Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tennétek ezek után?

telihold4
Létrehozva: 2017. augusztus 10. 18:02

A  férjemmel eléggé csúnyán össze  vesztünk és  több mint  valószínű hogy  a kiabálásunkat a szomszédunk is  meg halották. Ami miatt eléggé kellemetlenül érzem magam szint e szégyenkezem most a szomszédok előtt  hogy mit  gondolhatnak rólunk ezek után.Még az utcára  is  kellemetlen kimennem annyira  magamra  vettem a dolgot.Tudom hogy nem a szomszédok a lényeg de  most mégis  rá irányulna  akérdés  erre a  témára  hogy ti  hogyan kezelnétek ezt  a helyzetet.

  1. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. augusztus 14. 18:4016.

    csak normális válaszokat várok mert  tnyleg szükségem lenne  arra hogy valaki tanácsot adjon.Előre is  köszi.Az előzmény  az volt  ami miatt össze vesztünk hogy mondtam neki eléggé csúnyán pár  dolgot  ami miatt ő kiakadt.És  elkezdett kiabálni velem.

    idézet:
    telihold4 (2)
    2017-08-10 18:09:25

    Mint a verekedésnél. Úgy kezdődött, hogy visszaütött. :)

    előzmény:
    telihold4 (2)
    2017-08-10  18:09
  2. 2017. augusztus 14. 12:5715.

    szerintem azon a kornyeken nem ritka az ordibalas. a kolykok uvoltenek, a felnottek szinten, igy legalabb egyseges a putrik elotti hangulat.


    nem logtok ki a sorbol ne felj.

  3. 2017. augusztus 12. 21:3714.

    Szerintem a szomszedok egeszen pontosan azt gondoljak, amit te gondolsz, hogy ok gondolnak.


    Ferjed valszeg nem egyedul ordibalt, partner kellett hozza.


    Sokszor elgondolkodom, miert elnek emberek partnerkapcsolatban sokkal rohadtabbul, mintha egyedul elnenek. Vadallatta valnak, kivetkoznek magukbol, ha biztonsagban erzik magukat a langyos pocsolyajukban? 


    Igen, az ordibalas segitsegkeres meg tehetetlenseg, ill.+ az illetonek figyelemre lenne szuksege. Hat hol van a masik, akivel egy fedel alatt el? 


    Szerintem ha a szomszedoknak bizonyitani akarsz, akkor nagyon sokaig, ill. soha tobbe ne ordibalj. Ill. nezz tukorbe es vedd nagyito ala azt, akivel egy fedel alatt elsz, egy asztalnal eszel es egy agyban fekszel. 

  4. 2017. augusztus 11. 21:5513.

    A szomszédokkal ne foglalkozz, más családokban is előfordul veszekedés. Legföljebb csendesebben utálják egymást egy darabig. 


    Viszont szerintem az ilyen kiabálás inkább segítségkérés, ezért kérjetek valódi segítséget szakembertől a párkapcsolati problémában. 

  5. 2017. augusztus 11. 12:3312.

    Nincs ezen mit kezelni: A szomszédok végighallgatták, megvan a saját véleményük és ennyi. Tök mindegy, mit mondasz erről nekik. Talán egy kicsit javít a helyzeten, ha elnézést kérsz, hogy ebben részt kellett venniük.


    Magam részéről nem sokra tartom az ilyen cirkuszos családokat, akik nem tudnak egymással normálisan kommunikálni, de ezzel nincs gond, nem nekem kell veletek élnem, és hallgatom.


    Ha azért indítottál új topiot, hogy vállon veregessünk, hogy áááá, semmi gond, mindenhol van ilyen, ez természetes, akkor nem jött be.

  6. 2017. augusztus 11. 08:1811.

    azt a pislogo szmajlit nem tettem bele a hozzaszolasba


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (10)
    2017-08-11  07:55
  7. 2017. augusztus 11. 07:5510.

    Hogy mit gondolnak Rolad , azt is megmondom : pontosan azt, amit gondolsz, hogy gondolnak.
    Azt gondoljak Rolad, amit az uvoltozesetekben hallottak.
    Es egyaltalan nem sajnalnak Teged , sot .... trecseleshez/pletykahoz  eledelt szolgaltattatok...
    Es a hatad mogott megbeszeltek a kiteregetett szennyest  es a pletyka , korbejarva a faludat , vissza fog jonni a fuledbe...

  8. 2017. augusztus 11. 07:409.

    Szepen odamesz a szomszedokhoz es bocsanatot kersz az okozott  zavaras miatt.
    Olyannal ne vedekezz , hogy nem Te , hanem a ferjed ... Ketten generaltatok a botranyt
    Elsosorban az a környezetsértö , hogy botranyozik a bandad es ezzel a tobbiek nyugalmat zavarjatok.
    Torveny is van arra, hogy mekkora hangerovel lehet a kornyezetedet serteni...
    Az alazatos  bocsanatkereskor szepen zsebreteszed azt , amit a szomszedok mondani fognak.
    Abbol , amit valaszolni fognak a botranyaitokkal megsertett szomszedok, abbol meg fogod tudni , hogy mi a teendod...


     

  9. 2017. augusztus 11. 06:218.

    Mit értesz normális válasz alatt?


    Az előzőekben szerintem normálisan kiveséztük a témát...

    előzmény:
    telihold4 (2)
    2017-08-10  18:09
  10. 2017. augusztus 10. 21:187.

    szerinted mire jó, hogy néhány nap különbséggel új topikot nyitsz UGYANARRÓL...???


     


    Miért nm folytatod a tegnapelőttit...?


     


     

    előzmény:
    telihold4 (6)
    2017-08-10  19:30
  11. 2017. augusztus 10. 19:306.

    Ha zavar nem kotelezo nezni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (5)
    2017-08-10  18:59
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 10. 18:595.

    Már megint nyitottál egy pont ugyanilyen topikot.Szóról szóra itt van az előző:


    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=&topicid=326089


     


    Üvegtopikot is nyitottál.


     


    Légyszi....,légyszi...,légyszi...........nyiss még,nyiss még,nyiss még!!!!!!!!!!


     


     

  13. 2017. augusztus 10. 18:364.

    Intelligens emberek a szomszédok primitív, hangos vitáira nem kérdeznek rá, nem kiváncsiak semmire. Aki pedig hasonló produkciókra képes, az sepergessen a saját háza táján, ne érdeklődjön. Nincs teendőd.

  14. 2017. augusztus 10. 18:323.

    Soha nem fogom megérteni, hogy miért olyan fontos, hogy más mit gondol rólad.

    előzmény:
    telihold4 (2)
    2017-08-10  18:09
  15. 2017. augusztus 10. 18:092.

    csak normális válaszokat várok mert  tnyleg szükségem lenne  arra hogy valaki tanácsot adjon.Előre is  köszi.Az előzmény  az volt  ami miatt össze vesztünk hogy mondtam neki eléggé csúnyán pár  dolgot  ami miatt ő kiakadt.És  elkezdett kiabálni velem.

Címlap

top