Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyelvtanulás

Torolt_felhasznalo_992675
Torolt_felhasznalo_992675
Létrehozva: 2004. július 30. 11:07
Kicsit"buta"kérdés:rettenetesen lusta vagyok,de az angol nyelvtudásomra ráférne egy kis csiszolás.Nincs valami megoldás?,valami "érdekes" tanulási módszer,nem csak a "hagyományos"fenekelős...
  1. Torolt_felhasznalo_892288
    Torolt_felhasznalo_892288
    2004. augusztus 17. 19:3510.
    szia! én elkezdtem az elo-t de tanár nélkül feladtam. ja, és fizettem tovább mondván jó ha megvan az egész csomag, 4 leckét küldtem vissza, és láss csodát 20 hónap múlva kaptam egy igazolást, hogy sikeresen elvégeztem! szerintem egy nagy átverés, én nem ajánlom. egyébként magántanár párti vagyok, a mostani tanáromnak 1200ft-ot fizetek 60 percért ugy hogy házhoz jön! vagyis lehet olcson tanárt keresni!
    előzmény:
    Rebaba (8)
     
  2. 2004. augusztus 16. 23:159.
    Szerintem nagyon sok nyelviskolában van szuperintenzív tanfolyam, ahová minden nap be kell menni. Ennek több előnye is van: 1. annyira nem fenekelős, mert eleve sok az óra, otthon alig lehet készülni 2. a tanárok csomó kreatív dolgot tudnak kezdeni egy órán 3. a csoptársak is nagyon fel tudják dobni az embert, egy ilyen tanfolyam, ahol minden nap találkoztok, összenőttök teljesen. Egy próbát megér. Nem beszélve arról, hogy ha bejársz minden nap, nulla tanulással is lehet egy kis profitot elérni.
    előzmény:
    mememem (1)
     
  3. Torolt_felhasznalo_918811
    Torolt_felhasznalo_918811
    2004. augusztus 16. 17:218.
    Sziasztok ! Az ELO-näl szeretnek befizetni egy nyelvtanfolyamra. Van tapasztalatok ezzel kapcsolatban ? Ha jol emlekszem itt a NLC-n is talälkoztam mär ilyen topic-kal, de sajnos most nem tudok räbukkanni.
    Köszi !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. július 30. 11:597.
    ajjaj. . . :-(

    előzmény:
    jullantyu (6)
     
  5. 2004. július 30. 11:486.
    én ennél a nem fenekelős nyelvtanfolyamnál lettem volna tanár, ha nem riaszt el a szcientológia. Ha téged nem zavar, akkor hajrá:)))
    előzmény:
    *fülemüle* (3)
     
  6. 2004. július 30. 11:425.
    Haverkodj össze itt élő küldöldiekkel. Nagyon sok angolamerikaiausztrál él itt. Így a legjobb és a legkönnyebb nyelvet tanulni.
    előzmény:
    mememem (1)
     
  7. 2004. július 30. 11:334.
    :))) én is ezt akartam tanácsolni: legjobban egy nyelvet az ágyban lehet megtanulni. Komolyra fordítva: keress anyanyelvi levelezőtársat
    előzmény:
    Angel_fire (2)
     
  8. 2004. július 30. 11:333.
    Szia!

    I. ker, Ostrom utcában van vmilyen angol tanfolyam, ami állítólag nagyon hatékony és nem fenekelős. Ráadásul mindenki személyre szabott anyagot kap. De azt hiszem az ára is szép:((
    előzmény:
    mememem (1)
     
  9. 2004. július 30. 11:272.
    a hagyományos fenekelős nekem sosem jött be. Tizenkét éig birkóztam a némettel eredménytelenül, utáltam is, aztán összejöttem egy német sráccal, és 6 hónap alatt hipp-hopp felsőfokon összejött.
    De rá lehet fogni a szerelemre :-)
    előzmény:
    mememem (1)
     

Címlap

top