Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

OLIMPIA ATHÉNBAN

csupim
Létrehozva: 2004. július 18. 20:40
Remek. De ha már ilyen címmel topicot indítottál, akkor folytathatnánk is. SPORTBARÁTOK IDE!
Hány érmünk lesz szerintetek?????
  1. 2004. szeptember 22. 19:364399.
    hogyis van ez nem volt gyanus mégsem végeztek B próbát? szánalmas, lesz még folytatása ennek a szégyenteljes olimpiának. és itt nem a doppingbotrány(ok)ról van szó.
    előzmény:
    coren (4398)
     
  2. 2004. szeptember 22. 19:334398.
    A spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta d'Espana nyolcadik szakasza után vérvizsgálatnak vetették alá az etapgyőztes Tyler Hamiltont. A kerékpárosnál kevert vérképet mutattak ki, oka vérátömlesztés lehet, ami doppingvétségnek számít. Az AP hírügynökség szerint az athéni játékok időfutam-győztesének vérképe az olimpián sem volt megfelelő, a B-próbát mégsem végezték el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 22. 19:284397.
    hát sziasztok most elgondolkoztam de keményen. hogyis volt ez a doppingeset a magyaroknál? miért is vették el a z érmeket, emrt doppinggyanúba keveredett két sportolonk, kettő lebukott állítólag, és az olimpia előtt meghirdetett zéró tolerancia elv szerint jártak el, de mint ma láttam a híradóban megint felírták valahol egy nyugati kontinenesen nevezetesen amerikában hogy mindenki egyenlő majd hozzátették de vannak egyenlőbbek. a híradóban az amerikai kerékpárps tyler hamiltonról volt szó ( atopic elején már kifejtettem a erkesekeről főként az amerikai kerekesek támogatási rendszeréről a véleményemet) akit bizony kizártak a spanyol körversenyről és emiatt derült ki hogy am ez a férfiu lebukott az olimpián mégis megtarthatta az érmét sőt eltitkolták hogy megbukott, most akkor hogy is van a következettesség? szégyene ez a sportnak aki doppingvétségbew gyanuba kerül részesüljön ugyanabban a bánásmódban. most már csak az akérdés hogy talán az a kijelentése riasztotta el a máskor olyan magabiztos wada ellenőröket melyet az amerikaiak mondtak mi szeritn ha egy emberük lebukik az egész csapat távozik. ez most mi volt? tulzott magabiztosság vagy fenyegetés (nincsennek "sztárok" nincsen nézettség?)?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 31. 22:494396.
    Igen, most olvasgattam egy kicsit mi újság otthon.
    előzmény:
    Piperr (4395)
     
  5. 2004. augusztus 31. 22:324395.
    Szia! Hat itt vagy? Majd meglesem ezt a cimet. Koszi.
    előzmény:
    daisystar (4394)
     
  6. 2004. augusztus 31. 22:154394.
    Eleg erdekes cikk a kommentatorokrol
    http://index. hu/kultur/media/tevesolimp/
    előzmény:
    Piperr (4393)
     
  7. 2004. augusztus 31. 15:454393.
    Ezek szerint nem erzodott a hangulaton semmi az elmult napok negativumaibol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_830889 (4391)
     
  8. Torolt_felhasznalo_827546
    Torolt_felhasznalo_827546
    2004. augusztus 31. 15:404392.
    www. nemzetisport. hu/cikk. php?cikk=60766

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_830889
    Torolt_felhasznalo_830889
    2004. augusztus 31. 11:344391.
    A Ferihegyen nem is lehetett találkozni a sportolókkal, csak a Syma-csarnokban. Ott viszont fantasztikus volt a hangulat, pedig a szervezéssel komoly gondok voltak.

    Azt hiszem, minden sportolónknak gratulálhatunk.
    Szép volt lányok, szép volt fiúk!
    előzmény:
    viharfelhő (4386)
     
  10. 2004. augusztus 30. 22:134390.
    "OLyan nemzetek, akikrol az amerikaiak megcsak nem is hallottak. . . " Mi is ezek koze a nemzetek koze tartozunk. Nem altalanositok, mert volt mar pozitiv elmenyem is, de jott mar velem szembe bamban bamulo is, amikor meghallotta honnan jottem. Nezett butan, es mondott vmi - szerinte - vicceset. Es nem egy ilyen van.
    Huuu de eltertunk a targytol! De ez mar megszokott;:)) En is gratulalok azoknak akik tisztessegesen helytalltak, meg ha nem is szereztek ermet, de legalabb tiszta maradt a nevuk, es nem hoztak szegyent az orszagra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (4370)
     
  11. 2004. augusztus 30. 22:084389.
    Koszonjuk szepen. Petofi Sandornak, es neked is!
    előzmény:
    viharfelhő (4388)
     
  12. 2004. augusztus 30. 20:564388.
    Petőfi Sándor
    MAGYAR VAGYOK

    Magyar vagyok. Legszebb ország hazám
    Az öt világrész nagy terűletén.
    Egy kis világ maga. Nincs annyi szám,
    Ahány a szépség gazdag kebelén.
    Van rajta bérc, amely tekintetet vét
    A Kaszpi-tenger habjain is túl,
    És rónasága, mintha a föld végét
    Keresné, olyan messze-messze nyúl.

    Magyar vagyok. Természetem komoly,
    Mint hegedűink első hangjai;
    Ajkamra fel-felröppen a mosoly,
    De nevetésem ritkán hallani.
    Ha az öröm legjobban festi képem:
    Magas kedvemben sírva fakadok;
    De arcom víg a bánat idejében,
    Mert nem akarom, hogy sajnáljatok.

    Magyar vagyok. Büszkén tekintek át
    A multnak tengerén, ahol szemem
    Egekbe nyúló kősziklákat lát,
    Nagy tetteidet, bajnok nemzetem.
    Európa színpadán mi is játszottunk,
    S mienk nem volt a legkisebb szerep;
    Ugy rettegé a föld kirántott kardunk,
    Mint a villámot éjjel a gyerek.

    Magyar vagyok. Mi mostan a magyar?
    Holt dicsőség halvány kisértete;
    Föl-föltünik s lebúvik nagy hamar
    - Ha vert az óra - odva mélyibe.
    Hogy hallgatunk! a második szomszédig
    Alig hogy küldjük életünk neszét
    S saját testvérink, kik reánk készítik
    A gyász s gyalázat fekete mezét.

    Magyar vagyok. S arcom szégyenben ég,
    Szégyenlenem kell, hogy magyar vagyok!
    Itt minálunk nem is hajnallik még,
    Holott máshol már a nap úgy ragyog.
    De semmi kincsért s hírért a világon
    El nem hagynám én szülőföldemet,
    Mert szeretem, hőn szeretem, imádom
    Gyalázatában is nemzetemet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. augusztus 30. 20:544387.
    A jó hír ma, hogy az ismeröseink itt is elismeröen szóltak az érmeinkröl, föként amikor megtudták mennyi van. Söt, volt aki azt is tudta, hogy eleg jol allunk az eremtablan. Szerencsere nem csak a negativumok maradnak meg igy!!!
    Egyebkent attól féltem, hogy itt is lehúzhatjuk a rólót.
    előzmény:
    viharfelhő (4386)
     
  14. 2004. augusztus 30. 20:214386.
    Jöhet akár honnan. Lehet tizenéves vagy meglett korú.
    Lehet naivan vagy tudatosan ártó. Születhet a valóságban vagy a filmesek agyában :-)))

    Egyébként az olimpiát így szeretem ahogy van. Karban tartja nemzeti büszkeségem és az adrenalin szintem.

    Sajnos nem lehettem kint Ferihegyen mikor az "arany" gép leszállt. De boldog voltam, hogy ilyen remek lányok és fiúk képviselték a magyarokat!!
    előzmény:
    hus (4385)
     
  15. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 17:584385.
    Igazad van, ez a vilag igy nez ki a jelen helyzetben.
    Valaki, valamiert, valamit mindig kepes produkalni.
    Aztan az vagy tetszik, vagy nem a nagykozonsegnek.
    Nemcsak a sportra gondolok ezzel.
    A te aranyosan abradolt kis hekkered az honnan jonne?
    Meddig juttatna el tudomanyat? Meddig engednek meg neki?
    A kis ugyes! Nagyon jo szot irtal, hekker, tetszik.
    előzmény:
    viharfelhő (4384)
     
  16. 2004. augusztus 30. 17:424384.
    Szép estét, jó délutánt!

    Lehetne úgy is olimpiát rendezn, hogy mindenkit betáplálnának a nagy-nagy kompjuterbe és az felállítaná a világ összes emberének a rangsorát mondjuk 100 m-es úszásban. Lehet, hogy akkor igazságosabb lenne a döntés, de mi értelme volna?
    Persze lehet, hogy jönne egy kis hekker és manipulálná a sorrendet :-)))
    előzmény:
    hus (4383)
     
  17. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 17:214383.
    Te se erts engem felre, mert nem vitatkozni akarok, ugyanis a velemenyunk szokott megegyezni meg igy az oceanon keresztul is. Pl. varatlanul ermet szerez valaki az olimpian. Micsoda kulonbseg, mint TV elott ulni es izgulni, hogy befut-e a varva vart. Nem ertem meg azt, hogy attol, hogy valaki jo a sportban, miert gondolod, hogy bekepzelt. Te a dream-team elnevezest hoztad fel. Meg egy gep is elromlik, az sem mukodik orokke. Az emberi szervezet is igy van. Amikor kioregszik, akkor lelassul, es nem biztos, hogy mindig csak kivalo sportolok szuletnek a amerikaiak kozott. Nem mindig lesz a dream-team dream -team. Az" csak akkor volt", amikor a csucson volt. Elmult.
    Nincs ebben semmi furcsa. Hogy jok a sportban az USA sportoloi, azt nem tudjak toluk elvenni, legfeljebb meg lehet erte utalni oket, akinek olyan a gondolkozasa. Meg azt irod, hogy " az egesz amerikai nep ugy altalaban azt gondolja, hogy ok a vilag kozepe". Ezt most te gondoltad, nem ok. Amikor gyerek voltam, es lattam gyerekeket amerikabol jonni, en ugy gondoltam, de jo nekik, mindig szep ruha van rajtuk, van mindig penzuk mindenhova elmenni nyaralni amig latogatoban jonnek ide, nagyon szep jatekuk van, sok ajandekot tudnak hozni es osztogatni a szulokkel egyutt stb. Nekik az volt a termeszetes akkor, igy eltek. Ez csak nekem tunt fel, mert en a magyarorszagi elethez voltam szokva. A kulonbseg miertjet akkor erezned, amikor ezen a foldreszen laknal.
    Visszaterve a sportolokra, amit eszre veszel, az az lehet, hogy jobban felkeszultek lelekben is, ez ki is tukrozodik rajtuk. Nem azert, mert egyik orszag sportoloi bekepzeltebbek mint a masike. Ez a velemenye tobb magyar sportolonak es edzonek, ahogy olvasom az ujsagot es a velemenyuket. Vagy en csak tevedek?
    Az USA uszosra visszaterve. A birok eleg sokat hibaztak ezen az olimpian. Ez azert van, mert se te, se en nem voltunk kozottuk. Hatarozatlansag jellemzett egy-egy birot. Nem lattam amikor tortent, de azt halottam, hogy mindenkeppen azon a helyen maradt volna, ahol vegzett, es ezert dontottek igy. Mindenki latta ezeket a tevedeseket, remelem javitananak rajta, mert a sportolokat hozzak kenyelmetlen helyzetbe ezzel. Meg akkor is igy kellene, ha az USA elvesztene az elso helyet az erem szerzesben a kovetkezo olimpian. Keresunk az eletben igazsagot? Kersunk. De mindig meg is talaljuk?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (4371)
     
  18. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 16:134382.
    Mymoza, te meg jol osszekavarsz engem magyarul.
    Nem azert irok be, hogy igazsagot osztogassak, ez fel sem merult bennem. De most elkepzelem magam, mint igazsag osztogato, valahol a koruton es osztogatok egy marak kis igazsagot. Ingyen es bermentve. Van aki megorulne neki, es van aki visszaadna, hogy koszonom , ezzel mar tele van a padlas.
    Ugy erzem en csak a velemenyem irtam meg, mert ide irni szoktak, nem pedig gondolatot ropitni. Te mondtad, hogy igazsagot osztogatok. Szoval most azt ertsem, hogy szerinted is ez az igazsag, vagy gunyolodsz, es azt akarod kifejezni, hogy ide csak az irhat be, akinek te megengeded? Erzem en, hogy mar baj van az en magyarommal, ezert jarok ide is olvasni es gyakorolni a helyesirast.
    Tetszik a neved, sok sikert az eletben.
    előzmény:
    mymóza (4373)
     
  19. 2004. augusztus 30. 12:164381.
    Gondolom dolgoznak.
    Akkor csukjuk be mi is ezt az ablakot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (4380)
     
  20. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. augusztus 30. 11:484380.
    Így van!

    Most hol vannak a lányok?
    előzmény:
    daisystar (4378)
     
  21. Torolt_felhasznalo_342354
    Torolt_felhasznalo_342354
    2004. augusztus 30. 11:274379.
    No beköszönök már én is:)) a Jóreggelt már rég volt szüval üdv :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. augusztus 30. 11:144378.
    Igen, mert nem csak civakodni lehet a forumokon. :-)

    Nekem külön szívfajdalmam volt, hogy alig láttam magyarokat, és jó volt, hogy a lányok tudósítottak. :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_844654 (4377)
     
  23. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. augusztus 30. 11:054377.
    Mondjuk, olimpia helyett.
    előzmény:
    daisystar (4375)
     
  24. Torolt_felhasznalo_844654
    Torolt_felhasznalo_844654
    2004. augusztus 30. 11:044376.
    Nem tudom.

    Csak olyan jól összejöttetek, ezen a topicon.
    előzmény:
    daisystar (4375)
     

Címlap

top