!
    előzmény:
    baja7 (28)
     
  5. 2004. augusztus 11. 10:3728.
    Hááát igen!! Én szintén +döbbentem mikor tapasztaltam, hogy tönkrement. .
    Orránál belülről nagyon kikopott, először úgy hittem, hogy ha tovább hordom kilyukad. De miután észrevettem nem hordtam tovább!! Kívülről amúgy ebből nem látszott semmi, csak Én éreztem belülről.
    Biztos belső anyag nem bírta a strapát, bár szerintem egy cipő arra való, hogy hordjuk!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981734 (27)
     
  6. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 10:3227.
    Ha a KERMI igazat ad neked kötelesek visszadni a pénzed! Ez hivatalos papír! Ha akadékoskodnak, akkor emlegesd a fogyasztóvédelmet! Sőt, akár most is felhívhatnád, h hogyan van ez! De kötelesek a pénzed visszaadni. Pontosabban, ha megjavítható a cipőd, akkor megjavítani. De ahogy írtad, ezt már nem lehet magjavítani! Amúgy stámomra elképzelhetetlen, h 3 hét után szétmejen egy cipő! Még akkor is, ha sokat sétálsz benne! Egyébként 3-4 km nem sok!!!
    előzmény:
    baja7 (26)
     
  7. 2004. augusztus 11. 10:2126.
    Igeeeen, teljesen igazad van!! Én szintén ezt tettem volna. . Nagyon remélem, hogy jövő7 közepén visszakapom pénzem & kapok ugyanilyen/vagy nagyon hasonló cipőt!!!

    De mit csináljak, ha mondjuk visszaadják, hogy KERMI mondta, hogy ÉN hibámból ment tönkre?? (pedig mondjuk KERMI nem mondott ilyet - magyarul átvágnak)

    Nem ismerem üzletszabályzattot, hogy milyen jogaim vannak ilyen esetben!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981734 (25)
     
  8. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 10:1625.
    Én is vettem 2 éve egy cortezt (álmaim cipője), ami tönkrement 3 hónap alatt. Visszavittem a boltba, és ott az első beszólás! Megtarthatod a ciőt és visszafizetjük a felét, de akkor csönd! Na azt már nem! Vissza a "lóvét"
    Kermibe ment a cipő, a pénz meg visszajött sajna!
    A röhej az volt, h a nike-nál átfedéssel vannak a méretezések! Pl: gyerek méret 39-esig, a felnőtt méret pedig 36-ostól (asszem) kezdődik! És árban kb 8-10e ft a kbség! (én gyerekciőt vettem 38, 5est) És természetesen hülye leszek egy 10sel drágábban ugyanazt megvenni! Nem?
    előzmény:
    baja7 (23)
     
  9. 2004. augusztus 11. 10:1424.
    Jaaa Nálam "csak" 8. 000, - van szó!!! Leárazott cipő volt.
    előzmény:
    baja7 (23)
     
  10. 2004. augusztus 11. 10:1223.
    Köszönöm a jótanácsot!!

    Kár, hogy ÉN nem vagyok nagyon harcias típus, de biztos nagyon dühös leszek ha nem kapok valamiféle "kártérítést"!!! Családomban például történt olyan dolog, hogy sógorom vett egy cipőt, szintén tönkrement rövid időn belül. . Üzletben KERMI-t ajánlották, utána pár nap múlva kapott egy telefont, hogy visszaadják cipőt + fizetnek 5. 000, - (persze nem KERMI-ből hívták, hanem egy tök más számról, valószínű üzlet így verte volna át) FELHÁBORÍTÓ!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981734 (22)
     
  11. Torolt_felhasznalo_981734
    Torolt_felhasznalo_981734
    2004. augusztus 11. 09:5522.
    Ha nics UGYANOLYAN cipő a boltban, amilyen neked volt, akkor KÖTELESEK visszaadni a pénzed! Ne hagyd magad! Barátnőmmel levásároltatták a 20. 000 ft nike cipő árát a boltban. Vett egy olyan melegítőt, amiért én 2000 ftot sem adtam volna, nemhogy 28. 000at!
    Gondoljatok bele az eljárásba!
    Kötelesek visszaadni a pénzt! Ha makacskodnak, akkor balhézni kell!
    előzmény:
    nmaris (16)
     
  12. 2004. augusztus 11. 09:5221.
    Sok sikert hozzá. Mi csak a férfi cipőket néztük, úgyhogy gőzöm nincs, nőiből milyenek voltak, meg más márkák is vannak, de azért szorítok majd! :-)
    előzmény:
    baja7 (20)
     
  13. 2004. augusztus 11. 09:4920.
    Oóóóó Super!!

    Nagyon köszönöm, ma egyből munka után odamegyek!! Remélem lesz+ ilyen színben & méretben. .
    előzmény:
    KisHobbit (17)
     
  14. 2004. augusztus 11. 09:4419.
    Háát ÉN annak örülnék legjobban, ha ugyan olyan cipőt kapnék, mint amilyen volt:))
    Amúgy nagyon kényelmes cipőnek tartom. . Bízom benne, hogy sikerrel járok. Jövő7 közepén letelik 2 hét, akkor +látjuk!!

    Köszönöm segítséged;)
    előzmény:
    nmaris (16)
     
  15. 2004. augusztus 11. 09:4218.
    Igen, én is ilyen sportcipőszerű "szandált" vettem. Tehát nem zárt sportcipőt. Nagyon szerettem én is bár nagyon drága volt. Úgy gondoltam, talán sokáig fogja bírni. Hát már nem néz ki olyan jól, bár még használható. Nagyon tetszenek ezek a cipők. Azt hiszem ennek ellenére nem fogok többet ilyet venni.
    előzmény:
    baja7 (9)
     
  16. 2004. augusztus 11. 09:4117.
    SAzia, az Árkádban tuti van, a legfelső emeleten, a MediaMarkttól nem messze. Most vettünk a hétvégén a vőlegényemnek egy ilyen márkájú cipőt. Sőt, az a cipőbolt nemrég nyílt, és most nyitási akciók vannak (legalábbis szombaton még volt). Amit mi vettünk, az 8000 volt, és 10000-ről vagy 12000-ről volt leárazva, nem emlékszem már. És még egy ajándék fűzőt is kaptunk hozzá. . . :-)))
    előzmény:
    baja7 (13)
     
  17. 2004. augusztus 11. 09:3916.
    Szerintem az is egy rendes dolog, hogy ha nem ugyanolyat veszel, akkor is beszámítják az árát.
    Mert elvileg megtehetnék, hogy bocs, csak ugyanolyanra cseréljük, ha meg nincs, akkor a kedves vevő megszívta, mert pénzt vissza nem adunk. . .

    Azt kérdezd meg, mennyi időd van a levásárlásra. Hátha jön majd az őszi-téli szezon, és akkor még jól jöhet a lehetőség, ha most nem is látsz semmi jót.
    előzmény:
    baja7 (15)
     
  18. 2004. augusztus 11. 09:3115.
    Pont ez az, hogy amikor eladó kérdezte mit írjon be ÉN cserét mondtam ugyan ilyen cipőre. . DEEE mondta, hogy hááát nem valószínű, hogy lesz akkor ilyen méretben & tegnap végignéztem -ezen üzlet kivételével- ilyen boltokat & SAJNOS sehol sincs ilyen méret (37). .

    Tehát szerintem max. visszaadják árát, utána pedig nem lesz ilyen színben cipőm. Néztem másik márkát, de zöldben haonló áron sehol sem láttam!!
    előzmény:
    nmaris (14)
     
  19. 2004. augusztus 11. 09:2814.
    Nem vagyok biztos az Árkádban, a KERMI viszont muszáj. De onnan meg úgyis az az eredmény jön, hogy nem a te hibádból ment szét a cipő, hiszen 3 hét alatt ez abszurd lenne. Tehát cserélni fogják szerintem. Miután a Kermi megvizsgálta. Aztán, ha ugyanolyanra cseréled, és megint szétmegy, akkor asszem már nem kermiznek, csak cserélnek.
    előzmény:
    baja7 (13)
     
  20. 2004. augusztus 11. 09:2213.
    Szia!!

    Igen, biztos rosszul írtam a márkát. . ÉN szintén Westendben vettem & Nekem egyből KERMI-t mondták, abszolút nem gondoltak cserére!! Szóval most várom, hogy leteljen 2 hét & után érdeklődhetek. . Eladó adott telefonszámot, hogy hívjam üzletet -amit pedig pofátlanságnak tartok, hogy ÉN járjak utána-!!!
    Árkádban szintén van ilyen üzlet??? Nem tudtam, akkor lehet majd +nézem. .
    előzmény:
    nmaris (11)
     
  21. 2004. augusztus 11. 09:1912.
    Barátnőmnek szintén ilyen márkájú cipője van, innen tetszett+ Nekem!! Ő cipője közel egy éves & abszolút semmilyen problémája nincs vele. . Szóval nem igazán értem.
    előzmény:
    baja7 (10)
     
  22. 2004. augusztus 11. 09:1911.
    Nem Skechers?
    Vagy én tudom rosszul?
    Mert Skechers boltot én is csak a Westendben meg az Árkádban (?) tudok, de ott viszont tök segítőkészek az emberkék. Pasim tavaly vett egy olyan tudjátokmilyen bohócorrú férficipőt, amilyen minden második fickónak van, és hosszában varrás fut az orra közepén. Nos hát, havonta eltörte a talpát, és havonta kicserélték neki :-) Egyszer elküldték a Kermibe, utána többször már asszem nem. Végül megunta, vett egy Caterpillart, azt nem bírta még széjjelizélni, de a lényeg, hogy abban az üzletben tényleg tök korrektek a dolgozók, és szó nélkül cserélik a cipőket, ez asszem a Westendben volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. augusztus 11. 09:1110.
    Jaaa & pont azért vettem ilyen színt mert kedvencem + sok hasonló színű ruhám van, erre most sehol sem találok ilyen színben:((
    Amúgy pedig szerintem nem olyan drága e márka, mint például Adidas, stb. .
    előzmény:
    baja7 (9)
     
  24. 2004. augusztus 11. 09:099.
    Hello komika!!

    Te szintén ilyen márkát vettél?? Nekem amúgy külsőleg semmilyen problémám nem volt vele!!! Nagyon "szerettem", már amíg hordtam. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422357 (7)
     

Címlap

top