Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bringások ide!!

Torolt_felhasznalo_537048
Torolt_felhasznalo_537048
Létrehozva: 2004. augusztus 10. 00:58
Szerintem inkább már midnenki alszik;) Majd holnap biztos fognak írni:)
  1. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2004. augusztus 12. 07:5423.
    Én Rákoshegy-Rákosliget viszonylatban közlekedem.
    :-)))
    előzmény:
    Hűtlen (39)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. augusztus 11. 15:3022.
    Én is épp itt vagyok véletlenül. . . illetve már itt sem vagyok:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (21)
     
  3. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2004. augusztus 11. 15:2121.
    Itt vagyok!! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (6)
     
  4. 2004. augusztus 11. 14:0720.
    Helló! Nehogy megszünjön a topik írok! :)) Akkor most szervezünk, vagy nem? Mármint hétvégi cajgázást? Kár hogy nem előbb kezdtük. Nekem most hétvégén nem jó, mert jön haza a gyermekem, egész nyáron "csavargott" :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 11. 01:0519.
    szia! nagyon jó volt ez a mai kis beszélgetés. . . .
    valóban megyek is lassan aludni, jó éjszakát mindenkinek!
    előzmény:
    msilona50 (18)
     
  6. 2004. augusztus 11. 00:4318.
    Annakidejen hallottam egy intervjut Terry-vel es azt mondta nagyon sokszor faradt, szeretne megallni, de nem lehet. . . . . . hisz a rakos betegeknek sincs megallas, onekik is halladni kell a megkezdett uton. . . . ha tetszik, ha nem!!!! S pont az ilyen emberek hallnak meg!!!! Egy kicsit itt eltertunk a tematol. . . . de gondolom nem nagy baj. . . . . . nagyon kedves toled, hogy szereted a torteneteimet. . . . de most sajna nem jut eszembe mas ehhez hasonlo. . de ha igen, akkor megirom. Mindenkinek jo ejszakat, aki megy aludni most!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514975 (23)
     
  7. 2004. augusztus 10. 23:0417.
    A kitartasrol es akaraterorol jut eszembe. . . . . ha irtam mar rola , ugy elnezest kerek! A nyolcvanas evek elejen vagy a hetvenes evek vegen tortent itt. Egy huszonegynehany eves fiu aki elveszitette az egyik labat. . . terd folott . . . mert rakja volt, elhatarozta hogy keresztul szaladja Kanadat es gyujt penzt rakkutatasra!!!! El is kezdte a dolgot, de sajnos csak Ontarioig jutott el, mert a rak visszajott es a futast abba kellett hagyni neki. . . . . . . rovid idovel utanna meghalt. Az orszagutat ahol abba hagyta a futast orola neveztek el. A neve Terry Fox volt. Azota minden evben szeptember harmadik vasarnapjan minden nagyobb helyen futast-gyaloglast rendeznek az o emlekere es penzt gyujtenek rakkutatasra. En is megyek minden evben mar vagy hat -het eve. Aztan kesobb egy fel labu fiu. . . . . . szinten rakos. . . . . . vegigszaladta Kanadat. . . . . de o nem lett nagyon hires, mert nem az o otlete volt. Az o neve Steve Fonyo volt. . . igen, magyar szarmazasu. Hat vannak ilyen emberek is!!!!! En is csodalom a kitartasukat, akaraterejuket!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514975 (16)
     
  8. 2004. augusztus 10. 22:3816.
    Szia Kata! Nem tudom hol olvashatsz rola. . . a nevere se emlekszem. . . . . de oszinten csak amultam es bamultam, hogy milyen jol nezett ki. . . . . termesztesen semmi folosleges kilo. . . . . na mondom ez 67 eves!!!! Huuuuu. szoval ezert kell bringazni lanyok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514975 (16)
     
  9. Torolt_felhasznalo_139423
    Torolt_felhasznalo_139423
    2004. augusztus 10. 21:3515.
    Sziasztok!Mi is szoktunk tekerni. 2 gyerek onalloan, a 2 kicsi meg gyerekulesben.
    Hat nem tudom, en vagyok nagyon bena, de sokkal labilisabb igy bicajozni, mint egyedul, a gyerek kiviszi az egyensulyomat, nem gyozom korrigalni, foleg, amikor hirtelen mozdulatokat tesz hatul. :S
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_388543
    Torolt_felhasznalo_388543
    2004. augusztus 10. 21:2414.
    Sziasztok! Én is szeretek bicajozni, meg az egész család, bár egy-egy hosszabb túra után irigylem az alföldieket. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. augusztus 10. 20:5313.
    Hát a bringásüléshez még elég kicsi sztem. Tud már ülni, de azért én még korainak tartom (ált. 1, 5-2 évtől ajánlják). Ha jó idő lesz, márc. 15-én vele kerüljük meg a Velencei-tavat.
    Msilona! Hű! nagyon szép helyen lakhatsz :-) Most kicsit írigy vagyok (de nyugi, elmúlik) :-)))) Nagyon jó lehet ott is tekerni.
    Én elég sokat cc-tem, de volt, hogy letekertük a Gödöllő-Eger távolságot is. Olyan sok szép helyre el lehet jutni. Azt hiszem nagyon hiányzik már a 2 kerék. . . :-)
    előzmény:
    sziszijó (9)
     
  12. 2004. augusztus 10. 19:4612.
    En is bringaval jottem dolgozni. Nekem csak 12km egyiranyba.
    Nem Budapest.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. augusztus 10. 19:2611.
    Szia! Udvozlet minden bringasnak!!!! Igazan jo otlet jo kondiban tartani magunkat!!! Kulonossen az otven fele ballagoknak!!!! En Kanadaban elek, Del Ontarioban fel uton Toronto es Niagara Falls kozott. . . . egyebkent van bemoldalam, jelszo nem kell hozza. Kozel lakunk az Ontario tohoz, ott van egy szep biciklis ut, oda jarok le! A viz valahogy energiat ad! Tegnap este hallottam egy erdekesseget a hirekbe. Egy amerikai no, 67 eves atbiciklizett Kaliforniabol a keleti oldalra!!!! Nem tudom meddig tartott neki, de bizony megvan jonehany ezer km!!!! De lattatok volna hogy a no milyen jol nezett ki!!!!!! Elment volna 40-nek is!!!!! Husz evvel fiatalabb ferje van!!!!!! Erdemes bringazni mi!!!???? A ferj is elkiserte. . . . persze kocsival!!!!! Mindenkinek kellemes napot kivanok es jo bringazast!!!!!!
    előzmény:
    Hűtlen (14)
     
  14. 2004. augusztus 10. 14:5410.
    Bicajosztok! ;-)))
    Nem csodálom, hogy nem találtatok szabad tavat.
    Pár éve egy horgászegylet kisajátította, azóta fürdeni nem engednek, sőt valamelyiket be is kerítették. Minket elzavartak a fenébe amikor még nem volt bekerítve. Pedig nem is akartunk fürdeni. :-(

    Amúgy minden álllllllllllllllleesésem a tietek, nem gondoltam, hogy ennyi nőci szeret bringázni!
    Ez tök yoo! :-)))

    előzmény:
    sziszijó (9)
     
  15. 2004. augusztus 10. 11:289.
    Szerb úsztok! Ja nem! Bicajosztok! :) Szintén zenész! Én is ily módon közelítem + a munkahelyem. Most hétvégén a Csepel szigetet "tekintettük" meg, asszitük találunk bányatavat (a térképen sok van! :)). Egyébiránt a Luppára szoktunk kitekerni a Római parton át, de legutóbb csalódtunk, sokan voltak, visszajöttek a Jetski-sek. :(( Azért próbáltuk dél felé venni az irányt, de nem sikerült. :))
    Kedves Judit! Kisfiad nem mehet veletek? Sok picurt látok apukája mögött ülni (8 hónapos tud ülni, ugye? Ha jól emlékszem. Enyém is 8, csak ő éves, :))) A múltkor még olyat is láttam elképedtem, hogy anyuka ment elöl, hátán egy baba (néhány hónapos), elötte meg a vázon egy 3 év körüli gyermek, apuka mögöttük :-O. Ez az állam, ami leesett. Mondtam is a páromnak, én biztos rád bíznám picurkákat, jobban biztonságban érezném őket (a férfi erősebb, jobb a mozgáskoordinációja szerintem, de ezért lehet néhányan leharapjátok fejem! :))) Remélem összejön valami. Mert KŐ EGY CSAPAT!
    előzmény:
    Hűtlen (15)
     
  16. 2004. augusztus 10. 11:028.
    Sziasztok! Én is nagyon szeretek bringázni, de most egy jó darabig csak elméletben fogok, mert a 8 hónapos kisfiunkat még nem tudjuk magunkkal vinni. De addig is figyellek Titeket, aztán jövőre mi is csatlakozunk :-) Egyébként jó szívvel tudom ajánlani a Balázs és Barátai Biciklis Társaságot (van weboldaluk, de sajna nem találom a címüket). Nagyon jó fejek, minden korosztály teker velük. Márc. 15-től egészen ősz végéig szerveznek hosszabb-rövidebb túrákat (van 1-2 hetes is), most pl. Athén felé tekernek, az Olimpiára. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. augusztus 10. 10:457.
    ***
    Én is nagyon szeretek bringázni, például ma is azzal jöttem dolgozni. És nem Budapestországban lakom. Bár Tőled sajnos az is nagyon messze esik. Pedig szíves bringáznék én is veletek. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (6)
     
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. augusztus 10. 08:136.
    Na tessék. . . . fogadjunk, hogy a többség Budapestországban lakik. . . . . salget, hol vaaaaaaaaaaaaaagy???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. augusztus 10. 08:105.
    Merre laksz? Én imádok bicajozni és szívesen mennék veled.
    előzmény:
    Hűtlen (1)
     
  20. 2004. augusztus 10. 07:014.
    az se rossz ötlet. . . bár én (eddig) Pozsony-Prága-Krakkó viszonylatban gondolkodtam. . . ecce' má' majdnem akadt egy lelkes 'bohóc', aki elkísért volna. . . de szem elől tévesztettem. . . így az álmot továbbra is dédelgetem. . . :-)

    egyébként. . . SZIASZTOK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514975 (3)
     
  21. 2004. augusztus 10. 01:083.
    Szia! En is nagyon szeretek bringazni. . . . nem vagyok vakmero profi. . . . . hi hi hi. . . . . . messze allok tole!!!! Ha van idom minden masnap megyek. . . . . rendszerint 26 km-t. En bringaznek veled , de van egy kis problemank. . . . . . eleg messze lakunk egymastol!!!! Te hol bringazol es mennyit?
    előzmény:
    Hűtlen (1)
     
  22. 2004. augusztus 10. 00:592.
    Jo, menjunk. Szerda keso delutan jo? Nagyon jo masfel-ket oras turautakat tudok a kornyeken.
    előzmény:
    Hűtlen (1)
     

Címlap

top