Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvő Cipruson

Érdekesség
Létrehozva: 2016. szeptember 25. 11:10

Párommal kettesben szeretnénk külföldön házasságot kötni. Ciprus tűnik minden szempontból a legszimpatikusabbnak. Várom a tapasztalattal rendelkezők élménybeszámolóit :)

  1. 2016. december 21. 20:5314.

    Aha, 5 éves nicknévvel.....


    De mivel én nem szidtam senkit, hanem épp az ellenkezőjét tettem, így nyilván én csakis az említett személy lehetek, ez olyan nlc-s

    előzmény:
    az örök Éva (13)
    2016-12-20  20:37
  2. 2016. december 20. 20:3713.

    Szisza is Pintér Zsófi.

    előzmény:
    Szisza. (11)
    2016-12-20  19:03
  3. 2016. december 20. 20:3512.

    Aláírás: Pintér Zsófi


    előzmény:
    Viki1 (10)
    2016-12-18  15:48
  4. 2016. december 20. 19:0311.

    Mi is Zsófi és Gergő közreműködésével esküdtünk szeptemberben, csak mi Máltán :) Mi is mindennel elégedettek voltunk, minden kérésünket teljesítették (persze semmi hajmeresztőt nem akartunk :) ), ha most kéne döntenünk az esküvőnkről, nem csinálnánk másképp. Én is csak ajánlani tudom őket mind emberileg, mind szakmailag nem volt velük probléma.


    Én is mutatom az egyik kedvenc képemet

    előzmény:
    Viki1 (10)
    2016-12-18  15:48
  5. 2016. december 18. 15:4810.

    Sziasztok!


    Hercegnőhöz hasonlóan, a mi esküvőnk is Cipruson volt, szintén Pintér Zsófi szervezésében. Mi mindennel nagyon elégedettek voltunk.


    Mi is násznéppel érkeztünk, az utolsó pillanatokban is kértünk módosításokat (más helyszínt választottunk, a násznép létszáma is változott), amit Zsófi maradéktalanul teljesített. Rendben volt a szálloda, a transzfer is, minden. A nagy napon pedig maximálisan a segítségemre volt mindenben, legyen szó a haj vagy a ruha igazításról is... :)


    Vas Gergelyről pedig csak annyit, hogy nem csak egy fantasztikus fotós, hanem egy nagyszerű ember is. Mi az első pillanattól kezdve megtaláltuk vele a közös hangot, az egész fotózás nagyon jó hangulatban telt. A képek gyönyörűek lettek, ha a jövőben fotósra lesz szükségünk, biztos, hogy újra őt választjuk, csatoltam az egyik kedvenc képünket! :)


    Ne féljetek belevágni a külföldi esküvőbe, örök élmény lesz! :)

  6. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2016. október 13. 22:379.

    Itt laktam, és itt, valamint a szomszéd (Lordos) hotelekben láttam esküvőket. Még fotózgattam is a násznépet... persze diszkréten. Ha sikerül jól leszervezni, felejthetetlen élmény lesz mindenkinek!

  7. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2016. október 13. 22:258.

    Sokat jártam Cipruson, kicsit a szerelmese lettem. Több esküvőt is testközelből megtapasztaltam, de azok vagy görög, vagy török rendezvények voltak. Az egyik egy ötcsillagos beach hotelben volt, azelőtt ilyent csak filmeken láttam.


    Tanácsot adni nem nagyon merek, de talán érdemes lenne egy helyi szervezőt, vagy egy hotelt közvetlenül megkeresni. Ehhez két dolog kell. Angol nyelvkészség, és sok pénz. Sajnos Ciprus nem egy olcsó hely.


    (Ja és ne nyáron! Március, április a legszebb. Virágba borul az egész sziget. Nyáron kiég minden, és elviselhetetlen a hőség... persze mindenhol légkondi van.)

  8. 2016. október 13. 21:197.

    Köszönöm a hozzászólást!

    előzmény:
    anisa89 (4)
    2016-10-01  10:31
  9. 2016. október 13. 21:066.

    Idén volt az esküvőnk Cipruson. Semmiképp nem javaslom a magyar szervező cégeket. Mi Pintér Zsófi szervezőt választottuk. Rengeteg jó dolgot olvastam róla, ezért mertünk belevágni. Azt gondoltuk csak a levelezgetés miatt vontatott a szervezés, de már a megérkezésünkkor kezdődtek a gondok. A Transzfernél nem úgy vártak, ahogy ígérték. A szŕlloda nem az volt, amit ajánlott. Az esküvő napján fél percig sem éreztük, hogy nap rólunk szólna. Semmiben nem segített, se a hajam, sem a ruhám igazításában. A párom zakóját elhagyta, a fotózás alatt a telefonját nyomkodta, láttuk rajta, hogy unja az egészet. A fotóst Magyarországról szervezte, nem kevés pénzért. Vas Gergely - aki Gregory Iron néven fut - képei nagyon tetszettek, na itt sem sikerült ezt a saját bőrünkön megtapasztalni. Sajnos egy amatőr, egy seggel 100 dolgot megülő urral hozott minket össze a sors. A nap végére sírógörcsöt kaptam, azon gondolkodva, hogy teheti eg ezt valaki ennyi pénzért?! Sajnos a visszaúton sem volt rendben a transzfer, kisebb kisbuszt küldtek, mint ahányan voltunk. A sofőr pedig közölte, hogy 2 ember oldja meg magától. Ekkor tudtuk meg a többi pártól, hogy nem csak mi jártunk így az elmúlt napkban. Persze volt akinek nem volt problčmája. Így kicsit rosszabb szájízzel távoztunk, mert miért pont mi érdemeltük ezt ki?!


    A többi magyar és szlovákiai magyar cégről mégrosszabb kritikákat hallottam. Kevés angoltudással is azt javaslom keressetek rá Ayia napa hoteljeire, és közvetlenül foglaljátok le. Semmiképp se menjetek magyar céggel. 


    Végezetül Ciprus gyönyörű, főképp tavasszal. Jó szervezést!


     

  10. 2016. október 13. 21:025.

    Idén volt az esküvőnk Cipruson. Semmiképp nem javaslom a magyar szervező cégeket. Mi Pintér Zsófi szervezőt választottuk. Rengeteg jó dolgot olvastam róla, ezért mertünk belevágni. Azt gondoltuk csak a levelezgetés miatt vontatott a szervezés, de már a megérkezésünkkor kezdődtek a gondol. Transzfernél nem úgy vártak, ahogy ígérték. A szŕlloda nem az volt, ami ajánlott. Az esküvő napján fél percig sem éreztük, hogy nap rólunk szólna. Semmiben nem segített, se a hajam, sem a ruhám igazításában. A párom zakóját elhagyta, a fotózás alatt a telefonját nyomkodta, láttuk rajta, hogy unja az egészet. A fotóst Magyarországról szervezte, nem kevés pénzért. Vas Gergely - aki Gregory Iron néven fut - képei nagyon tetszettek, na itt sem sikerült ezt a saját bőrünkön megtapasztalni. Sajnos egy amatőr, egy seggel 100 dolgot megülő urral hozott minket össze a sors. A nap végére sírógörcsöt kaptam, azon gondolkodva, hogy teheti eg ezt valaki ennyi pénzért?! Sajnos a visszaúton sem volt rendben a transzfer, kisebb kisbuszt küldtek, mint ahányan voltunk. A sofőr pedig közölte, hogy 2 ember oldja meg magától. Ekkor tudtuk meg a többi pártól, hogy nem csak mi jártunk így az elmúlt napkban. Persze volt akinek nem volt problčmája. Így kicsit rosszabb szájízzel távoztunk, mert miért pont mi érdemeltük ezt ki?!


    A többi magyar és szlovákiai magyar cégről mégrosszabb kritikákat hallottam. Kevés angoltudással is azt javaslom keressetek rá Ayia napa hoteljeire, és közvetlenül foglaljátok le. Semmiképp se menjetek magyar céggel. 


    Végezetül Ciprus gyönyörű, főképp tavasszal. Jó szervezést!


     

  11. 2016. október 1. 10:314.

    Nem házasodni, "csak" nyaralni voltam Cipruson :) de lélegzetelállítóan gyönyörű hely, tiszta szívből ajánlom.

  12. 2016. szeptember 27. 18:473.

    Úgy látom, nem tolongnak itt a "tapasztalattal rendelkezők".


    Azt javaslom, keress rá a neten, találsz infókat! Blog is, és még ottélő magyar is van, aki segít megszervezni.


    Onnan tudom, hogy kíváncsiságból rákerestem.

    előzmény:
    Érdekesség (1)
    2016-09-25  11:10
  13. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. szeptember 27. 07:372.

    és annak mi az értelme?


    ha kettesben az ottani hivatalban csináljátok és nem egy magyarban?


    vinni kell lefordított iratokat (pénz)


    majd az ottani marriage certificate lefordítatni és magyarban honosítani a házasságot


    http://www.ucm.org.cy/Webcontent.aspx?Code=EN.PROMO_MARRI AGES

    előzmény:
    Érdekesség (1)
    2016-09-25  11:10

Címlap

top