Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hideg van

Lillaréka
Létrehozva: 2017. szeptember 20. 14:04

Csak egy próba topik


Kiváncsi vagyok lehet -e forumozni.. 


Hideg van. 


lehet befagytak a Lefejlesztők is? 

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. szeptember 26. 07:3318.
    Üzenet

    Nem nyithatsz több olyan topikot, amit csak tagok olvashatnak!


     


  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. szeptember 25. 15:1517.

    kuci, kellett volna jönnöd st tropez, ott nem volt hideg


    mááá vagy 3 hete elmentem és ezek még  mindig gányolnak???


     

    előzmény:
    Lillaréka (16)
    2017-09-22  09:03
  3. 2017. szeptember 22. 09:0316.

    Ott van az inditásban..


    kiváncsi voltam lehet- e topikot inditani


    a cím adta magát


    még mindig hideg van... és topikot inditani lehet-  de minek? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (15)
    2017-09-22  06:53
  4. 2017. szeptember 22. 06:5315.

    Ritkan nevetem el magamat a noklapjan.  Neztem az uj topikcimet nehany napja s vegre raszantam magamat a kattintasra. 


    S a tartalma nem az idojaras volt.  Ennyi,  kedves Lilla, nincs semmi gonoszsag a reakciomban. 

    előzmény:
    Lillaréka (9)
    2017-09-21  10:09
  5. 2017. szeptember 21. 13:0814.

    Több,mint tíz éve itt regeltem először,előtte csak olvasgattam a Fórumot. "Hej" ,de rég volt!   De ezen sem veszünk össze,meg azon sem,hogy kinek,mi a fontos.


    Átláthatóbb az egész és ez jó! Mivel nagyobbak lettek a betűk,könnyebb és gyorsabb olvasni. A számodra érdekes kommenteket,cikkeket meg ha megjegyzed fejben,akkor összeáll a kép és nem kell "szénné görgetned" magad. Amúgy meg a papíralapú könyvben,újságban is visszalapozunk - ha még emlékszel ilyesmire - amikor valami érdekes számunkra. Itt szerintem egérrel,csuszkával,simogatással ( attól függ,mid van) ráadásul gyorsabb is.


    Mindegy is,mert nem lehet mindenkinek,minden tökéletes és inkább értékeljük a pozitív dolgokat!

    előzmény:
    cabron (13)
    2017-09-21  12:40
  6. 2017. szeptember 21. 12:4013.

    Mi a hej, de régről beszéltünk, nem a 2-3-4 évvel ezelőtti állapotokról.


    Átláthatóbb? Szénné kell görgetned magad, ha végig akarsz olvasni egy topikot.

    előzmény:
    Lédienn (12)
    2017-09-21  12:32
  7. 2017. szeptember 21. 12:3212.

    Szerintem meg nem rossz,legalábbis nem lett rosszabb,mint eddig volt.


    Egyszerűbb,átláthatóbb,sokkal jobbak a betűk és ami számomra pozitívum,hogy pl. egy cikkre kattintva már nem visz el innen két-három másik oldalra,hogy végül ott olvassam el azt a cikket,aminek a címe itt jelent meg és itt kattintottam rá,aztán néhány nap múlva már itt is közvetlenül lehetett olvasni és kommentelni is. Ugyan ez persze fodítva is előfordult,ami nagyon frusztráló,a felhasználók számára felesleges és értelmetlen volt.


    Az eredeti moderáció pedig egy idő után gyalázatos és nagyon szubjektív volt. Akkor indult igazán züllésnek a Fórum,mert az ide gyülekező ordenáré,kötekedő,primitív nickeket soha nem törölték,de akik ezen felháborodtak és ennek hangot adtak,azokat viszont azonnal törölték a normális kommentekkel együtt és ezzel rendre értelmetlenné,érthetetlenné váltak a topikok.


    Évekig ez ment és gyanítom,hogy az akkori modik ezt szándékosan csinálták,teljhatalommal,ellenőrzés nélkül züllesztették a Fórumot, (gyakran más nickkel kommenteltek is, provokálták a fórumozókat) talán ezzel tudtak visszavágni valaki/k/nek a vélt,valós sérelmeikért(?). Aztán meg elbúcsúztak és csak romokat hagytak maguk után.


    Ez után jött a lightos moderáció,akik békén hagyták legalább a topikokat és a kommentelőket. Csak akkor léptek közbe,amikor szóltunk,felhívtuk a figyelmüket a disznóságokra. Ez nekem szimpatikus gesztus(?) volt a fórumozók részére a régi gátlástalan,szubjektív moderátorok után.


    A régi nickek még sokáig próbálkoztak itt fórumozni,sok jó,értelmes téma volt,de az egyre csak gyülekező alja népség rendre megakadályozta az értelmes kommunikációt,ez a primitív népség ezzel szórakozott,a régi fórumozók meg szép lassan kénytelenek voltak feladni a szélmalom harcot.


    A zülléshez hozzá járult az a tény, ( és nem csak az nlc-n) hogy manapság már bárki internetezhet és kommentelhet bármit,DE a kezdetekben csak főleg egyetemeken,egyes munkahelyeken volt internet,pc,így a tanultabb,kultúráltabb réteg tudott csak fórumozni is.


    Hajrá NLC,hajrá FEJLESZTŐK,hajrá FÓRUMOZÓK,ne adjuk fel!!!  


     

    előzmény:
    cabron (10)
    2017-09-21  10:18
  8. 2017. szeptember 21. 11:3011.

    Elüldözni senkit nem akarnak, ha meg akarnák szűntetni a fórumot megtennék, nincs semmi okuk ilyen furmánykodásra. Szerintem egyszerűsn arról van szó, hogy olyan szép magyarosan van elintézve. Tudod, valakinek a valakije elnyerte a melót, valaki zsebrevágja a pénzt, de megcsinálni normálisan már nem tudják, vagy esetleg várnak valakire vagy valamire. Tudod, olyan ez, mint amikor az úton egy sávot feltúrnak, hogy valamit megjavítsanak, de ott marad feltúrva és aztán érintetlenül vagy egy fél évig, feltartva a forgalmat. Max néha látsz a luk mellett egy-két sörözgető melóst :)

    előzmény:
    Lillaréka (9)
    2017-09-21  10:09
  9. 2017. szeptember 21. 10:1810.

    Én is szerettem régen. Pörgött is ezerrel, jó kis témákkal, jó volt a moderáció is, könnyen, kényelmesen használható volt az oldal.


    A cikkek sem voltak ennyire mélyen szint alatt.


    Hogy miért kell tönkretenni valamit, ami jól működik? A megújulás jegyében...

    előzmény:
    Lillaréka (9)
    2017-09-21  10:09
  10. 2017. szeptember 21. 10:099.

    Mi tetszik ennyire sihuhu??


    a hideg vagy a LEfejleszett oldal?


    Ráncot varrtak de az alany szemét hozzávarrták a füléhez a száját meg a szeméhez. Az alany se lát se hall és megszólalni sem tud. és még randa is lett. A ráncfelvarrók meg a kocsmában isznak.. a munkát elvégezték a lovét megkapták..  hát jóvanazúgy.


    Különben cabronnal arról beszéltünk a ráncfelvarrós topikban, hogy valószinűleg meg akarják szüntetni a forumot és a kommentelési lehetőséget. 
    DE ehhez el kell üldözni azokat akik eddig idejártak beszélgetni- szórakozni, vagy egymás agyára menni. Utána a kicsi látogatottság  jegyében már lehet azt mondani..  megszüntetjük. 

    Pedig régen LEfejlesztők és idióta firkászok nélkül ez volt az egyik legjobb forumoldal  na de hát az tényleg nagyon régen volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (8)
    2017-09-21  09:53
  11. 2017. szeptember 21. 09:538.

    Nagyon  jo  !

  12. 2017. szeptember 20. 15:447.

    Mi is kandallózunk, egyrészt tökjó, úgy hiányzott már a tűz hangulata, másrészt jó lenne nagyokat sétálni kint úgy, hogy nem fagyunk szét. Azért remélem lesz még melegebb idén, itt a nyár is elég hűvös volt nagyrészt.


    A fórummal kapcsolatban nem nagyon reménykedek :)

  13. 2017. szeptember 20. 14:516.

    Legalább már nem kell minden hozzászóláskor bejelentkeznem. De ez még mindig nem a maradjak bejelentkezve funkció.

    előzmény:
    Lillaréka (4)
    2017-09-20  14:48
  14. 2017. szeptember 20. 14:505.

    Befűtöttünk a kandallóba. :)


    Pedig, ha belegondolok, nem is olyan rég nem győztem vízzel spricnizni a sötétítő függönyöket, hogy hűtse a lakást. :)

  15. 2017. szeptember 20. 14:484.

    Tudom


    az időjárás is--- meg a  forum is. 

    előzmény:
    castaneasativa46 (3)
    2017-09-20  14:43
  16. 2017. szeptember 20. 14:433.

    Ha hiszed, ha nem, lesz ez még rosszabb is...

    előzmény:
    Melanna (2)
    2017-09-20  14:38
  17. 2017. szeptember 20. 14:382.

    Az bizony!

Címlap

top