Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerintetek mi tèvő

rami94
Létrehozva: 2016. szeptember 18. 16:21

A fčrjemnrk van az előző kapcsolatábňl egy gyereke.A kislány az anyjával ęl.Nallunk szokott lenni minden hetvegen esbaztan egyutt visszuk vissza a kislanyt az anyjahoz a parommal.Legútňbb amikor mrntunk a kislannyal akkor a kislany anyja azzal jott a paromnak hogy szeretne a kislannyal negyszemkozt beszelni.Nyilvan arra celzott hogy en ne legyek ott amikor a ferjemmel beszel.Meg jegyzem hogy meg ertem en hogy az o gyerekuk.De egyben hulyen is erzem magam hogy a kozos gyerekunket hordom a szivem alatt meg en vagyok mar a ferjemmel nrm sz ex es ugy jon ki hogy meg nekem kellene kivulallonak maradni mivel az ex elletars egy ilyen keressel allt elo a ferjemnek.Es most nem tudom mit tevo legyek maradjak a hatterbe es hagyjam oket kettesben beszelni vagy igenis van jogom ott lenni.Ezt nem tudom eldonteni szetintetek mit csinaljak ti mit tennetek a helyembe.

  1. 2016. szeptember 20. 23:3915.

    Egeszen pontosan azon sertodott meg a masik no, amit en egy levelben a volt ferjemnek irtam. De nekem soha nem szolt, hanem a lanyomnak mondta meg, amikor mar a lanyom felnott lett. Kerdeztem a lanyomat, hogy mondtad neki, hogy miert neked es miert most mondja? Hat persze, mondta a lanyom, mondtam en neki. Normalis az ilyen, mi? Beteg a lelke.

    előzmény:
    Sissi52 (13)
    2016-09-19  23:26
  2. 2016. szeptember 20. 07:4414.

    Jogod az nincs  - semmi jogszabály nem írja elő, hogy ott legyél a Szülők kapcsolattartási helyszínén....A volt feleség nem veled , hanem   a volt férjével akarja a  gyerekkel kapcsolatos ügyeket megbeszélni! Te csak azt teheted, hogy kellemessé teszed azt az időt, amit a leendő gyermeked féltestvére nálatok tölt!

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  3. 2016. szeptember 19. 23:2613.

    Nalunk meg kitalalt valami mondvacsinalt urugyet a masik asszony, csak hogy tavoltarthassa tolem a volt ferjemet. Hat azert lett az ove, mert nekem nem kellett, akkor sem, meg kesobb sem. De azert biztosan gondolta, hogy biztos, ami biztos.  Felolem.

    előzmény:
    Sushi (12)
    2016-09-19  09:25
  4. 2016. szeptember 19. 09:2512.

    En ebben a helyzetben vagyok. Eleinte meg biztam abban, hogy együtt müködhetünk, ket nö megbeszelhet bizonyos dolgokat egy lanygyerekkel kapcsolatban, aztan a nöci ramkent dolgokat, hogy a ferjem biztos azert mond dolgokat, mert en azt mondtam neki, igy aztan elmaradt.


    Csak akkor mentem attol kezdve a ferjemmel, ha utana volt valami mas programunk. Es akkor sem megyek, mikor a ferjem elhozza a kislanyt. Addig otthon vagyok, teszek-veszek, stb.


     


     

  5. 2016. szeptember 19. 09:2511.

    "Nem kell aput volt nőjéhez kísérgetni. " ráadásil ő is ugyanúgy a pasi gyerekének az anyja.

    előzmény:
    KN18 (5)
    2016-09-18  20:34
  6. 2016. szeptember 19. 09:2310.

    "Miért kell neked is menni, mikor visszaviszi a lányát?" ez jó kérdés. Ilyenkor azt szoktam hallani emlegetni, h hátizsák.

    előzmény:
    KN18 (5)
    2016-09-18  20:34
  7. 2016. szeptember 19. 09:229.

    Ebben az esetben kívülálló is maradsz. Ezt tudomásul kell venni, avagy nem szabad olyan hapsival szóba állni akinek van családja.

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  8. 2016. szeptember 19. 09:118.

    Igen, az ő közös gyerekükkel kapcsolatos, a régi viszonyukkal kapcsolatos kérdésekben neked kívülállónak kell maradnod.


    A férjed majd elmondja, ha úgy látja rád is tartozik, a közös életeteket befolyásolja.


     

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  9. 2016. szeptember 19. 07:477.

    Szerintem ez tök jogos. Miért kéne neked is ott lenned? Ha a párod szeretné, elmondja neked otthon hogy mi a probléma és ketten megbeszélitek. De ezt ne vard el a volt párjáról! 


    Ha (ne legyen ilyen) elválnátok, és a párodnak új felesége lenne, te az új asszonnyal szeretnéd majd megbeszélni a saját gyereked dolgait? Az ő véleménye szerint fogsz majd cselekedni? Hát kötve hiszem! Ő lenne az utolsó a sorban, aki érdekelne. 

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  10. 2016. szeptember 18. 21:446.

    Ja, ez igaz, minek kell egy pasit strazsalni. Olykor azert nyugodtan mehetnek egyutt is, ha eppen utban vannak egyutt valamerre. Gyereket leadni, felvenni, pasi valt par szot az asszonnyal a gyerek hogyleterol. Oszt' menjunk.

    előzmény:
    KN18 (5)
    2016-09-18  20:34
  11. 2016. szeptember 18. 20:345.

    Miért kell neked is menni, mikor visszaviszi a lányát? Talán nem bízol a férjedben?


    Aludj egyet míg ő leadja a gyereket és ha hazaér apu légy, kipihent, friss és kívánatos.


    Van ami hármójukra tartozik és ezt tiszteletben kell tartani, olyan férfihoz mentél akinek már volt egy családja, hát az ilyen ezzel jár.


    Rád annyi tartozik ami ott történik ahol a férjeddel élsz, és ennyi.


    Nem kell aput volt nőjéhez kísérgetni. 

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  12. 2016. szeptember 18. 19:124.

    Hat te ebbol maradj ki. Igaza van a masik nonek. A gyerek az o kettejuk gyereke. Plane, ha te is ott vagy, amikor viszitek, hozzatok egyutt a gyereket. Nekem akkor lenne problemam, ha a pasi elmaradna a nonel mondjuk egy egesz delutant, vagy 'urambocsa', ott is aludna. Akkor nagy valoszinuseggel nem a gyerekrol tarsalognanak. Akkor viszont otthagynam a pasit, terhes vagyok vagy nem. De errol nalatok szo sincs. Igy foglalkozz azzal, amid van,  ne azzal, amid nincs.

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  13. Torolt_felhasznalo_286460
    Torolt_felhasznalo_286460
    2016. szeptember 18. 19:113.

    Én a Te helyedben nem avatkoznék bele. Nem tanácsos ott lenni egy ilyen beszélgetésnél egy kívülállónak, még ha a felesége is vagy. Ez az Ő ügyük valóban. Remélem a férjeddel megvan a bizalom köztetek és ha olyan a téma, úgyis elmondja miről van szó. Próbálj kimaradni ebből és nem beleavatkozni, abból csak veszekedés van, mivel Te nem úgy érzel a gyerek iránt, mint a férjed.  Koncentrálj a saját babádra. 


    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21
  14. 2016. szeptember 18. 16:432.

    Édesanya leszel te is. Gondolkozz el, te hogyan fogsz majd viselkedni fordított helyzetben.


    Egyébként én hagynám, hogy megbeszéljék, amit szeretnének.


    Remélem nem gondolod, hogy téged dumcsiznak ki?

    előzmény:
    rami94 (1)
    2016-09-18  16:21

Címlap

top