Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Levél a moderátornak!

klára13
Létrehozva: 2016. szeptember 9. 08:44

   Kedves Moderátorok!
 Segítsége van szükségem, méghozzá mielőbb.
 Legyetek szívesek törölni a Gyűjtsük álmainkat topikból


2016-09-07 15:39  65351.
 
hozzászólásomat, mert eltévesztettem egy nevet. A gaz László Petráról írt soraimban egy színésznő nevét írtam, és ez felér egy rágalmazással, egy becsületsértéssel. 
11 éve fórumozok, ezen idő alatt háromszor fordultam moderátorhoz, hogy valamely tévedésemet segítsen eltüntetni. Mindig jó szívvel segítettek. Most Ti elérhetetlenek vagytok, és hiába kérem már második napja ezt a javítást. Hát legyetek szívesek most teljesíteni kérésemet, ami igazán nem eget rengető kérés. Kívánok jó munkát, és minden jót, Klára13
 
Nem fontos, hogy megjelenjen ez a topik, elég, ha a jelzett hozzászólás eltűnik. Köszönöm.
  1. 2017. október 14. 20:3415.

    A kistermetu pacakrol nem tudsz azota?


    Amerikai idosodo es nem fiatalodo nonemu vagyok, gondolom, veled is csak halad az ido. Ja, es nem szokasom szexvadaszni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (9)
    2016-09-09  09:39
  2. 2017. október 14. 20:3114.

    A videot is nezd meg meg egyszer, mert az a kislany bizony kisfiu volt. Nem kicsit lehettel zavarban, amikor ezt nezted, irtad. 

    előzmény:
    klára13 (4)
    2016-09-09  09:22
  3. 2017. október 14. 20:2513.

    [?] Elnézést hogy itt kérdezem ezt meg, de a képeket feltölteni és a fórum-életemet átböngészni (pl. az általam bejárt topikok kilistázása) csak majd a fórum felújítása után lesz lehetséges? (Írva van, hogy most felújítás alatt áll a fórumszoftver és az egész NlCafé fórum is.)


    (Egyelőre nem tudok képet felrakni és fórum-életet átnézni.)

  4. 2016. szeptember 9. 16:3412.

    Köszönöm én is baráti társaságunk nevében . A mi elvünk a csendes öreges tisztességes gondolkodás és viselkedés .

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (10)
    2016-09-09  15:32
  5. 2016. szeptember 9. 16:2911.

    Egy ember tévedett, jóhiszeműen .Tévedésér korrigálni szeretné, hogy ne olyan ember neve szerepeljen  , aki ebben ártatlan. Ha erre van hivatalos mód , töröljék bejegyzését kérése alapján. Ha nincs lehetőség, akkor a téves beírást ő maga javíthassa, vagy saját bejegyzését törölhesse. Ha ez sem lehető , akkor elegendő erkölcsileg ( gondolom jogilag is, mert a jog sokkal tágabb kategória , mint az erkölcs) , hogy tévedését beismerve elnézést  kérjen . Ezt meg is tette. Úgy gondolom, ezzel tisztességesen járt el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2016-09-09  09:21
  6. 2016. szeptember 9. 15:3210.

    Kedves Klára13!


    Kérésednek megfelelően töröltük az említett hozzászólást, reméljük, így rendben lesz a dolog!


    További kellemes napot kívánunk!
    Üdv, NLCafé


     

    előzmény:
    klára13 (1)
    2016-09-09  08:44
  7. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:399.

    Kulonben jo topik : kikapcsol  a kistermetu pacak dramajabol es a sok szexvadaszo amerikai idosodo holgybol....

    előzmény:
    klára13 (1)
    2016-09-09  08:44
  8. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:378.

    Hulyeskedek, hogy ne izgulj itt varakozva

    előzmény:
    klára13 (1)
    2016-09-09  08:44
  9. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:367.

    Remelem nem Laszlo Petranak hivtak az ükanyjat...


    MODERATOR!!! TESSEK ATVALTOZTATNI 1915-ot SURGOSEN 2015-re!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (6)
    2016-09-09  09:34
  10. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:346.

    Mar nincs moderator.
    Leggyorsabb irni az ugyfelkapunak.
    Olvasasi Kotelesseguk nincs a moderatoroknak , s semmi felelosseggel nem lehet Oket felruhazni a miatt , amit a forumozok veghezvisznek. Gondolom, hogy nagykoru vagy ?
    De : amikor leteztek a moderatorok , akkor  is csak "szurasszeruen " moderaltak , ez olvashato volt a szabalyzatban.
    Es az is , hogy a forumozo mindent a sajat felelossegere .... stb


    A tevedeseddel semmi problema , senki sem fogja zokon venni Toled : tudni fogjak, hogy nem vagy tajekozott . Ennyi .
    Amikor ez tortent , 1915 szeptembereben , errol beszelt az itteni forum is es az egesz magyar es kulfoldi sajto.


     


    Kulonben nem kislany volt, hanem kisfiu .

    PROBLEMAD :
    , borzalom! Egyre csak keresem a lehetőséget, hogy moderátorral töröltessem hozzászólásomat. Mindenképpen törölni kell, de kitől kérhetném?
      HELLÓ, MODERÁTOR! ELVILEG OLVASOD SORAIMAT, HISZEN MINDENT OLVASNOTOK KELL, ÁM KÖNNYEN LEHET, HOGY AZ ILYEN BÉKÉS TOPIKRA KEVESEBB FIGYELEM JUT. hA MÉGIS IDETÉVEDTÉL, KÉRLEK, HOGY TÖRÖLD A 65 351-ES HOZZÁSZÓLÁSOMAT, MERT NAGY BAJT OKOZTAM: A NYAVALYÁS LÁSZLÓ PETRA HELYETT MÁSVALAKI NEVÉT ÍRTAM TÉVEDÉSBŐL, ÉS EZ FELÉR EGY RÁGALMAZÁSSAL. KÉRLEK, INTÉZKEDJ GYORSAN.
       Mit tehetnék még? Talán a gumiszobát jobban olvassák a moderátorok?

    idézet:
    Mozdonj (3)
    2016-09-09 09:21:05

    1915 ??????????


    na latod , senki sem tokeletes... tevedni emberi dolog


    1915=2015

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2016-09-09  09:21
  11. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:285.

    Nagyon nem vagy tisztaban azzal, hogy mi a moderacio.
    Olvassad mar el a felhasznalasi felteteleket.
    Kis reszlet :


    II. Moderálási Alapelvek
    A moderátorok

    A Szolgáltató moderátorok segítségével próbálja meg megtalálni azt a Felhasználói Tartalmat, illetve azokat a hozzászólásokat, amelyek a Felhasználási Feltételekbe ütközhetnek, vagy amelyek bármilyen módon sértik vagy sérthetik a Szolgáltató érdekeit, továbbá amelyek esetében felmerülhet a Magyarország jogszabályainak a megsértése. A moderátorok elsősorban a Felhasználók, illetőleg a Szolgáltató érdekei védelmében járnak el.


    A moderátorok szúrópróbaszerűen tevékenykednek, ugyanakkor bármikor és bármely Felhasználói Tartalmat megtekinthetnek. Ha felhasználói visszajelzések, kérések érkeznek a moderátorokhoz, akkor igyekeznek az esetleges problémáknak utánajárni és szükség esetén közbelépni.


     


    A moderátorok nem kötelesek indokolni a döntéseiket.


     


    A moderátorok nem jogászok és nem is hatóság képviselői, így eszközeik korlátozottak: kizárólag olyan eszközökkel tudnak élni, amelyek a Szolgáltató szolgáltatásainak igénybevételét korlátozhatják. Lehetőségük van bekapcsolódni a beszélgetésekbe, egyes Felhasználói Tartalmakat törölni, de akár a Felhasználó regisztrációját is megszüntethetik. A moderátorok kezdeményezhetik, hogy a Szolgáltató ellenőrizze a regisztrálási adatokat, amennyiben felmerül valamely Felhasználó szankcionálásának, illetve jogi eljárás kezdeményezésének szükségessége.


     


    A moderátorok a jogsértő, illetve a Felhasználási Feltételekbe ütköző, továbbá a kulturált társalgást szándékosan vagy ismétlődően akadályozó Felhasználók Felhasználói Tartalmait eltávolíthatják, illetve a Felhasználó Weboldallal kapcsolatos aktivitását korlátozhatják.


     


    A moderátoroknak nincs lehetőségük arra, hogy befolyásolják az egyes hozzászólások tartalmát, vagy egyes Felhasználói Tartalmakat utólag átszerkesszenek. Ugyancsak nincs lehetőségük egyes hozzászólások részleteinek törlésére. A vulgáris tartalom esetében azonban az érintett és a közízlést sértő tartalom csillagozva jelenik meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (3)
    2016-09-09  09:21
  12. 2016. szeptember 9. 09:224.

     Nem tudom, mi tette ezt lehetővé, de belebotlottam a videóba, amely mutatta, amint Szabó Réka nevű szörnyeteg elgáncsolja a gyermekét ölében tartó, szaladó apát. Tehetetlenül elterül a földön, a kislányt elejti, aki sír és sír és sír. Szörnyű látvány, a gonosz és a kiszolgáltatott találkozása. Majdnem sírtam én is, aztán, hogy elolvastam a hozzászólásokat, már még jobban sírni lett volna kedvem és okom. A tömény rosszindulat, a gyűlölködés párosulva a primitívséggel több mint siralmas, mert ez már veszedelmes. A felkorbácsolt primitív indulat. Hát milyen ország lettünk? Hogyan süllyedhettünk idáig? Mária országa voltunk? És ma?


    Ha a nevet kicserélitek László Petrára, mert ez egyszerűbb, úgy is jó!


    CSAK MÁR TEGYETEK VÉGRE VALAMIT!

    előzmény:
    klára13 (2)
    2016-09-09  09:18
  13. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 9. 09:213.

    Mar nincs moderator.
    Leggyorsabb irni az ugyfelkapunak.
    Olvasasi Kotelesseguk nincs a moderatoroknak , s semmi felelosseggel nem lehet Oket felruhazni a miatt , amit a forumozok veghezvisznek. Gondolom, hogy nagykoru vagy ?
    De : amikor leteztek a moderatorok , akkor  is csak "szurasszeruen " moderaltak , ez olvashato volt a szabalyzatban.
    Es az is , hogy a forumozo mindent a sajat felelossegere .... stb


    A tevedeseddel semmi problema , senki sem fogja zokon venni Toled : tudni fogjak, hogy nem vagy tajekozott . Ennyi .
    Amikor ez tortent , 1915 szeptembereben , errol beszelt az itteni forum is es az egesz magyar es kulfoldi sajto.


     


    Kulonben nem kislany volt, hanem kisfiu .

    PROBLEMAD :
    , borzalom! Egyre csak keresem a lehetőséget, hogy moderátorral töröltessem hozzászólásomat. Mindenképpen törölni kell, de kitől kérhetném?
      HELLÓ, MODERÁTOR! ELVILEG OLVASOD SORAIMAT, HISZEN MINDENT OLVASNOTOK KELL, ÁM KÖNNYEN LEHET, HOGY AZ ILYEN BÉKÉS TOPIKRA KEVESEBB FIGYELEM JUT. hA MÉGIS IDETÉVEDTÉL, KÉRLEK, HOGY TÖRÖLD A 65 351-ES HOZZÁSZÓLÁSOMAT, MERT NAGY BAJT OKOZTAM: A NYAVALYÁS LÁSZLÓ PETRA HELYETT MÁSVALAKI NEVÉT ÍRTAM TÉVEDÉSBŐL, ÉS EZ FELÉR EGY RÁGALMAZÁSSAL. KÉRLEK, INTÉZKEDJ GYORSAN.
       Mit tehetnék még? Talán a gumiszobát jobban olvassák a moderátorok?

    előzmény:
    klára13 (2)
    2016-09-09  09:18
  14. 2016. szeptember 9. 09:182.

    65351.


    Gyűjtsük álmainkat!


     


    Ezt kérem törölni! Hát olyan nagy kérés ez?!


     

    előzmény:
    klára13 (1)
    2016-09-09  08:44

Címlap

top