Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit akarhatott tőle?

telihold4
Létrehozva: 2017. augusztus 10. 12:00

A testvéremről lenne szó.Járt egy fiúval pár hónapot még mikor 15-éves volt.A fiú aztán szakított a lánnyal azzal a kifogással vagy ürüggyel hogy túl sok neki a lány úgy értve hogy nem hagyja élni mert a lány az,az a tesóm, mindig üzenetekkel bombázta a férfit és mindig 
ezzel a férfival akart lenni. De évek múltál is meg kereste őt.És barátkozni akart vele meg találkozgatni akarta a tesómmal meg hívta hogy menjenek el együtt szórakozni.Mindig elmondta neki mikor találkozgattak hogy őt milyen szépnek tartja és 
hogy mennyire jól néz,ki .Illetve hogy jól tetszik neki.De komolyabb kapcsolatba nem akart újból bele menni a lánnyal azt mondta 
neki nem akarja lekötelezni magát egyenlőre még komolyabban.Viszont találkozgattak attól ezzel a fiúval igényelte a férfi a társaságát.A lány időközben meg ismerkedett egy másik fiúval amit elmondott az exének akivel jóban volt.És a fiúnak nem tetszett ez hogy a lány el akar költözni egy másik férfihoz kérte hogy ne menjen el meg hívogatta telefonon a lányt hirtelen mikor megtudta hogy 
a tesómnak más van a láthatáron.És hogy mással akar egy kapcsolatba belemenni meg ismerkedni.És a testvérem nem érti hogy az ex ha nem akart tőle semmit akkor miért fájt neki az hogy ő egy másik férfihoz akar költözni illetve hogy ő mással akar járni.Meg nem érti hogy ha szépnek tartotta őt ez a fiú meg tetszett is neki ő akkor miért nem jártak.Meg ha már az ex kérte hogy ne menjen el ne költözzön össze az új pasival akkor ez mire volt jó ha még se akar vele járni. Egyszer volt hogy azt mondta a lánynak hogy nem egy bomba nő de azért szép lány.Illetve amikor járta nem feküdtek le soha egymással ha ez számít még gyerekkori szerelem volt ez aztán mindig egymásra találtak és tartották a kapcsolatot találkozgattak vagy mobilon beszélgettek de a férfinak nem kelett kapcsolatra. Nem kamu a kérdés.A tesómról van tényleg szó.csak normális válaszokat szeretne ő kért meg engem hogy tegyem ki ezt a kérdést.Ja és  azt mondta  rá többször hogy szép lány de  nem egy  bombanő ez mit jelenthet  szerintetek vajon amikor ezt  mondja  a férfi.

  1. 2017. augusztus 12. 21:1616.

    Vagy hogy jo, jo, de nem az igazi. Vagy hogy egynek ez is elmegy. Vagy ha lo nincs, a szamar is megteszi. 


    En tokeletesen ellubickoltam abban, hogy szepnek lattak, nem szerettem volna, ha tuzelo szukanak neznek. Kinek hogy. 

    előzmény:
    terdszelikatica (4)
    2017-08-10  16:05
  2. 2017. augusztus 12. 21:1015.

    Kar, hogy semmit nem ertesz babacska, fel kellene nonod. Az egyes szamu ficko csupan alkalmi haver, akivel neha lehet logni, elmenni buliba vagy kicsit szorakozni. Az uj az viszont partner, komoly kapcsolatot szeretne. Hogy egy ilyen alkalmi buli haver mit akar vagy mit nem, lenyegtelen. Ill a tesotol nem akar semmit, mert az semmi kethetente vagy havonta kirugni a hambol. 


    Az, hogy valaki valaki szerint szep vagy bombazo, lenyegtelen. Mindenkinek van otthon tukre, es hogy egy alkalmi haver mit gondol a kulsejerol, alapjaban veve lenyegtelen. A szerelemnek meg abszolute semmi koze a szepseghez. Kulonben is hol van itt szerelem? 


    Hogy mit akar egy alkalmi haver, kit erdekel? Ill egy alkalmi szexi novel akar felvagni, de hol itt a lelki kapcsolat? Kar, hogy sok ember igy szurja el az eletet, hogy csupan a kulsot latja. Persze, azert a parja legalabb neki legyen szep, de hogy meg bombaznia is kelljen, mert csak ugy jo??? Nem tom, ha valaki ilyen sok evig ismer valakit es az a valaki mindig ugyanaz=semmi, akkor az semmi vajon mit akarhat? Megsugom: SEMMIT!!! Ezert meg kar elszurni egy szepnek indulo parkapcsolatot ill. egy eletet. De hat mindenki ugy szurja el az eletet, ahogy jolesik. Lehet meg evtizedekig itt acsorogni, meg kerdezoskodni,  hogy az, aki nem akar semmit, vajon mit akarhat??? 

    előzmény:
    telihold4 (14)
    2017-08-10  18:05
  3. 2017. augusztus 10. 18:0514.

    Úgy értem, ha  találkozgatni akart a lánnyal de járni nem viszont  vonzódott hozzá és kijelentette  hogy  ne költözzön el a lány mert  nem szeretné akkor  vajon mit  akarhatott  tőlle miért  marasztalhatta  a  lányt ,ha járni nem akart  vele?Akkor miért , nem akarta  hogy  mással járjon a nő?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (11)
    2017-08-10  16:35
  4. 2017. augusztus 10. 18:0313.

    Hogy érted  hogy a  férfi miért  gondolhatja  úgy hogy meg dugni jó lehet ha netán nem az esete?

    előzmény:
    terdszelikatica (4)
    2017-08-10  16:05
  5. 2017. augusztus 10. 17:0212.

    Belázasodtam.  

  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 10. 16:3511.

    Le tudnad  irni   a lenyeget 3 mondatban ?


     


     


     


    Vajon mi lesz a válasz?

    előzmény:
    terdszelikatica (6)
    2017-08-10  16:09
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 10. 16:3310.

    Hőség ide, hőség oda , én biz'a végigszenvedtem.

    előzmény:
    terdszelikatica (3)
    2017-08-10  16:03
  8. 2017. augusztus 10. 16:229.

    Szamomra a kerdojel nem is annyira , hogy ki miert vagy miert nem.


    Egyszeruen nem ertem, hogy miert kellene megfejtenunk nemletezo 


    rosszul vazolt problemat ?

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2017-08-10  16:17
  9. 2017. augusztus 10. 16:198.

    Vannak olyanok akik masok helyett latnak problemakat . = belekepzelnek. Nekem az nem vilagos, hogy  honnan tudja ilyen "jol " a tortenetet , aminek O nem reszese .

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2017-08-10  16:17
  10. 2017. augusztus 10. 16:177.

    Nekem az - sem - világos, hogy, ha a testvéréről lenne szó, akkor miért nem a testvére ír?


    Sok itt a kérdőjel.

    előzmény:
    terdszelikatica (6)
    2017-08-10  16:09
  11. 2017. augusztus 10. 16:096.

    Le tudnad  irni   a lenyeget 3 mondatban ?


    Mi a problema ?


    Mi valtozik meg ha a problema megmarad ?


    Mi valtozik meg ha a problema megoldodik ?


     


    Mit lehet/ne tenni ?

  12. 2017. augusztus 10. 16:075.

    Hosszu tavu kapcsolatra ritkan valasztanak bombanot, ha csak nem reprezentacios cellal.

  13. 2017. augusztus 10. 16:054.

    "....  azt mondta  rá többször hogy szép lány de  nem egy  bombanő ez mit jelenthet  szerintetek vajon amikor ezt  mondja  a férfi. "


     


    Nem az O esete . Masik lehetoseg. Megdugni jo lehet.


     

  14. 2017. augusztus 10. 16:033.

    nekem is ez jutott eszembe. Ez az allando aggodaloma "masikert ".


    En a feleig voltam kepes elolvasni, de nem tudom mi a problema  ami meg eszembe jutott  celzott kerdesekre lehet erdemi valaszt adni. Mi itt a kerdes ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2017-08-10  12:13
  15. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 10. 12:132.

    Na, persze.Annyira bírom, hogy mindig másról van szó és soha nem a TI-ról. Ja, hogy mit akarhatott tőled  a srác csak sejtem,Biztos a koviubi receptjét.


    Nincs kedved kitalálni már egy érdekesebb történetet?


     


     


     

Címlap

top