Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Károly Róbert főiskola

Torolt_felhasznalo_904586
Torolt_felhasznalo_904586
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 14:42
Sziasztok!

Szeretnék vizsgaidőpontot egyeztetni azokkal, akik Gyöngyösre a Károly Róbert főiskola I. ciklusára járnak.

Köszi!!!!!!
  1. 2005. október 19. 15:0113.

    Szia krisztus,

    nézz be a "Gyöngyösi fősulis anyukák / Babázzunk " fórumba.

    Talán ott tudnak neked segíteni.

    Üdv

    Mena

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791893 (12)
    2005-10-18  19:33
  2. Torolt_felhasznalo_791893
    Torolt_felhasznalo_791893
    2005. október 18. 19:3312.

    Sziasztok Lányok,Fiúk!!!

    Én is a Károly Róbert főiskolára járok!!!SOS-ben szeretném kérni a segítségeteket!!!Nem tudna nekem valamilyen anyagot vagy esetleg valamilyen infót küldeni AGRÁRPÉNZÜGY tantárgyról!!!Nagyon megköszönném!!!

    Amúgy ha tudok segíteni írjatok!!!Megnézzük milyen anyagom van!!!Van egy pár!!!

    Kriszti!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. augusztus 16. 20:3511.

    Sziasztok!

    Gyertek a Babázzunk/gyöngyösi fõsulis anyukák topikhoz. Ott egy jó kis társaság verõdött össze,és segítenek egymásnak. Én is az õ hatásukra döntöttem úgy, hogy ide fogok jelentkezni, most várom a választ a fõsulitól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_358233
    Torolt_felhasznalo_358233
    2005. augusztus 11. 09:0610.

    Sziasztok!

     

    Örülök, hogy van egy ilyen topik. Van köztetek olyan sorstárs aki már vizsgázott Eu-ból? Egyáltalán van valaki akinek van ilyen tantárgya?

    Egyébként a II. ciklust taposom. Túl vagyok a vállgazdon, a statisztikán, a technológián, a munkaerõpiacon. Ja pénzügyes vagyok. A lényeges dolgot elfelejtettem.  Jövõ héten megyek infóból vizsgázni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. május 16. 17:469.
    hú, én szivesen segitenék, de olyan tárgyam nincs. amúgy nem én járok oda, hanem a párom, csak az ilyen netes letöltéseket én intézem, mert én tudom. . . (bár most itthon vagyok, de itt nincs nyomtató pl. munkában meg csak én tudom. . ) Azt se tdujuk hogy azt mikor tanulják, én meg közgázra jártam, tehát még onnan sincs visszamaradó anyagom:)))
    azért sok sikert hozzá
    előzmény:
    Mena (8)
     
  6. 2005. május 16. 15:528.
    Sziasztok,

    van esetleg valakinek kidolgozott művelődéstörténeti tételsora?

    Előre is köszi
    Mena
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. május 16. 10:127.
    Sziasztok!!!
    remélem olvassátok még a fórumot. Nekem első év 2. félévi etika tételek kellenének, kidolgozva persze mert egyébként ott van a honlapon. nektek nincs ilyen emailben?
    amúgy ha megoldható, akkor én is szivesen küldök olyat ami nekem van és nektk kell bár kicsi az esélye. . .
    sziasztok,
    cs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. március 9. 14:291.
    köszi mindenkinek az infot.
    megpróbálom megérdeklődni a lehetőségeket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_773005
    Torolt_felhasznalo_773005
    2005. március 2. 11:346.
    Sziasztok!
    Betty! Nem akarlak elkeseríteni, de febr. 15-ig kellett volna jelentkezni, mert ugyan nincs felvételi, de azért elbírálás van pontszámok alapján. Én is most jelentkeztem oda levelezőre. :-))) Remélem felvesznek.
    Viszont ha nem lesz elég jelentkező (mondjuk azt nem hiszem) akkor lehet augusztusban újra jelentkezni azokba az iskolákba amelyikek ezt meghirdetik. De a felvi. hu-n minden infót megtalálsz. Sok sikert!
    előzmény:
    smithbetty (4)
     
  10. 2005. március 2. 10:055.
    Szia Eribaby,

    fennt van a suli honlapjan a konzultációknak az időpontjai és a hozzájuk kapcsolódó vizsgaidőpontok is. www. karolyrobert. hu azon belül, távoktatás, majd azon belül órarend
    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv:
    Mena
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. március 1. 09:264.
    Sziasztok !

    Én a juniusi babavárok aktiv résztvevője vagyok , és szeretnék érdeklödni hogy ha szeptembertől szeretnék levelezőn a Károly Róbert fősulira járni akkor mi a teendő ? kellett e volna 02. 15. ig felvételit küldeni ?
    Azt hallottam hogy elég nyár végén odamenni és beiratkozni , állítólag felvételi sincs . A Másik kérdésem az lenne hogy baba mellet hogy lehet tanulni ? és hogyan kell intézni a gyes melletti ingyenes képzés papírjait . konkrétan mik kellenek ?
    És mi az amiért fizetni kell ? milyen nagyságrendben . . .

    Lehet hogy nagyon sokat kérdeztem de lécci irjatok . . .

    köszike
    Betty
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_904586
    Torolt_felhasznalo_904586
    2004. augusztus 10. 15:253.
    Szia!

    Az a helyzet, h. én már elég rég elkezdtem a sulit, de a foylamatos halasztgatások miatt még az I. ciklussal sem végeztem. Azért lenne jó I. ciklusossal beszélnem, mert nekik megvannak olyan vizsgaidőpontok is amiket én interneten nem látok. Szeretném idén befejezni végre ezt a ciklust és febr-ban indulni a II-ra.

    Amúgy te milyen szakra jársz?
    És könnyebb a II. ciklus mint az I. ?

    előzmény:
    beszi (2)
     
  13. 2004. augusztus 10. 15:072.
    Szia!
    Én távoktatásos vagyok, és most tartok a II ciklus 2. felénél. Nem tudom mire vagy kiváncsi, de ha tudok segítek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904586 (1)
     

Címlap

top