Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az ultra hangon látsz&ogra

rami94
Létrehozva: 2016. szeptember 21. 19:22

8-hňnapos terhes vagyok.Az orvos az ultra han vizsgŕkon eddig mindent rendben talŕlt.Olyan ultra hangra jŕrtam ahol a baba belső szerveit is nčzte mindig hogy megfelelően működnek-e.Olyan volt mintha belülr is ŕtvilŕgította volna a babát.Szívhangot figyelte mindig az is mindog rendben volt.Meg včrvčtelem volt összesen 3-szor.Ezt az ultra hangot nem tudom pontossan milyen ultra hangnak nevezik.Szňval arra lennčk kívâncsi hogy az ultra hangon látszňdik-e ha a baba beteg illetve ha valami baja van.A gerincęt mondta hogy nem nyitott ami jň.Illetve a fejčt is mondta hogy szčp kerek.

  1. 2016. szeptember 22. 11:503.

    Nem egészen tudom milyen választ vársz, mi az, amit mi innen jobban tudunk, mint az orvos, aki vizsgált. Nyilván ha az orvos tapasztalt volna valamilyen kóros eltérést, akkor szólt volna.


    Egyébként vannak betegségek, amelyek kiszűrhetőek ultrahang-vizsgálattal, és vannak, amelyek nem. 

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-21  19:22
  2. 2016. szeptember 22. 07:092.

    Ennél már a 20.heti UH-n is többet mondanak, valamint a 35.heti kötelezőn is.

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-21  19:22

Címlap

top